695
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi614
  • Ocen na +29
695 ppt ?

Czy mnie jeszcze pamiętasz ? (615)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

Napisał(a): ~Gość -

natashafiodorow
Wcale nie taka najgorsza, po powiększeniu widzę kilkanaście niców, które mnie kiedyś rozbawiły, wkurzyły, zaskoczyły... a które zaczęły się zacierać w pamięci. Dziękuję za te chmurki, fajne wspomnienie :)
Zrozum, że w tym wieku wzrok już nie ten. ;)
Teraz widzę, bo większy ekran. Same kobiety i miło siebie zobaczyć wśród nich :)

Napisał(a): natashafiodorow -

kocanka
natashafiodorow
Wcale nie taka najgorsza, po powiększeniu widzę kilkanaście niców, które mnie kiedyś rozbawiły, wkurzyły, zaskoczyły... a które zaczęły się zacierać w pamięci. Dziękuję za te chmurki, fajne wspomnienie :)
Siebie nie znajduję. Foch!!
;))
Chmurki są z 2014, a Twój profil z 2017, no chyba że chodzi o jakąś reinkarnację ;)

~Gość
natashafiodorow
Teraz widzę, bo większy ekran. Same kobiety i miło siebie zobaczyć wśród nich :)
Wiek mi już tu tyle osób wypomniało, że jedna więcej nie robi różnicy;)
Ciekawe, którą chmurką jesteś, tak czy inaczej pozdrawiam serdecznie :)

Reklama

Napisał(a): aliada -

Jaki miły temat, Nataszo (z którą rozmawiałam wprawdzie chyba tylko raz i przelotnie, ale za to o seksie). Więc choć nie należę do dawnej ekipy, musiałam się odezwać, a jeszcze Edi mnie ośmieliła miłym słowem, dzięki. :* Więc jestem tu niczym Kinga Rusin na pooskarowej imprezie u Beyonce, nie zwracajcie uwagi i bawcie się swobodnie. ;)
PS. Junani, Kocanko, to naprawdę Ty? A ja Cię widziałam i nie poznałam, czuję się z tym jak jakiś wkręcony apostoł, Tomasz co najmniej.

aliada Jaki miły temat, Nataszo (z którą rozmawiałam wprawdzie chyba tylko raz i przelotnie, ale za to o seksie). Więc choć nie należę do dawnej ekipy, musiałam się odezwać, a jeszcze Edi mnie ośmieliła miłym słowem, dzięki. :* Więc wkręcam się niczym Kinga Rusin na pooskarową imprezę u Beyonce, nie zwracajcie uwagi i bawcie się swobodnie. ;)
PS. Junani, Kocanko, to naprawdę Ty? A ja Cię widziałam i nie poznałam, czuję się z tym jak jakiś wkręcony apostoł, Tomasz co najmniej.
Aliado witaj serdecznie, temat jest dla każdego, kto zagląda na forum, nie dla żadnych wybrańców :) Skoro rozmawiałyśmy o seksie, to liczy się podwójnie, albo i potrójnie, więc można uznać, że się znamy :) W końcu nieznajomi nie gadają na tak intymne tematy ( chyba ) ;)
Edi zaczęła się pojawiać na forum, jak ja zaczęłam znikać, ale zdążyłam ją polubić.
Imprezą u Beyonce połechtałaś moje ego i to bardzo, bo ją uwielbiam i słuchać i oglądać :) Więc choć impreza chyba powoli się kończy, miło mi ogromnie, że wpadłaś ;)

Reklama

Napisał(a): kocanka -

aliada Jaki miły temat, Nataszo (z którą rozmawiałam wprawdzie chyba tylko raz i przelotnie, ale za to o seksie). Więc choć nie należę do dawnej ekipy, musiałam się odezwać, a jeszcze Edi mnie ośmieliła miłym słowem, dzięki. :* Więc jestem tu niczym Kinga Rusin na pooskarowej imprezie u Beyonce, nie zwracajcie uwagi i bawcie się swobodnie. ;)
Kocanko ;))*
A tak w ogóle to Pola ;) i upierałam się żeby Cię nie wymieniać tylko dlatego, że widziałam, że jesteś, co jest jedną z tych milszych rzeczy tutaj. Dla mnie jak najbardziej zawsze byłaś w "mojej ekipie" :*
ps. Widziałaś kota? ;))

natashafiodorow
kocanka
natashafiodorow
;))
Chmurki są z 2014, a Twój profil z 2017, no chyba że chodzi o jakąś reinkarnację ;)
Wcześniejszego wcielenia tym bardziej nie ma, ale zauważyłam już, że nie tylko mojego ;))

Reklama

natashafiodorow
~Gość
natashafiodorow
Wiecie co dziewuchy... jak jeszcze raz ktoś o starości wspomni, to się wścieknę ;))
"A ja mówię Wam dziewczyny, zamknąć ryjki, bo za Wami takie fajne historyjki" ;)*
Załączniki:

kocanka
natashafiodorow
~Gość
natashafiodorow
Wiecie co dziewuchy... jak jeszcze raz ktoś o starości wspomni, to się wścieknę ;))
"A ja mówię Wam dziewczyny, zamknąć ryjki, bo za Wami takie fajne historyjki" ;)*
Bosssze nawet narzekać na starość ludziom zabraniają, co za totalitaryzm, brak demokracji i tyrania. Nie wiem, czy zniosę tu taki reżim ;)

Napisał(a): Landor -

kocanka

;))
Przykro mi, że brak osobistej chmurki. Wyjaśniam jednak, że są tylko dwie możliwości braku takiej chmurki:
1. nieobecność lub brak aktywności w marcu 2014 r.,
2. nie podejmowanie lub podjęcie w tamtym okresie zbyt nikłych, wręcz niezauważalnych prób wzajemnej forumowej sprzeczki.

Innych możliwości nie ma. W tym drugim przypadku mogę tylko przeprosić, że nie dałem większych szans na jakieś atrakcyjniejsze obustronne spięcia. :)

Napisał(a): Landor -

~Gość

Ta uwaga wymaga drobnych wyjaśnień. Niezupełnie w chmurkach są nicki samych kobiet. Są tam bowiem przynajmniej dwa nicki osób, których nie da się wziąć za kobiety, nawet gdyby byli widziani w nocy w towarzystwie Aborygena lub Pigmeja.:)
Ponadto niektóre nicki dotyczą tych samych osób, a więc nawet przy dobrej woli każdy z tych nicków trzeba uznać jako dotyczący co najwyżej półkobiety. :)

Landor
kocanka

;))
Przykro mi, że brak osobistej chmurki. Wyjaśniam jednak, że są tylko dwie możliwości braku takiej chmurki:
1. nieobecność lub brak aktywności w marcu 2014 r.,
2. nie podejmowanie lub podjęcie w tamtym okresie zbyt nikłych, wręcz niezauważalnych prób wzajemnej forumowej sprzeczki.

Innych możliwości nie ma. W tym drugim przypadku mogę tylko przeprosić, że nie dałem większych szans na jakieś atrakcyjniejsze obustronne spięcia. :)
Spięć w tamtym roku z całą pewnością nie mieliśmy.
Mogło też być tak, że zaczęłam bywać po marcu. Nie odtworzę tego.
Z fochem to był oczywiście żart. Dziękuję Ci za te chmurki, bo przypomniałam sobie jak poprawnie brzmiały niektóre nicki :))

natashafiodorow
Aliado witaj serdecznie, temat jest dla każdego, kto zagląda na forum, nie dla żadnych wybrańców :) Skoro rozmawiałyśmy o seksie, to liczy się podwójnie, albo i potrójnie, więc można uznać, że się znamy :) W końcu nieznajomi nie gadają na tak intymne tematy ( chyba ) ;)
Edi zaczęła się pojawiać na forum, jak ja zaczęłam znikać, ale zdążyłam ją polubić.
Imprezą u Beyonce połechtałaś moje ego i to bardzo, bo ją uwielbiam i słuchać i oglądać :) Więc choć impreza chyba powoli się kończy, miło mi ogromnie, że wpadłaś ;)
No właśnie, znamy się widocznie jak łyse konie. :)
Edi trudno nie lubić, podobnie jak nadal wielu osób tutaj. Więc ciągle da się tutaj pogadać, tak sobie przynajmniej teoretyzuję, bo jako introwertyk nie bardzo się orientuję w tych sprawach. ;)

kocanka
Kocanko ;))*
A tak w ogóle to Pola ;) i upierałam się żeby Cię nie wymieniać tylko dlatego, że widziałam, że jesteś, co jest jedną z tych milszych rzeczy tutaj. Dla mnie jak najbardziej zawsze byłaś w "mojej ekipie" :*
ps. Widziałaś kota? ;))
Widziałam... Po kocie Cię poznałam i trafiłam tutaj.

Dziękuję, wzruszyłam się. Będę dziś musiała dodatkowy geriavit łyknąć. ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?