695
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi614
  • Ocen na +29
695 ppt ?

Czy mnie jeszcze pamiętasz ? (615)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

Napisał(a): natashafiodorow -

kocanka Cześć Iskierko ;))*

Obudziłam się dziś z myślą... ciągle zewsząd słychać narzekania, że forum be, że interia be, a admini to już w ogóle dno... a nie przychodzi Wam do głowy, że powinniśmy się cieszyć, że to forum mamy... tyle lat! Tyle lat dawało nam schronienie, wygodną sofę do rozmów.
Świat się zmienia, my się zmieniamy (z naciskiem na zmieniamy, nie mylić ze starzeniem;)) ) a forum nadal jest tym co nas łączy.

... a tak mnie fala wdzięczności od rana zalała...;)))

Buziaki:*** i do miłego;)))
Narzekanie mamy we krwi, to taka cecha narodowa :)
Optymistyczne podejście do życia bywa dla nas denerwujące, swojego czasu mnie strasznie wkurzało, że przejmujemy taką ( chyba od amerykanów) manierę, że trzeba się wiecznie szczerzyć i mówić jaki to mamy wspaniały dzień i wspaniałe życie :D
A tak serio mam kaca i muszę sobie ponarzekać ( głowa mi pęka) ale masz rację, super usiąść na sofie, odpalić neta i zobaczyć w nim tyle fajnych osób ;)

Napisał(a): inaquascribis -

iskierka Z ogromną przyjemnością poczytałam wątek i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam (również tych, których nie znam) :))
Szczególnie ciepło przytulam Nataszę i Zenkę, bo bardzo dawno Was nie widziałam - fajnie, że jesteście :)**
Przesyłam buziaki Smoczycy, Mruczkowi, Edi i Yetiemu (kurcze, chyba tak to się pisze) :P - przemiło Was poczytać :D

Dzięki za buziaki:)
Dobrze Cię widzieć:)
Pozdrówka:)

Napisał(a): kocanka -

natashafiodorow
kocanka Cześć Iskierko ;))*

Obudziłam się dziś z myślą... ciągle zewsząd słychać narzekania, że forum be, że interia be, a admini to już w ogóle dno... a nie przychodzi Wam do głowy, że powinniśmy się cieszyć, że to forum mamy... tyle lat! Tyle lat dawało nam schronienie, wygodną sofę do rozmów.
Świat się zmienia, my się zmieniamy (z naciskiem na zmieniamy, nie mylić ze starzeniem;)) ) a forum nadal jest tym co nas łączy.

... a tak mnie fala wdzięczności od rana zalała...;)))

Buziaki:*** i do miłego;)))
Narzekanie mamy we krwi, to taka cecha narodowa :)
Optymistyczne podejście do życia bywa dla nas denerwujące, swojego czasu mnie strasznie wkurzało, że przejmujemy taką ( chyba od amerykanów) manierę, że trzeba się wiecznie szczerzyć i mówić jaki to mamy wspaniały dzień i wspaniałe życie :D
A tak serio mam kaca i muszę sobie ponarzekać ( głowa mi pęka) ale masz rację, super usiąść na sofie, odpalić neta i zobaczyć w nim tyle fajnych osób ;)
Było tyle pić?? ;)) lata nie te... ;P :D

Reklama

Napisał(a): ~Zenka -

mrruuu
~Zenka
A TY to kto?
Nie mam pojęcia :-)

W sumie - to od kilku lat drąży mnie to istotne dość pytanie.
Dzięki za przypomnienie.
:-**
Zobacz do czego doszło;) Siebie samych nie poznajemy, ale wystarczył jeden znajomy nick i się towarzystwo zbiegło jakby co darmo dawali
:)

Reklama

iskierka Z ogromną przyjemnością poczytałam wątek i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam (również tych, których nie znam) :))
Szczególnie ciepło przytulam Nataszę i Zenkę, bo bardzo dawno Was nie widziałam - fajnie, że jesteście :)**
Przesyłam buziaki Smoczycy, Mruczkowi, Edi i Yetiemu (kurcze, chyba tak to się pisze) :P - przemiło Was poczytać :D

Witaj Iskierko, pozdrawiam ciepło.

natashafiodorow (.........)

ja na kacu zawsze miałam chorobę sierocą, ale kiedy to było!?

Reklama

~Zenka
natashafiodorow (.........)
ja na kacu zawsze miałam chorobę sierocą, ale kiedy to było!?
Wolałabym chorobę sierocą, niż trzęsiawkę, ssanie + rewolucje tu i ówdzie :)
ps. Za darmo coś jednak sobie dajemy, uwagę :)

Napisał(a): mrruuu -

~Zenka
mrruuu
~Zenka
A TY to kto?
Nie mam pojęcia :-)

W sumie - to od kilku lat drąży mnie to istotne dość pytanie.
Dzięki za przypomnienie.
:-**
Zobacz do czego doszło;) Siebie samych nie poznajemy, ale wystarczył jeden znajomy nick i się towarzystwo zbiegło jakby co darmo dawali
No jest tak :-)
Tęsknota do młodości czy nie wiem co, nostalgia mnie dzisiaj targa.
Nawet nie wiesz, jak mnie cieszy Twoja obecność. :-**

Landor
~gość
Landor Skoro na wspomnienia się zebrało, to może dla przypomnienia piękniejszy skład osobowy z 2014 r. :)

Zdjęcie
Kiepska jakość.
Szkoda...
No szkoda...
Wcale nie taka najgorsza, po powiększeniu widzę kilkanaście niców, które mnie kiedyś rozbawiły, wkurzyły, zaskoczyły... a które zaczęły się zacierać w pamięci. Dziękuję za te chmurki, fajne wspomnienie :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?