719
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi634
  • Ocen na +29
719 ppt ?

Czy mnie jeszcze pamiętasz ? (635)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

Napisał(a): ~gość -

~yeti
~Edi
~yeti

Za dużo pijesz.. herbaty :))

Postanowiłaś się jednak zalegalizować? 👍
Nie, czasem zapominam się odlegalizowac. :-)

Wybacz, taka popołudniowa głupawka, tylu tu ekspertów od Yeti, chciałam się zwyczajnie podpiąć. Cóż jak zwykle nie wyszło. To sobie w kąciku poczytam, jak zwykle. ;-)

Pozdrówka.
Myślisz że to tak łatwo?
Weszłaś między wrony, to kracz.. :)) a tak poza tym, mowa była o tratwie.. nie o futrzakach.
;))
Kracze się, kiedy nie ma innego wyjścia.
Tu wyjście jest jak najbardziej.

~gość
~yeti
~Edi
~yeti

Wybacz, taka popołudniowa głupawka, tylu tu ekspertów od Yeti, chciałam się zwyczajnie podpiąć. Cóż jak zwykle nie wyszło. To sobie w kąciku poczytam, jak zwykle. ;-)

Pozdrówka.
Myślisz że to tak łatwo?
Weszłaś między wrony, to kracz.. :)) a tak poza tym, mowa była o tratwie.. nie o futrzakach.
;))
Kracze się, kiedy nie ma innego wyjścia.
Tu wyjście jest jak najbardziej.
I co w związku z tą mądrością?

~Edi
~yeti
~Edi
~yeti

Pozdrówka.
Myślisz że to tak łatwo?
;))
Śmiesznie by to wyglądało taki wróbel, co jak wrona kracze... i zaraz by się wszystkie zorientowały, co im w tej kapeli nie gra.

Mowa o tratwie była, to fakt, a i u mnie ani literki o futrzakami nie było. Galopnęłam się jednak za daleko, wiec cofnęłam się na z góry upatrzone pozycje (cytując klasyka) a teraz pożegnam towarzystwo, dygajac rączka i kłaniając się nisko, dobrej zabawy życząc na tratwie czy tam innym statku.

:-)
Szkoda, bo jak zwykle weselej przy Was :)

Reklama

Napisał(a): ~Edi -

~gość
~Edi
~yeti
~Edi
~yeti

Pozdrówka.
Myślisz że to tak łatwo?
;))
Śmiesznie by to wyglądało taki wróbel, co jak wrona kracze... i zaraz by się wszystkie zorientowały, co im w tej kapeli nie gra.

Mowa o tratwie była, to fakt, a i u mnie ani literki o futrzakami nie było. Galopnęłam się jednak za daleko, wiec cofnęłam się na z góry upatrzone pozycje (cytując klasyka) a teraz pożegnam towarzystwo, dygajac rączka i kłaniając się nisko, dobrej zabawy życząc na tratwie czy tam innym statku.

:-)
Szkoda, bo jak zwykle weselej przy Was :)
Nooo, Yeti to jednak rzeczywiście NaŻarty ;-) ale ma racje ja za dużo herbaty pije i wątek rozwalam a tu przecież o pamięci odnajdywaniu się i takich tam :-)

Reklama

Napisał(a): natashafiodorow -

~Edi
(...)
Nooo, Yeti to jednak rzeczywiście NaŻarty ;-) ale ma racje ja za dużo herbaty pije i wątek rozwalam a tu przecież o pamięci odnajdywaniu się i takich tam :-)
Edi
Nie rozwalasz wątku, przeciwnie .
Jesteś jedną z osób którą bardzo fajnie tu widzieć. Mam nadzieję, że nie tylko tu i jak znudzi się nam ( wszystkim ) odnajdywanie, to czasem wyjdziemy ze swoich kącików i spotkamy się i w innych wątkach.
Dzisiaj też znikam, bo choć mój wredny mąż mnie chwilowo opuścił, to znajomi mnie zaprosili na sobotnie chlanko :D

Reklama

Napisał(a): iskierka -

Z ogromną przyjemnością poczytałam wątek i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam (również tych, których nie znam) :))
Szczególnie ciepło przytulam Nataszę i Zenkę, bo bardzo dawno Was nie widziałam - fajnie, że jesteście :)**
Przesyłam buziaki Smoczycy, Mruczkowi, Edi i Yetiemu (kurcze, chyba tak to się pisze) :P - przemiło Was poczytać :D

Napisał(a): ~yeti -

iskierka Z ogromną przyjemnością poczytałam wątek i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam (również tych, których nie znam) :))
Szczególnie ciepło przytulam Nataszę i Zenkę, bo bardzo dawno Was nie widziałam - fajnie, że jesteście :)**
Przesyłam buziaki Smoczycy, Mruczkowi, Edi i Yetiemu (kurcze, chyba tak to się pisze) :P - przemiło Was poczytać :D

..wszelki duch.. :)
Cieszy stare oczy widok Waszej Najwyższości :)

iskierka Z ogromną przyjemnością poczytałam wątek i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam (również tych, których nie znam) :))

Pozdrawiam również, choć wiem, że pozdrowienia od gościa mają znaczenie bliskie zeru. ;)

Napisał(a): kocanka -

Cześć Iskierko ;))*

Obudziłam się dziś z myślą... ciągle zewsząd słychać narzekania, że forum be, że interia be, a admini to już w ogóle dno... a nie przychodzi Wam do głowy, że powinniśmy się cieszyć, że to forum mamy... tyle lat! Tyle lat dawało nam schronienie, wygodną sofę do rozmów.
Świat się zmienia, my się zmieniamy (z naciskiem na zmieniamy, nie mylić ze starzeniem;)) ) a forum nadal jest tym co nas łączy.

... a tak mnie fala wdzięczności od rana zalała...;)))

Buziaki:*** i do miłego;)))

Napisał(a): Wichmurka -

Dzień Dobry Iskierko, jak miło popatrzeć ile sympatycznych osób pojawia się na forum i wspomina fajne czasy, jeszcze nie zepsute przez polityczne itp. awantury :)

Napisał(a): natashafiodorow -

Witaj kochana Iskierko :) Super Cię zobaczyć, super, że jeszcze zaglądasz na forum, logowanie ma tę przewagę ( jednak) że zawsze można odszukać swoich ulubieńców :)
I mam nadzieję, że jeszcze się nieraz na forum gdzieś spotkamy :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?