Odpowiadasz na:
Czy lekarze szanuja nasza intymnosc ?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jak często podczas wizyty u lekarza w przychodni macie do czynienia z nie poszanowaniem praw pacjenta przez lekarzy ? Wielokrotnie byłem świadkiem, gdzie przy otwartych drzwiach lekarz rozmawiał z pacjentem o jego chorobach przebytych itp I te ich pogaduszki przy kawie o ich pacjentach o w ich miewaniu "dziwnych" chorobach - gdzie tu etyka lekarska ?! Podobnie sprawy maja się w szpitalach, gdzie na sali leży kilku pacjentów a lekarz wszem i wobec ogłasza który i na co pacjent cierpi.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy lekarze szanuja nasza intymnosc ?

Napisał(a): gość Aga -

To nie jest tylko kwestja płci. Kiedyś chodziłam do kobiety ginekolog w przychodni która wydawała polecenia typu: " rozbieraj się, albo... teraz za parawan i do golasa bo zbadamy też piersi" itp. Samo w sobie jest to upokarzające ale wtedy alternatywy nie było i każda potulnie paradowała po gabinecie zupełnie nago. Szpital to czasami "fabryka", na Klinicznej w Gdańsku robiono lewatywę i golono bez pytania o zgodę jeszcze 10 lat temu a kiedy przychodził Doktor P... do ciekawszych przypadków przeważnie rozbierano pacjentkę do naga bo tak doktorowi pasowało o podnoszeniu do góry koszuli i świeceniu cip..ą przy obchodzie nawet nie wspomnę. Teraz na szczęście wszystko się zmienia, świadomość kobiet jak i lekarzy się poprawiła. Chodząc teraz do gin prywatnie jest zupełnie inaczej aczkolwiek ostatnio zastałam zaskoczona kiedy po badaniu, leżąc jeszcze na fotelu mój doktor rozchylił mi pośladki, popatrzył chwilę w moj odbyt a potem powiedział że i tam wszystko jest w porządku. Wiem że generalnie to wszystko widzi ale mógłby przynajmniej mnie uprzedzić. To takie wlasnie małe sprawy a czasami spora różnica.... Pozdrawuam

Napisał(a): ~stresujące -

wszystko może być stresujące, ale personel powinien być tej samej płci co pacjent i nie ma problemu ze wstydem

Reklama

Napisał(a): ~lupa -

No coz,weterynaria to tez medycyna,co widac po jednakowym traktowaniu pacjentow.

Napisał(a): gość -

Mi pielęgniarka Anna Knapik z Wrocławia w klinice Multimedica /prywatnej/ specjalnie i złośliwie dała zastrzyk od którego przez kilka lat czułem bół dupy. Ból ten strasznie mnie zniszczył psychicznie!!!

Reklama