57
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +-12
57 ppt ?

Czy można schudnąć dzięki grejpfrutom? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy można schudnąć dzięki grejpfrutom?

Napisał(a): gość -

w tym watku o rady pytałaś "Mój mąż to bałaganiarz (7)" i potem ludziom nawet nie raczyłąś podziękować, zupełny brak zainteresowania swoim tematem. Jak ty ludzi traktujesz? Jak maszyny do nabijania wątków?

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość !6 tematów, 6 odpowiedzi. Produkujeszte wątki i jak jajka kukułcze zostawiasz. Normę musisz jakąś wyrobić?
yy totalnie nie rozumiem o co Ci chodzi. Forum chyba właśnie służy od tego aby zakładać wątki i dowiadywać się różnych rzeczy

Reklama

mamakasia4
gość !6 tematów, 6 odpowiedzi. Produkujeszte wątki i jak jajka kukułcze zostawiasz. Normę musisz jakąś wyrobić?
yy totalnie nie rozumiem o co Ci chodzi. Forum chyba właśnie służy od tego aby zakładać wątki i dowiadywać się różnych rzeczy
Rozumiesz, rozumiesz. Jeżeli mnie coś interesuje wątek zakładam, ale z ludźmi rozmawiam, interesuję się ich radami. To wyraz kulturu i szacunku do ludzi, którzy zainteresowali się moim problemem. Ty tylko wątki produkujesz, nic więcej. Ciebie już nie obchodzi, co ludzie w nich piszą, jakich rad udzielają.
Watki nie słuzą wyłacznie, by dowiadywać się różnych rzeczy. Takie wiadomości można od wujka Google uzyskać. Watki i posty w nich to rodzaj komunikacji ludzkiej...a ty to ewidentnie masz w 4 literach! Zatem, jeżeli cos cię interesuje i lekceważysz ludzi...to lepiej nie zakłdaj wątków tylkodo wujka google marsz.

Reklama

mamakasia4

Forum chyba właśnie służy od tego aby zakładać wątki i dowiadywać się różnych rzeczy
Zobacz, niby taka zatroskana o synka, taka zainteresowana tematem

mamakasia4 Mój 6 letni synek prawie codziennie denerwuje się i nie chce mnie słuchać gdy mówię mu że już jest pora aby iść spać. Bardzo często zdarza się, że jest po 23, a on jeszcze nie śpi. Mąż nie widzi w ty problemu i pozwala mu leżeć obok siebie na kanapie przed tv, a ja następnego dnia mam problemy z dobudzeniem dziecka, bo jest niewyspane. Co mam robić?
co mam robić..zadałaś pytanie! Ludzie się starali, pisali....a ty nawet nie raczyałaś podziękować o ich troskę o twoje dziecko! To przykre, ze talludzi traktujesz. Skoro nie odpowiadasz, to znaczylekceważysz.

gość
mamakasia4

Forum chyba właśnie służy od tego aby zakładać wątki i dowiadywać się różnych rzeczy
Zobacz, niby taka zatroskana o synka, taka zainteresowana tematem

mamakasia4 Mój 6 letni synek prawie codziennie denerwuje się i nie chce mnie słuchać gdy mówię mu że już jest pora aby iść spać. Bardzo często zdarza się, że jest po 23, a on jeszcze nie śpi. Mąż nie widzi w ty problemu i pozwala mu leżeć obok siebie na kanapie przed tv, a ja następnego dnia mam problemy z dobudzeniem dziecka, bo jest niewyspane. Co mam robić?
co mam robić..zadałaś pytanie! Ludzie się starali, pisali....a ty nawet nie raczyałaś podziękować o ich troskę o twoje dziecko! To przykre, ze talludzi traktujesz. Skoro nie odpowiadasz, to znaczylekceważysz.
Ja przynajmniej mam założone konto i udzielam się jako konkretna osoba, a nie jako tchórz GOŚĆ, który prawdopodobnie nie ma własnego życia bo potrafi tylko siedzieć i przeszukiwać historię aktywności innych użytkowników

mamakasia4

Ja przynajmniej mam założone konto i udzielam się jako konkretna osoba, a nie jako tchórz GOŚĆ, który prawdopodobnie nie ma własnego życia bo potrafi tylko siedzieć i przeszukiwać historię aktywności innych użytkowników
konkretna Osoba? Nick a nie osoba!Napisz swoje dane osobowe, wtedy będziesz konkretna osobą. Różnisz się ode mnie tym, że ja mam gośc wpisane, a ty mamakasia4. Szacunek do człowieka, do swojego rozmówcy wyraża się tym, że gdy ty TY stawiasz pytania, a rozmówca odpowiada..nie odwracasz się do niego plecami, nie ignorujesz go.

mamakasia4

Mam bardzo bogate własne życie, wchodzę tu kiedy mam chwilkę wolnego czasu, gdy mam ochotę. Tyle, że tymi swoimi watkami zabijacie tą chęć nie tylko u mnie, podejrzewam, ze też i u innych. Zanim cokolwiek napiszę w jakimś wątku, zaglądam w profil autora...czy w ogóle jest sens coś pisać, skoro autor prośby, zapytania z ludźmi nie rozmawia, nie kontynuje rozmowy. Po co mam pisać? W przetrzeń, nabijać ci posty?

KlaudiaINTERIA Proszę pisać na temat, w innym przypadku wątek zostanie zamknięty. Pozdrawiam :)
O właśnie, bardzo dobrze, że moderator się pojawił.
Proszę mi powiedzieć/napisać odpowiedź na moje pytanie...Czy zadaniem autora wątku jest li tylko watek załozyć? Jest tu cała grupa takich zakładaczy, co to ludzi lekcewazą,,,założą watek i w nim nie uczestniczą.
My zaś użytkownicy nie możemy zapytać autora, dlaczego tak się zachowuje. Masz pisać i nie pytać. Tak samo jak pani w tej chwili stwierdza..nie pytaj....pisz, pisz na temat!

KlaudiaINTERIA Proszę pisać na temat, w innym przypadku wątek zostanie zamknięty. Pozdrawiam :)
Nieważne, że autor lekceważy, nie odpowiada, prawda? Nie dopisała pani, ale można sobie dokończyć myśl...Waszym zadaniem userów jest pisać, pisać. Czuję się zlekceważona, nie mam chęci pisać.
Jeśli są to nawet Wasi pracownicy (rozumiem) to mogliby zachować jakieś minimum kultury i jeśli płaczą w watkach..co mam robić?, pomóżcie, przynajmniej minimalną konwersację zastosować. Tego wymaga kultura i dobre maniery
kolorowych snów.

Grejpfrut ma dużo zalet ale trzeba wiedzieć o jednej sprawie a mianowicie: kto zażywa lekarstwa nasercowe to nie wolno pić soku ani jeść owocu grejpfruta. Grejpfrut blokuje jony wapnie ,które są potrzebne sercu do prawidłowego funkcjonowania.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy można schudnąć dzięki grejpfrutom?