695
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi614
  • Ocen na +29
695 ppt ?

Czy mnie jeszcze pamiętasz ? (615)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?

Napisał(a): kocanka -

~gość
mrruuu
kocanka
No to na mnie Ci się ta teoria wysypie ;)) chyba, że uznasz mnie za wyjątek.
Ja to chyba jestem ekstra ekstrawertykiem i jak widać też mnie tu ciągnie ;))

Wiedziałam, żeby Cię podrapać... jak ja lubię takie mruczenie ^^ ;))
Zatem teoria przegrała z praktyką ;-)
Z drugiej strony podobno wyjątki potwierdzają regułę.

To znaczy, dalej myślę, że akurat taka forma jest dobra dla introwertyków, ale pewnie dla innych też.

Nie sądzisz, że większe możliwości dla tych "ekstra" nie dają jakieś fejsy, twitery czy instagramy?
A ja intro- coraz bardziej lubię rozmawiać z innymi intro- w realu. Znalazłam w swoim otoczeniu kilka osób podobnych do siebie i... jest dobrze. :)

Tutaj czasem mam wrażenie, że ludzie prześcigają się w zajefajności, a mnie się już nie chce nikomu niczym imponować. Nie tutaj. :)
Popieram. Też lubię intro :))

Napisał(a): natashafiodorow -

Wodnick7
(...)
Żeby nie było, znam wiele osób z tego zdjęcia, z pisania i czytania. Autorkę tego tematu też znam, Natasza Fiodorow zawsze kojarzyło mi się z cudowną Rosjanką... Wymieniliśmy kiedyś jedno zdanie w temacie nieodżałowanego Bernardyna którym ja nie byłem, choć mnie o to posądzano (ale ja za głupi jestem na to)... My dyskutowaliśmy o amorach, brudnych ulicach Paderborn i Bielefeld, znam wiele osób z tych które się tu pojawiły :)) Tak, nie ważne, pozdrawiam wszystkich :) Poszukam linka dla autorki :))

P.S. Ja pamiętam Maleńką2013, opowiadania fajne pisała, niestety gdy ja tu przybyłem jej już nie było... Z Derrickiem też się stykałem, jednak on wtedy tu nie przebywał, tylko walczył z systemem :) Obecnego też lubiłem, kiedyś dyskutowaliśmy o eliminacji polskich elit systemem francuskim, ja to wykoncypowałem, ciężka sprawa :))
Dziękuję za takie miłe skojarzenia, sama nie wiem co mi do głowy strzeliło jak wymyślałam sobie nicka :D Bardzo chętnie bym go skróciła, bo choć ładnie brzmi jest przydługi.
Fajne były te rozmowy o amorach i tym podobnych sprawach, choć myślę te tematy są ponadczasowe i zawsze będą powracały, w tej czy innej formie.
Co do Benka to już wiele damskich łez się za nim tutaj polało, tak dawno go tutaj nie widziano, a nadal się przewija we wspomnieniach :)
Maleńka2013 przypomniała mi się przez chmurki, kilka razy wymieniłyśmy jakiegoś posta. Derrica natomiast nikt nie jest w stanie zastąpić, ale kto by potrafił tak dzielnie walczyć z systemem jak on ? Nikt :) Obcia już wspominaliśmy, był uroczy w podrywaniu lasek :)

~gość

A ja intro- coraz bardziej lubię rozmawiać z innymi intro- w realu. Znalazłam w swoim otoczeniu kilka osób podobnych do siebie i... jest dobrze. :)

Tutaj czasem mam wrażenie, że ludzie prześcigają się w zajefajności, a mnie się już nie chce nikomu niczym imponować. Nie tutaj. :)
Coś w tym jest ( znaczy w tym prześciganiu się ), ale to czasem taka próba zwrócenia na siebie uwagi. Każdy czasem lubi błysnąć, ale fakt jak się z tym przegina to męczy.
W realu jednak zauważyłam łatwiej mi dogadywać się z ekstrawertykami, oni nadrabiają mój mizerny wkład w rozmowę :) I jakoś łatwiej się rozkręcić.

Reklama

kocanka
mrruuu
kocanka
Pręgus był ładniejszy. Teraz wygladasz... tak jakoś... jakbyś od fryzjera właśnie wyszedł ;)))
Ona tak naprawdę była umaszczona klasycznie. Coś jak ta tutaj, to inny kot ale podobny.Zdjęcie
Cudny!! ^^ :*
Prawda :):) Choć jeszcze nie widziałam brzydkiego kota, wszystkie są słodkie :)

Napisał(a): mrruuu -

natashafiodorow
kocanka
mrruuu
kocanka
Pręgus był ładniejszy. Teraz wygladasz... tak jakoś... jakbyś od fryzjera właśnie wyszedł ;)))
Ona tak naprawdę była umaszczona klasycznie. Coś jak ta tutaj, to inny kot ale podobny.Zdjęcie
Ten jest fajny:
Załączniki:

Reklama

mrruuu
natashafiodorow
kocanka
mrruuu
kocanka
Ten jest fajny:
Zdjęcie
Natka, chciałaś masz :D

mrruuu
natashafiodorow
kocanka
mrruuu
kocanka
Ten jest fajny:
Zdjęcie
:))) Ten ma zabójcze spojrzenie :)

Reklama

Wodnick7 Pani jest Rosjanką? :) Mam słabość do Wschodu i do Zachodu, nienawidzę Polski, bo ja jestem Żydem, testamentowym, a nie forumowym :)))

Kurczę, poszukam jeszcze linku na dowód tego że my już wymieniliśmy ze sobą jedno zdanie, pamiętam to jak dziś, ale dowodu brak :D Znajdę :)

Maleńką znam z opowiadań erotycznych, przez przypadek ją znalazłem... Dobra, znam z czytania wiele osób z tego forum, gdybym ja miał swój staż wpisać to wpisuję, 2015 rok... późno, czyż nie :) Dobry wieczór :))
Muszę Pana rozczarować, nie jestem Rosjanką, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :)
Wierzę na słowo, już tyle czasu minęło, że nie pamiętam wszystkich tematów itd, ale na pewno jak mówisz, że już rozmawialiśmy tak jest.
Ja wolę nie zastanawiać się od kiedy zaczął się mój " staż " na forum, bo to było wieki temu :)

Napisał(a): ~gość -

mrruuu
natashafiodorow
kocanka
mrruuu
kocanka
Ten jest fajny:
Zdjęcie
Wyparowała. ;)
Pozostały fusy. Za późno się zorientowałam, że należy zejść ze sceny. ;)

Napisał(a): ~inaquascribis -

natashafiodorow
......
Ja wolę nie zastanawiać się od kiedy zaczął się mój " staż " na forum, bo to było wieki temu :)
Nie nie wieki;)
ale... dawno jeszcze na "starym forum"
Pewnie dlatego Cię pamiętam...

W każdym razie fanie,że jesteś:)

Wodnick7
Nie rozczarowała mnie Pani :)) Pytanie było głupie, przepraszam :) Czytałem Pani wypowiedzi, rusycyzmów w nich nie było... :)))
Wieki temu? Dla mnie 2015 rok gdy tu pierwszy raz coś napisałem to było wieki temu :))

Dobra, a teraz poproszę o kropelkę krwi, a być może jesteśmy troszkę spokrewnieni :D
Ja durny, przeca wszyscy ludzie są braćmi i siostrami :))

Zaraz znajdę ten link :))

P.S. Ma Pani siostrę? Ja pamiętam że Pani śmiała się ze mnie, to było coś o kierowaniu samochodem :)
Możemy przejść na Ty ? Forma Pan/ Pani jakoś mi na forum nie pasuje, jest trochę zbyt oficjalna :) Możesz mi przypomnieć Twojego nicka z 2015 ? To może sobie coś skojarzę.
Nie mam siostry, niestety. Choć bywały na forum bardzo siostrzane kontakty i w sumie nadal takie bywają. Nostalgia za brakiem siostry, czy coś w tym stylu :)

~inaquascribis
natashafiodorow
......
Nie nie wieki;)

Jakieś 10 lat, to faktycznie do wieku "troszkę" brakuje:)
Jestem zaskoczona ( miło ) ciepłym odzewem.

Wodnick7
Hmm, możemy przejść na Ty :) Ja jestem Kamil :) A Ty? :) Zaraz zacznę szukać (w Polsce, a nie w Czechach) ten link o którym od początku wspominam :) Miło mi Cię poznać, Nataszo :)
Mów mi Nat ( moje forumowe imię w skrócie ). Również mi miło Cię poznać Kamilu, jak szukasz linka sprzed lat, to chyba zdradzisz swojego nicka sprzed lat ?

~gość
mrruuu
natashafiodorow
kocanka
mrruuu
kocanka
Ten jest fajny:
Zdjęcie
Wyparowała. ;)
Pozostały fusy. Za późno się zorientowałam, że należy zejść ze sceny. ;)
Ciebie też nie dostrzegłam w zestawieniu Daaniego ;))

Napisał(a): Derringer -

natashafiodorow
~inaquascribis
natashafiodorow
......
Nie nie wieki;)

Jakieś 10 lat, to faktycznie do wieku "troszkę" brakuje:)
Jestem zaskoczona ( miło ) ciepłym odzewem.
ej, to Wy tu weterani. ;-) A szampan impreza, gdzie?

To ja Wam życzę odnalezienia się na forum, może jakimś cudownym tchnieniem świeżości sprawicie, ze to forum znów jakoś żyć będzie :-) i będzie znów więcej piszących niż czytających.

Aliade serdecznie pozdrawiam :-) i cieszę się, ze choć tych kilka literek mogę poczytać. :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mnie jeszcze pamiętasz ?