Odpowiadasz na:
Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

natashafiodorow
Temat dodał(a):
natashafiodorow -
Dzień dobry, cześć i czołem :) Nie zaglądałam na forum od dawien dawna i tak się właśnie zastanawiam, czy zagląda tu jeszcze ktoś z ludzi, których pamiętam :):):) Oczywiście nie jest to temat zamknięty tylko dla tych, których ja pamiętam. Jest otwarty dla wszystkich, którzy mają ochotę kogoś powspominać, lub po prostu pogadać o kimś z forum kogo lubią i dobrze mu się kojarzy, niezależnie czy już tu nie zagląda, czy też nadal jest aktywny.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

Napisał(a): Dariyah -

~gość
~Edi
natashafiodorow
~Edi
natashafiodorow
~Edi Ja Cię nie pamiętam, ale nic nie stoi na przeszkodzie bym mogła teraz zapamiętać :-)
:)))
A od kiedy zaglądasz na forum ? Właśnie próbuję sobie przypomnieć ile ja nie oglądałam :)
Na forum zaglądam od dobrych chyba trzech lat. Ale teraz to rzeczywiście tu się mało dzieje :-)
Tak z trzy lata temu przestałam zaglądać, to musiałyśmy się minąć.
Choć kojarzę jakiś temat, w którym pisał chłopak z niciem Alfa i Omega ( czy jakoś tak ) i chyba też Cię kojarzę z tego tematu. Ale mogę się mylić, nie pamietam szczegółów i to było wieki temu :D
Omegaman czy jakoś tak. Zgadza się, to były początki, jak zaczynałam pisać na interii. Z tamtego okresu kojarzy mi się jeszcze pare osób, ale ja nie mam pamięci do nickow. Była jednak fajna usterka chyba na A miała takie fajne usta w awku.

Z omega lubiłam żartować, trochę pokręcony był, ale lubiłam go. O miłości mieliśmy taki dluuugi temat, jeny strasznie dawno to było :-)
On już nie wróci nawet gdyby chciał RIP :(
Chłopak całkiem młody był.... co się stało?

Napisał(a): ~gość -

~Edi
natashafiodorow
~Edi
natashafiodorow
~Edi Ja Cię nie pamiętam, ale nic nie stoi na przeszkodzie bym mogła teraz zapamiętać :-)
:)))
A od kiedy zaglądasz na forum ? Właśnie próbuję sobie przypomnieć ile ja nie oglądałam :)
Na forum zaglądam od dobrych chyba trzech lat. Ale teraz to rzeczywiście tu się mało dzieje :-)
Tak z trzy lata temu przestałam zaglądać, to musiałyśmy się minąć.
Choć kojarzę jakiś temat, w którym pisał chłopak z niciem Alfa i Omega ( czy jakoś tak ) i chyba też Cię kojarzę z tego tematu. Ale mogę się mylić, nie pamietam szczegółów i to było wieki temu :D
Omegaman czy jakoś tak. Zgadza się, to były początki, jak zaczynałam pisać na interii. Z tamtego okresu kojarzy mi się jeszcze pare osób, ale ja nie mam pamięci do nickow. Była jednak fajna usterka chyba na A miała takie fajne usta w awku.

Z omega lubiłam żartować, trochę pokręcony był, ale lubiłam go. O miłości mieliśmy taki dluuugi temat, jeny strasznie dawno to było :-)
On już nie wróci nawet gdyby chciał RIP :(

Reklama

Napisał(a): ~Gosc -

~gość Każda przyjaźń ma wzloty i upadki.
Czasem ma takie upadki, że już się nie chce (nie opłaca) wzlecieć.
Czy wtedy to co było, było przyjaźnią?

Z miłością jest niby podobnie, ale jednak inaczej.
Jeśli się nie opłaca, albo nie chce, to jak dla mnie to nie była przyjaźń. Może się nie chcieć z początku, możesz mieć dość, jak po ciężkiej wspinaczce górskiej, ale przychodzi taki moment, ze Ci czegoś brakuje. Chyba ze nie brakuje, wtedy rzeczywiście się nie opłaca :-)

Reklama