57
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
57 ppt ?

Czy mam anoreksję? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy mam anoreksję?

Napisał(a): Gość -

Anoreksja to przede wszystkim choroba duszy, a nie ciała. Jest to obsesyjne dążenie do bycia skrajnie chudym i nieustanne niezadowolenie ze swojego wyglądu. Jeśli więc podobasz się samej sobie, nie uważasz się nieustannie za osobę otyłą, to nie masz anoreksji. Możesz miec jednak zaburzenia jeśli chodzi o układ pokarmowy i pozyskiwanie z jedzenia składników odżywczych. Twoja waga jest zdecydowanie za mała w stosunku do Twojego wzrostu. Ja sama mam 170 cm wzrostu a ważę w tym momencie 58 kg. Najmniej ile ważyłam, to 55 a i tak czułam się wtedy mega szczupła...Uważam, że powinnaś więc wybrać się do dietetyka, który dostosuje Twoją dietę tak, że nabierzesz zdrowej "masy". Fakt, że jest słodycze wcale nie świadczy o tym, że prawidłowo się odzywiasz;) Nie zapominajmy, że cukier dość negatywnie wpływa na nasz organizm. Według mnie powinnaś to z kimś skonsultować. Taka jest moja opinia.

Reklama

Napisał(a): majkely -

najlepiej udać się do specjalisty który się tym zajmuje. moja dziewczyna długo zwlekała aż wreszcie zaciągnąłem ją dosłownie siłą. okazało się iż wymagała właśnie takiego leczenia. teraz jest już ok. z tego co pamiętam to http://www.ce(...)oreksja odbywało się w CentrumBen w Wawie oczywiście, nie pamiętam już u jakiego lekarza konkretnie ale ja jak i moja dziewczyna byliśmy bardzo zadowoleni z ogólnej obsługi. polecam i Tobie udać się chociaż po poradę

Reklama

Napisał(a): ~2020 -

anoreksja to choroba psychiczna, a nie fizyczna, więc to już nie za bardzo od nas zależy czy ją masz. Wiem, że post z 2012 roku, ale może jeszcze jesteś aktywna na tym portalu. Chce ci powiedzieć, że powinnaś więcej jeść, głównie mięso, czyli przede wszystkim białko. Możesz także jeść fastfood'y , ale to za bardzo nie pomaga, ponieważ musisz ,,zgrubnąć'' zdrowo :) najwyżej więcej ci coś lekarz poleci
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mam anoreksję?