1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń83 tys.
  • Odpowiedzi494
  • Ocen na +981
1 tys. ppt ?

Czy Morawiecki powinien odejść? Tak wynika z najnowszego sondażu (495)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Morawiecki powinien odejść? Tak wynika z najnowszego sondażu

Napisał(a): apollo87 -

Nie tylko opozycja domaga się po ujawnieniu przez Onet udziału Morawieckiego w aferze taśmowej dymisji premiera. Nie tylko Paweł Kukiz krytykuje załatwianie spraw pod stołem, twierdząc, że "człowiek o takiej etyce nie powinien reprezentować narodu polskiego". Z nowego sondażu dla Rzeczpospolitej, przeprowadzonego w dniach 9-10 października na grupie 800 Polaków, wynika, że prawie 49% respondentów chce, by Mateusz Morawiecki podał się do dymisji! Zaledwie 24% uważa, że nie powinien tego robić. Reszta nie ma zdania. Politolog Antoni Dudek twierdzi, że to fatalna wiadomość dla prezesa Kaczyńskiego, a Morawiecki "z wyborczej lokomotywy PiS, może się zamienić w najcięższy wagon do niej przyczepiony".
INTERIA.PL

Re: Czy Morawiecki powinien odejść? Tak wynika z najnowszego sondażu

Napisał(a): ~Greg -

~miror Czy "krzywogęby" gdzieś kandyduje ?? Po Polsce jeździ za swoje czy za nasze ?? Jest na urlopie czy urywa się z roboty za którą my mu płacimy ??
Uważaj, żeby tbie się gęba nie pokrzywiła - bo karma wraca !!!

Napisał(a): ~gość -

Myślę, że powinien zostać. Wiem. Kłamie, oszukuje, gardzi narodem, śmieje się ludziom w twarz i drwi z Polaków. Ale czy macie kogoś, kto będzie na tym stanowisku lepszy? Myślę, że nie. Nie jest to przyjaciel polaków, ale zgodnie z przysłowiem "lepszy znany wróg, niż nieznany przyjaciel". Zdecydowanie jestem za tym by Mateuszek Kłamczuszek pozostał na swoim stanowisku.

Napisał(a): ~Nina Psujek -

Ale pana atakują! Wiedzą, że jest pan najlepszym premierem od wojny! Ma pan wizję rozwoju Polski,; nie tak, jak ci nieudacznicy z PO, PSL itp. Jesteśmy z panem. Życzymy duuużo zdrowia i wytrwałości!

Napisał(a): ~teżmicoś -

Ciekawe ilu z tych 49% wysłuchało w całości te taśmy. Większosć z tych ludzi nie ma własnego zdania, a tylko daje sobie robić wodę z mózgów przez wyrwane z kontekstu interpretacje osób kładących na szalę każdy kamień, mogący przechylić jej położenie. Czy sondaże w tym temacie mogą być wiarygodne? A co będzie jeśli na miejscu Morawieckiego posadzą Danielsa? Czy ktoś wtórujący tej nagonce - zastanawia się nad konsekwencjami?

Napisał(a): Karlos56 -

~wiemTo Morawiecki jest najlepszym premierem jaki mógł nam się trafić, tylko dziękować opatrzności za taki dar dla Polski
Kwicza winie platformiane bo MORAWIECKI ROBI BARDZO DOBRA KAMPANIE WYBORCZA nie tak jak schetyna ktory caly czas mowi musimy odsunac pis od wladzy bysmy mogli dalej grabic i oszukiwac POLAKOW , SZARANSZA mi sie w GLOWIE ZALEGLA

Napisał(a): ~wiemTo -

Karlos56
~wiemTo Morawiecki jest najlepszym premierem jaki mógł nam się trafić, tylko dziękować opatrzności za taki dar dla Polski
Kwicza winie platformiane bo MORAWIECKI ROBI BARDZO DOBRA KAMPANIE WYBORCZA nie tak jak schetyna ktory caly czas mowi musimy odsunac pis od wladzy bysmy mogli dalej grabic i oszukiwac POLAKOW , SZARANSZA mi sie w GLOWIE ZALEGLA
Dokładnie, program PIS to "Przyszłość i rozwój Polski", program PO to "Odsuńmy PIS od władzy". Można pęc ze śmichu i głupoty Schetyny + reszty koalicji. Nikt normalny nie zagłosuje na takich durni jak PO i reszta, przecież to byłby ciężki wstyd:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Morawiecki powinien odejść? Tak wynika z najnowszego sondażu