160
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +9
160 ppt ?

Czy mówić chłopakowi o dużej ilości partnerów? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy mówić chłopakowi o dużej ilości partnerów?

Napisał(a): ~tiffany -

Szczerość w związku to podstawa, ale czy faktycznie jest to absolutna konieczność w niektórych kwestiach? Boję się, że to mogłaby zepsuć dopiero budującą się relację z moim chłopakiem. On za sobą ma trzy długoletnie i poważne związku, a ostatni skończył się zerwanymi (przez kobietę) zaręczynami… więc mamy przykład totalnego monogamisty. Ja znowu w drugą stronę… nigdy nie byłam w normalnym związku, a wszystko co pojawiało się w moim życiu było dość przelotne. Dodatkowo nigdy nie marzyłam o ślubie i dzieciach, dlatego choć chciałabym być w związku boję się, że znowu on zacznie szybko patrzeć na naszą relację strasznie poważnie. Kolejny problem, a zarazem główny problem, to to co on chce wiedzieć o mnie. Nie mogę zdradzić mu ile miałam partnerów w łóżku, bo uważam że to trochę moja sprawa, a nie jego. Ja go nie pytałam o te rzeczy, ale on sam czuł potrzebę mówienia o tym też oczekując takich wyznań ode mnie. Czuję jego irytację, gdy omijam te kwestie. Co powinnam zrobić?
INTERIA.PL

Re: Czy mówić chłopakowi o dużej ilości partnerów?

Napisał(a): ~aberdeen -

Nie chodzi tu o to ile ich miała, pomyśl że dana osoba zaczyna być aktywna seksualnie w wieku np. 17 lat i przyjmijmy po dwóch partnerów rocznie- co i tak jest niska liczba. Przyjmijmy, że laska ma jakies 26/27 lat, to sobie policz... Wychodzi liczba większa niż trzy partnerki jej chłopaka i liczba o której nie chcesz wspominać. Czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osoba z którą jesteś może negatywnie na to spojrzeć, bo tak i nic z tym nie zrobisz.

Napisał(a): ~pan -

Daj mu ciała i też go zostaw. Przecież nie w głowie Ci poważne związki i dzieci.
A o partnerach i tak się dowie. Skoro byłaś puszczalska to musisz stawić temu czoło.
Chyba że nie będziesz odpowiadać na ulicy na jednoznaczne przywitania i usmieszki swoich byłych chłopaków :)

Napisał(a): ~Nox -

Jego irytacja wynika właśnie z tego, że obawia się dużej liczby. I nie uwierz, że chodzi mu o szczerość. Obawia się spotykania co chwilę Twoich byłych, obawia się, że ma duże mniejsze doświadczenie i umiejętności niż Ty, itd. Każde rozwiązanie jest w tym przypadku złe, ale chyba totalną szczerość możesz sobie odpuścić.

Napisał(a): ~igloo -

Twoja dziewojo historia przypomina mi pewną sytuację: Jasio przychodzi do mamy i pyta: Mamo Asia jest biała, Kazio jest biały a ja jestem czarny, dlaczego? A matka : ciesz się że nie szczekasz, taka była balanga.

Napisał(a): ~Emeryt -

Tak szczerze, który facet chciałby się wiązać z laską dającą w przeszłości na prawo i lewo, bo nie.Taka kobieta nie jest zdolna do długotrwałej monogamii, więc jeśli już to na krótko i bez zobowiązań i oczywiści nie pozwolić sobie na jakieś uczucia bo później będzie bolało.

Napisał(a): ~mim -

~Emeryt Tak szczerze, który facet chciałby się wiązać z laską dającą w przeszłości na prawo i lewo, bo nie.Taka kobieta nie jest zdolna do długotrwałej monogamii, więc jeśli już to na krótko i bez zobowiązań i oczywiści nie pozwolić sobie na jakieś uczucia bo później będzie bolało.
A Wy faceci nie dajecie na prawo i lewo?

Napisał(a): ~gosciu -

Po co zawracasz gitare facetowi totalni innemu niz ty ?
zwiaz sie z takim , ktory podobnie jak ty dymal jednorazowo wszystko co nie ucieklo na drzewo i nawet nie pamieta ile tego bylo.
szczzerosc to podstawa. nawet najgorsza. inaczej nie ma zwiazku
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy mówić chłopakowi o dużej ilości partnerów?