37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń211
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
37 ppt ?

Czy macie duzo kosmetyków? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy macie duzo kosmetyków?

Napisał(a): ~stylowka -

Pytanie do Pań (chociaż do panów też może być w ramach gender). Czy macie dużo kosmetyków? Czy dokupujecie ciągle nowe a może macie tylko pare najpotrzebniejszych? Przyłapałam się na tym, że za każdym razem gdy wchodzę do drogerii to nie mogę oprzeć się niektórym artykułom. Nie umiem po prostu wyjść z pustymi rękami z takiego sklepu. Staram się kupować rzeczy które mogą być mi potrzebne na codzień ale w praktyce różne rzeczy trafiają do mojego koszyka. Lubię kupować kosmetyki i sprawia mi to przyjemnośc. Uwielbiam kolekcjonować błyszczyki do ust, ale też cienie do powiek. Mam ich naprawdę duzo i niektóre używam tylko raz i później do nich nie wracam. W miare możliwości staram się je oddawać znajomym i przyjaciołom ale nie zawsze tak się da. Koleżanki mówią że lubią do mnie przychodzić bo zawsze mogą skorzystać z pełnego zapasu kosmetyków do makijażu i poprawić sobie co tylko chcą. Czy wy też możecie pochwalić się kolekcją kosmetyków i nie możecie oprzeć się kupowaniu mimo że macie ich duzo? Lubicie je kolekcjonować?
INTERIA.PL

Re: Czy macie duzo kosmetyków?

Napisał(a): ~kukułka -

Mnie by było szkoda pieniędzy na góre kosmetyków. Możesz uzależniona od zakupów a nazywasz to kolekcjonerstwem? Dla mnie nie ma sensu kupowaniu rzeczy których nawet nie uzywam. Jakby kosmetyki były w oryginalnych opakowaniach to wtedy byłoby to kolekcjonerstwo dla walorów estetycznych, a tak to nie bardzo, ale to moje zdanie.

Napisał(a): karolinakk -

O jejku, też tak mam! Uwielbiam mieć mnóstwo kosmetyków i ciągle kupuję nowe. No bo te maski do włosów tak ładnie pachną, a te cienie tak pięknie się mienią, a może jeszcze balsam bym wzięła, bo przecież mam tylko pół butli!
Masakra! Wczoraj przeglądałam swoje kosmetyki i mam postanowienie, że więcej nie kupuję. Muszę zużyć to, co jest, bo przecież minie termin przydatności.
Niechodzenie do drogerii nic nie daje, bo przecież w internecie jest tego tyle... Ale trzeba się uprzeć i nie kupować. Bo to strata pieniędzy. Trudno walczyć z takim uzależnieniem:(

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja ograniczam ich ilość. Kupuje jedynie to, czego w danym momencie potrzebuję i co mi się kończy. Nie kolekcjonuję szminek, podkładów czy balsamów do ciała. Ale może wynika to z tego, że moja mikroskopijna łazienka nie pomieści zbyt wiele rzeczy, a co tu dopiero mówić o jakiejś dużej ilości kosmetyków :)

Reklama

Napisał(a): ~tamara66 -

ja kosmetyków mam mnóstwo właśnie, bo mam brzydkie cienie i worki pod oczami, których nie potrafiłam porządnie zatuszować, teraz za to mam fajny krem na te partie pod oczami - Remescarhttps://remescar.pl/ bardzo fajnie niweluje cienie i spłyca worki, dzięki czemu mogę pokazać się światu o 8 rano bez makijażu :)

Napisał(a): gość -

Jeśli chodzi o kosmetyki to mam 2 obsesje: pomadki do ust i kosmetyki do włosów. Złapałam się na tym, że kupuję po 3 egzemplarze tego samego odcienia! Dlatego też staram się omijać drogerie. Tutaj wyjątkiem są sklepy internetowe i druga część kosmetycznego uzależnienia - kosmetyki do włosów. Kupuję je na stroniehttps://kosme(...)ntu.pl/ nie gromadzę tych samych produktów, ale testuję wciąż nowe kosmetyki.

Napisał(a): ~Muszelka -

Mam podobnie, tyle, że ja nie chodzę po drogeriach, tylko poluję na okazje w sieci. To już sie staje moją obsesją :)) Kosmetyków mam tyle, że szukam teraz dużej kosmetyczki, kolejnej. Jak dotąd chyba największą i najlepiej "zorganizowaną" znalazłam z marki SOSU. Jest naprawdę mega fajna. Zobaczcie sobie SOSU kosmetyczka duża white. Może kupię dwie, by móc nadal biegać po stronach w poszukiwaniu okazji ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy macie duzo kosmetyków?