87
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
87 ppt ?

Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?

Napisał(a): Gość -

Koleżanka miała zawsze ogromne powodzenie wśród facetów. Ale widziałam nieraz jak z nimi rozmawia: ciągle śmieje się nawet z najgłupszych żartów, zachwyca się każdą opowiedzianą historią. Jednocześnie ubiera się dosyć wyzywająco. Pytałam jej kiedyś dlaczego tak robi, to odpowiedziała mi, "że rzeczową rozmową nie zainteresuje kolesia, że już tak robiła i to nie działa. Mężczyźni wolą kobiety głupsze od siebie żeby czuli się bardziej wartościowi". Ja nie wiem. Jest sens tak udawać? Czy wogóle zgadzacie się z tym, że faceci wolą głupie kobiety?
INTERIA.PL

Re: Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?

OlaLola Koleżanka miała zawsze ogromne powodzenie wśród facetów. Ale widziałam nieraz jak z nimi rozmawia: ciągle śmieje się nawet z najgłupszych żartów, zachwyca się każdą opowiedzianą historią. Jednocześnie ubiera się dosyć wyzywająco. Pytałam jej kiedyś dlaczego tak robi, to odpowiedziała mi, "że rzeczową rozmową nie zainteresuje kolesia, że już tak robiła i to nie działa. Mężczyźni wolą kobiety głupsze od siebie żeby czuli się bardziej wartościowi". Ja nie wiem. Jest sens tak udawać? Czy wogóle zgadzacie się z tym, że faceci wolą głupie kobiety?
Tak...:)
ale na BARDZO krótką metę.....xD

Reklama

Napisał(a): Tris -

bodzik1
OlaLola Koleżanka miała zawsze ogromne powodzenie wśród facetów. Ale widziałam nieraz jak z nimi rozmawia: ciągle śmieje się nawet z najgłupszych żartów, zachwyca się każdą opowiedzianą historią. Jednocześnie ubiera się dosyć wyzywająco. Pytałam jej kiedyś dlaczego tak robi, to odpowiedziała mi, "że rzeczową rozmową nie zainteresuje kolesia, że już tak robiła i to nie działa. Mężczyźni wolą kobiety głupsze od siebie żeby czuli się bardziej wartościowi". Ja nie wiem. Jest sens tak udawać? Czy wogóle zgadzacie się z tym, że faceci wolą głupie kobiety?
Popieram :)
Facet musi mieć z kobietą jakieś wspólne tematy, taka ,,głupiutka" na pewno poderwie wielu facetów, ale żaden z nich nie będzie ,,wyjątkowy", ani ten ,,jedyny", bo ten właściwy ,,poleciałby" za nią, taką jaką jest, a nie taką jaką udaje.

Po drugie niedawno usłyszałam od faceta takie powiedzenie, na pytanie czy można go zainteresować wyglądem :) :
,,Wyglądem można mnie zainteresować i przyciągnąć, ale zatrzymać już tylko charakterem" :))))

Reklama

bodzik1
Lampart Głupi faceci lubią głupie kobiety - w myśl zasady; swój do swego ciągnie
święta prawda!!!:)
Jakie priorytety...takie kandydatki!:)
tylko to trochę przykre jest jak mądre dziewczyny UDAJĄ głupie żeby być szczęsliwe w zwiazku, samo to jest glupie. Na madrych, typowych intelektualistow dziewczyny niechetnie lecą. A tacy są najlepszymi partnerami jakby nie było

OlaLola
bodzik1
Lampart Głupi faceci lubią głupie kobiety - w myśl zasady; swój do swego ciągnie
tylko to trochę przykre jest jak mądre dziewczyny UDAJĄ głupie żeby być szczęsliwe w zwiazku,
A to już jakaś dewiacja może dla kasy, nie wiem, nie znam takowych przypadków raczej ciężko by mi było udawać idiotę aby z kimś egzystować i po drugie po co?

Reklama

OlaLola
bodzik1
tylko to trochę przykre jest jak mądre dziewczyny UDAJĄ głupie żeby być szczęsliwe w zwiazku, samo to jest glupie. Na madrych, typowych intelektualistow dziewczyny niechetnie lecą. A tacy są najlepszymi partnerami jakby nie było
To nie tak...:0
Tak jak napisałam wyżej.....Jakie potrzeby...taki partner...:)
Jakie środowisko taki wybór...:)
Popatrz.....
Inteligentna, spokojna dziewczyna nie bedzie obracała się w towarzystwie dresiarzy.....i vice versa....:)))

ja bym mimo wszystko nie chciał być z taką głupiutką dziewczyną, lepiej żeby powiedziała rzadziej jakis komplement, ale zeby byl szczery i mial jakis sens, a nie udawanie zainteresowania. nie wyobrazam sobie zabrac takiej dziewczyny do znajomych jakby sie miala ze wszystkiego chichotać, niestety. lubię wesołe dziewczyny ale nie te głupiutkie

Napisał(a): wiosna2 -

bodzik1
>>No tak wtedy facet może błyszczeć:))))))

Napisał(a): Ilona001 -

Myślę, że mężczyźni nie wolą głupszych kobiet.
Myślę też, że wolą takie kobiety przy których będą czuli się potrzebni, którym będą mogli zaimponować, oczarować. Często robią to poprzez rozmowę i żarty. Czasami niekoniecznie śmieszne. Jednocześnie wolą kobiet, z którymi będą mieli wspólny temat, które będą ich rozumiały.

Mówienie, że mężczyźni wolą głupsze kobiety jest mówieniem na wyrost. Jest przesadą. Nieporozumieniem. Odnosząc się do Twojej koleżanki to ja Ci powiem, że sama uśmiecham się często z opowiadanych żartów, które mnie nie śmieszą. Robię to przez grzeczność. Nawet nie ważne czy opowiada je mężczyzna czy kobieta.
Twoja koleżanka też ma rację w pewien sposób mówiąc, że "rzeczową rozmową nie zainteresuje kolesia". To w pewien sposób prawda i wcale to nie znaczy, że trzeba udawać głupią. Wystarczy tylko, że rozmowa będzie luźniejsza, spontaniczna, mniej konkretna. Nie uważam, że kobieta może i powinna zainteresować mężczyznę mówieniem tylko samych mądrości na poważne tematy.

Czy mężczyźni czują się bardzie wartościowi przy głupszych kobietach? Tak, ale tylko Ci niedowartościowani.

Napisał(a): gość -

mężczyźni wolą kobiety mądre, czyli takie, które są świadome tego, że nie rozumieją.

Kobiety głupie sądzą, że coś wiedzą i walczą o władzę z mężczyznami - takie nadają się na nawóz do kwiatków, więc mężczyźni je ignorują.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mężczyźni wolą GŁUPIE KOBIETY ?