Odpowiadasz na:
Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

natashafiodorow
Temat dodał(a):
natashafiodorow -
Dzień dobry, cześć i czołem :) Nie zaglądałam na forum od dawien dawna i tak się właśnie zastanawiam, czy zagląda tu jeszcze ktoś z ludzi, których pamiętam :):):) Oczywiście nie jest to temat zamknięty tylko dla tych, których ja pamiętam. Jest otwarty dla wszystkich, którzy mają ochotę kogoś powspominać, lub po prostu pogadać o kimś z forum kogo lubią i dobrze mu się kojarzy, niezależnie czy już tu nie zagląda, czy też nadal jest aktywny.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

Napisał(a): Stanlej13 -

Tak i juz tak zostanie
Fajny temat jak już ...pozdro
20 tu zaglądnę jak coś ...

Napisał(a): ~gość -

LordRe
~gość
LordRe
~gość
~gość
Ktoś cię tu zapraszał? Idź wymądrzać się na tematy swojej "koleżanki". To miejsce dla poważnych ludzi, starych znajomych.
Ponieważ starzy znajomi nikogo nigdy nie wypraszali - to tak zapytam - co ty tu robisz?
W razie jednak gdyby - to Yeti (w dowolnym wcieleniu) - zapraszam.
A podziękował, podziękował 🙂
Trochę Ci to zajęło :)
Neandertalczycy nie grzeszą taktownością.. raczej 😉
Neandertalczyk? W tych czasach???

Reklama

Napisał(a): Gość -

~gość
LordRe
~gość
~gość
Ktoś cię tu zapraszał? Idź wymądrzać się na tematy swojej "koleżanki". To miejsce dla poważnych ludzi, starych znajomych.
Ponieważ starzy znajomi nikogo nigdy nie wypraszali - to tak zapytam - co ty tu robisz?
W razie jednak gdyby - to Yeti (w dowolnym wcieleniu) - zapraszam.
A podziękował, podziękował 🙂
Trochę Ci to zajęło :)
Neandertalczycy nie grzeszą taktownością.. raczej 😉

Napisał(a): ~gość -

~Kawa
~gość Cisza jak makiem zasiał tygodniami. Pojawił się futrzak na chwilę i licznik znowu bije.
Wiadomo - zlot psychofanek.

Ja, kiedy go widzę, wrzeszczę piskliwie, wyrywam sobie loki z głowy, wciskam zaciśniętą pięść do ust i zagryzam boleśnie, by nie czuć tak dotkliwie bólu serca, po czym zdejmuję biustonosz i rzucam w kierunku monitora. Czasem udaje mi się trafić haftką w jego post. Znaczy to, że złapał.

Widzisz yeti? O kurde :)

Reklama