49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń756
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
49 ppt ?

Czy mężczyźni i kobiety szukający kogoś w sieci to zawsze ludzie brzydcy i nietrakcyjni mentalnie lub fizycznie? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy mężczyźni i kobiety szukający kogoś w sieci to zawsze ludzie brzydcy i nietrakcyjni mentalnie lub fizycznie?

Napisał(a): stiffnecked -

kimikimi
stiffnecked Zalezy od gustu. Poprzegladaj zdjecia i sobie odpowiedz.
Fejkowe profile, jak ładni.
Nie wiem z jakich ty serwisow musisz korzystac... Na zoosk czy eharmony profile sa weryfikowane.

Re: Czy mężczyźni i kobiety szukający kogoś w sieci to zawsze ludzie brzydcy i nietrakcyjni mentalnie lub fizycznie?

Napisał(a): kimikimi -

stiffnecked
kimikimi
Nie wiem z jakich ty serwisow musisz korzystac... Na zoosk czy eharmony profile sa weryfikowane.
Weszłam na ten pierwszy, same potwory, a jak ładniejszy, to ruchacz

Napisał(a): Chamsin -

I owszem ludzie szukający kogoś w sieci faktycznie potrafią być brzydcy i nieatrakcyjni mentalnie i fizycznie, tyle że nie jest regułą to że jest tak "zawsze" ;)

Kiedyś dawno temu poznałem przez internet masakrycznie piękną, atrakcyjną i pociągającą fizycznie i psychicznie kobietę, koniec końców to właśnie internet jako bardzo złe (w sensie że niewystarczające) medium komunikacji zrujnował naszą relację, nie ja nie ona tylko internet jako taki....

Nie ma zasad i reguł, i tyle.

Nie ma znaczenia w jaki sposób kogoś poznasz tylko to w jaki sposób dana relacja potem się rozwija, sieć to tyko narzędzie i problem nie polega na tym że się go w ogóle używa tylko na tym że się przegina wierząc w jego wpływ na rzeczywistość...

Napisał(a): stiffnecked -

kimikimi
stiffnecked
kimikimi
Weszłam na ten pierwszy, same potwory, a jak ładniejszy, to ruchacz
To lepiej niz dobrze, prawda?

Napisał(a): Gość -

abce Często są to ludzie nieśmiali i zakompleksieni .
Tak?
A ja mam dziwne wrażenie, że spora część to ludzie, ktorzy poświęcili się karierze.
Cały dzień w biegu, wieczorem jeszcze jakieś plany, poprawki, konspekty..
Przychodi 23.30 i puste łóżko ..
I co?
I taka Becia czy inny Józek wchodzi na portal randkowy, choćby po to, by z kimś pogadać.
I tak to idzie..

ajatoLach
Tak?
A ja mam dziwne wrażenie, że spora część to ludzie, ktorzy poświęcili się karierze.
I co?
I taka Becia czy inny Józek wchodzi na portal randkowy, choćby po to, by z kimś pogadać.
I tak to idzie..
No dobra a jedna grupa wyklucza druga?

Myśle, ze każdy ma racje. Internet zwyczajnie jest dla ludzi. Możliwości grania, kim się nie jest bądź szukania partnerki nawet w odległej Tajlandii sprzyjają, ze ci mniej atrakcyjni z pewnością tak szukają częściej.

Nudny facet zaraz zostanie wypunktowany w knajpie, w necie ma czas, by pomyśleć nad odpowiedzią, doczytać, czego nie wie... albo poprosić, by pisał za niego kolega...

Tak samo mniej ładna dziewczyna, ma czas, by zainteresować, zanim zmasakruje wyglądem :-)

Ale rzeczywiście to tez dobry sposób, jeśli nie masz czasu na konwencjonalne szukanie partnera. I czasem w pierwszej kolejności to tylko kwestia potrzeby pogadanie z kimś.. albo szybki numerek.

Słowo zawsze wiec w każdym przypadku powinno się wykreślić.

Dobranoc.

Eegle
ajatoLach
Tak?
I co?
I tak to idzie..
No dobra a jedna grupa wyklucza druga?

Myśle, ze każdy ma racje. Internet zwyczajnie jest dla ludzi. Możliwości grania, kim się nie jest bądź szukania partnerki nawet w odległej Tajlandii sprzyjają, ze ci mniej atrakcyjni z pewnością tak szukają częściej.

Nudny facet zaraz zostanie wypunktowany w knajpie, w necie ma czas, by pomyśleć nad odpowiedzią, doczytać, czego nie wie... albo poprosić, by pisał za niego kolega...

Tak samo mniej ładna dziewczyna, ma czas, by zainteresować, zanim zmasakruje wyglądem :-)

Ale rzeczywiście to tez dobry sposób, jeśli nie masz czasu na konwencjonalne szukanie partnera. I czasem w pierwszej kolejności to tylko kwestia potrzeby pogadanie z kimś.. albo szybki numerek.

Słowo zawsze wiec w każdym przypadku powinno się wykreślić.

Dobranoc.
Nic niczego nie wyklucza.
Pokazalem tylko drugą strone medalu.
Mój byly zleceniodawca, facet naprawdę niczego sobie - wykształcony, raczej niebiedny ( na codzień do pracy s63amg, od święta trochę lepiej - i nie w kredycie ani leasingu ). Przystojny i wygadany.
Żonę poznał przez internet, bo .. tak wyszło.

Najlatwiej jest powiedzieć, że w necie to tylko nieudacznicy.. choć i takich tu nie brakuje.
Jak wszędzie.

Kolorowych :)

Eegle Poznał już żonę? Szkoda... ;-)

Kolorowych....
Tyyy.. uważaj.. Jacki nie zawsze spokojne są :)

Poznał żonę i się nawet ożenił.
Dziewczyna super jest, sam z czystym sumieniem przyznaję |:)

ajatoLach
Eegle Poznał już żonę? Szkoda... ;-)

Kolorowych....
Tyyy.. uważaj.. Jacki nie zawsze spokojne są :)

Poznał żonę i się nawet ożenił.
Dziewczyna super jest, sam z czystym sumieniem przyznaję |:)
Niektorych Jacków nawet lecacy głaz z nieba nie ruszy ;-)

To ma dziewczyna szczescie :-)

Napisał(a): MarekAureliusz -

W tym temacie, podobnie jak w tym
o słynnym powiedzeniu bogatych,
to nie reguła :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mężczyźni i kobiety szukający kogoś w sieci to zawsze ludzie brzydcy i nietrakcyjni mentalnie lub fizycznie?