51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
51 ppt ?

czy lody mogą odchudzać ? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: czy lody mogą odchudzać ?

Napisał(a): Gość -

ZuzaZuzanna czy któraś z was stosowała taką diete, mam dosłownie parę kilo i zastanawiam się czy sprubować, choć może to wyjść kosztownie bo lody nie są tanie
Kolejna "cudodieta" a lud to kupuje. Nie ma nic piękniejszego w spalaniu jak własna dieta i ruch :-)

Ja zawsze ubolewam, że producenci lodów nie sprzedają wody na patyku zmrożonej z cytryną. Nie smakuję mi ta zamrożona chemia jaka oferuja producenci, ale zimny sopel wody z gorzką cytrynką... mniam :3
Zamiast wmawiać nam, że lody dobrze dzialają na diete (ooo, na pewno, nie ma nic lepszego na schudnięcie jak tłuszcz utwardzany i cukier) producenci mogliby zabrać się za takie naturalne chłodzenie, bez kopy chemii. Co myślicie?

http://www.av(...)we.html

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

No ja znam przepis na dietetyczne lody truskawkowe smakują identycznie, ale mają ponad połowę mniej kalorii niż zwykłe lody, więc na pewno dla osób na diecie są dobrehttp://vivala(...)05.html można je przygotować w mega łatwy sposób :D polecam używać mrożonych truskawek dobrze się sprawdzają, gdy już mija sezon na te zwykłe - ANKA

Reklama

krwykonie mozna generalizowac bo lody sa bardzo rozne.
wszelkie sorbety oczywiscie sa mnie kaloryczne od lodow (mleczno-jajeczno iitp)
trzeba uwazac bo w lodach jest sporo dodatkow o sztucznym pochodzeniu wiec nadmiar moze byc bardzo szkodliwy. Najlepiej robic lody domowym sposobem.
Dieta lodowa moze byc bardzo dobrym uzupelnieniem np. po obiedzie od godziny 17 nie jem juz nic..., tylko w razie glodu posikuje sie lodami ( lody syca bo maja duzo cukru)

Uwaga -Godzina bardzo intensywnego wysilku (padasz na twarz) - gwarantuje ze masz ochote tylko na wode i nie myslisz o jedzeniu:)))- polecam

Polecam swoj sposob kiedy schudlam w wieku ok 35 lat bez specjlanych diet tylko z silna determinacja - (3-4 mce ok 10 kg)

jemy o polowe mniej i cwiczymy intensywnie 3-4 razy w tyg. ( najlepiej rozne cwiczenia zeby nie zlapac kontuzji - yoga, fitnes, biegi, tenis , rower na przemian)

Jeśli będziesz na samych lodach to nie będzie tak zdrowo i to też zależy jakie lody bo nie każde są dobre, większość to same węglowodany i od nich jeszcze więcej tłuszczyku nabierzesz ;/ Ja poszłam szybszą drogą ;) Znajoma była czasowo w Stanach, jak wróciła przywiozła mi tabletki odchudzające Forever Slim, a też widziałam je na allegro do kupienia i informację że zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego który dopuścił je do obrotu w Polsce co potwierdziło ich bezpieczeństwo dla zdrowia w porównaniu z innymi tabletkami które nie zawsze przechodzą testy tylko od razu są sprzedawane. Po nich z optymalną dietą schudłam 6 kilogramów już po miesiącu odchudzania z wyjątkiem basenu w weekendy bez ćwiczeń ;) Więc nie było ciężko a na diecie na pewno bym tyle nie schudła w takim czasie ;)

Pozdrawiam
Naomi

Jeżeli masz już wydawać pieniądze, to lepiej na sprawdzony suplement diety niż na akcje w stylu "Pogromców Mitów". Takich suplementów na rynku jest obecnie sporo, ja mogą polecić http://ezielo(...)kawa.pl. Testuję ją z koleżankami od kilku tygodni z bardzo dobrym skutkiem. Dołączyłyśmy do tego jogging trzy, cztery razy w tygodniu i lekka dietę. Po prostu postawiłyśmy szlaban na słodycze i cukier. Po kilku tygodniach jesteśmy lżejsze o parę dobrych kilogramów. Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: czy lody mogą odchudzać ?