Komentarze (163)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Tamara -

Ja nigdy nie widzę żadnego pożytku w tym, żeby z etatu rezygnować, sama jak teraz przez people szukałam pracy to tylko oferty z etatem mnie interesowały, no ale rozumiem, że dla niektórych, przy takim poziomie zarobków to może jednak być korzystne wyjście
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tos -

Jeżeli pracownik dobrze wykonuje swoje zadania, to nie ma opcji żeby nie dostał urlopu. Ludzie, którzy dobrze zarabiają mają takie samo prawo do wzięcia wolnego, jak ci, którzy zarabiają mniej. Ja sama decyduję kiedy mam wakacje. W zeszłym roku, po skończeniu kilku kursów i rocznej szkole policealnej w progresie, założyłam własną działalność. Nie żałuję, nigdy nie zostawiam pracy "na zaś". Staram się maksymalnie korzystać z czasu pracy, właśnie po to, żeby później spokojnie móc iść na urlop.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Głogów-podnośnik -

Jeśli pragniesz wydzierżawić dźwig koszowy, polecam wejść na stronę internetową:Szukamy profesjonalnych pracowników
Odpowiedź (0)

Napisał(a): KKKKKKasa -

Tak naprawdę ktoś musi sfinansować ustawę o wcześniejszym przejściu na emeryturę. Rząd nie ma pieniędzy , więc liczy ,że zrobią to Ci którzy zarabiają najwięcej, Zarabiający najwięcej to wysoko wykwalifikowani fachowcy, przedsiębiorcy, którzy tworzą miejsca pracy, ryzykują własnym majątkiem , aby utrzymać firmę itd Moim zdaniem państwa w przyszłości nie będzie stać na wypłacanie wysokich emerytur i PIS o tym wie. Chodzi o ukryte opodatkowanie ludzi zarabiających więcej.To spowoduje odpływ fachowców na zachód , a właściciele firm nie będą inwestować przy takich obciążęniach fiskalnych. Przeciętny pracownik nie zdaje sobie z tego sprawy bo o ekonomi ma mgliste pojęcie . Hasła typu zabrać bogatemu dać biednemu już było ,komunizm na tym się opierał , niech Ci co tak krzyczą , żeby zabierać przedsiębiorcom kasę zastanowią się dlaczego upadł,
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): deuss434 -

czy 3 tyś na rękę to dużo ? jak na pracownika operatora maszyny cnc.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): wawak -

Najlepiej zarabiający pracownicy odejdą bo nie będą chcieli najlepiej zarabiać ;)
Powiedzcie to tym z wydziału nieruchomości stołecznego ratusza - najbogatsi urzędnicy w Europie ... z pewnością nie odejdą sami ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ch d i k ku -

nienormalny złodziejski kraj dobra zmiana rowna się zła zmiana tylko podwyżki i okradanie zwykłych obywateli aby paczuszki z rządu mieli po 20 tys zł emerytury a reszta zapierd...i na kolana chory poje...kraj dziwie się ze jeszcze wszyscy nie uciekli z tego kraju.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): zagłoba sum -

Tylko naiwni uwierzyli i wierzą, że pis to prawica. To zwykłe komuchy a to, że klękaja przed yle błaznem w sukience nie czyni z nich prawicy, tylko klerykałów. Klerykalizm i komunizm są ze sobą w doskonałej symbiozie.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): niewolniksklave -

I wszystko jasne. Już wiadomo, kto zyska na zniesieniu limitu wynagrodzeń, powyżej którego nie płaci się składek na ZUS! To między innymi prezesi spółek Skarbu Państwa, którzy zarabiają miesięcznie grubo ponad 100 tys. zł. Dzięki zaledwie jednej kadencji w takiej spółce zyskają oni prawo do astronomicznej emerytury! Sięgającej nawet ponad 5 tys. zł miesięcznie.
Dla przykładu wzięliśmy prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniela Ozona, którego maksymalne zarobki za 2017 r. firma Sedlak & Sedlak oszacowała na astronomiczną kwotę 132 tys. zł miesięcznie. Po czterech latach prezes JSW zgromadziłby na koncie emerytalnym 1,2 mln zł, czyli tylko za czas pracy w tej spółce dostawałby po 5 tys. zł emerytury miesięcznie! Zwykły obywatel o takiej kwocie może jedynie pomarzyć. Zarabiając 4 tys. zł przez cztery kolejne lata wypracowałby emeryturę wynoszącą. jedynie 155 zł miesięcznie. Więcej nasklave.glowna
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): Olka -

jak widzę co się w Polsce dzieje to dziękuje Bogu ze wyjechałam z tego kraju .zal tylko rodziny co tam została
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz