Odpowiadasz na:
Czy naprawdę jestem oszołomem????? dalszy ciąg 2

Andy1970
Temat dodał(a):
Andy1970 -
Nie było takiego! nie było żadnego słowa obraźliwego i pozostał tylko żal o kolejne oskarżenia z których bym się nie wytłumaczył gdyby była to rozmowa głosowa. Skąd potrzeba oczerniania mnie w swoich oczach przez żonę nie wiem i nie zostało mi to w żaden sposób wytłumaczone. List bardzo osobisty 56 kartek A4, bardzo osobiste wyznania, samobiczowanie, przyznanie i żal za wszystkie złe rzeczy które popełniłem, pretensje wobec niej, oczekiwania wobec związku, niespełnione nadzieje. pisałem go całą dobę bez żadnych korekt wszystko co siedziało we mnie. po zakończeniu zapakowałem kartki w kopertę, nie czytałem go! Po powrocie wręczyłem jej moje wypociny ( albo dzieło). przegadaliśmy kilka dni i nocy. Szczerość za szczerość, te same oczekiwania i deklaracja prawdy w każdej sytuacji nawet najgorszej. Byłem zadowolony z postawy żony chociaż nie wiedziałem dlaczego nie przeczytała listu. W tym czasie wybuch namiętności, czułości stęsknieni i z wiarą w szczerość partnera. Zaproponowałem odnowienie przysięgi małżeńskiej i gotowości przyrzeczenia tego samego co 25 lat temu. Prosiłem aby również wyrzuciła wszystkie żale wobec mnie, abym mógł sprostać oczekiwaniom. Po trzech tygodniach przeczytała ten mój list i zapewniała, że jest mile zaskoczona treścią i docenia moje obnażenie się. Pod wrażeniem była mojej szczerości i obiektywizmu. Zadeklarowała, iż ona również wyrzuci wszystkie żale i niepokoje z siebie równiez w formie listu. Niestety jej list dotyczył w większości spraw finansowych, tłumaczenia rodziny, mamy i brata ( pożyczyli od nas ponad 60 tyś i od 20 lat nie zdążyli oddać a kiedy ja sie upomniałem zostałem wyklęty i okrzyknięty złodziejem, że chcę od nich pieniędzy których nie mają) oraz deklaracje prawdy, uczciwości, miłości ,szacunku. Trochę się rozpisałem, ale pomocy potrzebuję w konkretnej sprawie, jednakże cała powyższa treść może pomóc w ocenie tej sytuacji: 06-06-2018 Mikołajki chcąc zrobić niespodziankę żonie naprawiłem jej starego Iphona aby mogła używać jako aparatu służbowego. ponieważ prywatnie od zawsze używa iphonów a w pracy dostała aparat Mii i ciągłe z nim problemy. Po naprawie i wymianie wyświetlacza podczas konfiguracji iphon załadował informacje z ICouda również smsy . Na górze listy pojawił się numer ... 555 444 i przez ciekawość otworzyłem go i : on: Cześć kruszynka :) usta same układają się w uśmiech na samo wspomnienie Twojej pieknej i roześmianej buzi on: Przepraszam jeśli Cię uraziłem ale zawsze Będziesz dla mnie kimś wyjątkowym zona: ?????? Czy to do mnie ... :) on:Tak Słońce kruszynka mówiłem tylko do Ciebie :) on: Gosia to tylko ja Waldemar :) żona: sobota godz. 22:50 Dziękuję za miłe słowa zaskoczyło mnie to myślałam że ktoś się pomylił dobrze że mamy dobre wspomnienia :) Zamarłem i zacząłem szukać innych, do tej pory nigdy nie przeglądałem telefonu zony, teraz szukałem jak najgorszy cham szukać innych. Przeczytałem smsa od żony brata mojej żony i tam kolejne : czy mogę dać Twój ( żony) numer telefonu naszemu wspólnemu znajomemu :) ( sms dzień przed tymi do żony) żona: tak. Co te słowa oznaczają? Żona twierdzi że jej ostatni do niego oznacza odwal się ????!!!!! Następnego dnia po wyjściu syna do szkoły poprosiłem zonę aby przedzwoniła ze swojego telefonu pod wskazany numer i podałem jego numer. Była mega zaskoczona nie wiedziała co mówić i jak się zachować on oczywiście z radością przywitał się :Gosia to ja waldemar. Wyłaczyła się. Zapytałem co to ma znaczyć i dlaczego ja o tym nie wiem? Oczywiście wyskoczyła na mnie że to on napisał więc dlaczego ma się tłumaczyć a ona na odczepnego napisała mu żeby się odwalił. czy rzeczywiście jej słowa oznaczają odwal się? czy ja jestem oszołomem? Kiedy zarzuciłem że mnie okłamała w zaparte udowadniała, że to nic dla niej nie znaczyło i nie było to kłamstwo. nic więcej nie miała mi do powiedzenia i moja reakcję uznała za absurdalną. Odpowiadała że jestem chory że jestem zazdrosny od człowieka sprzed 25 lat. Ale to miało miejsce 8 czerwca 2018 a to chyba ni

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 0 odpowiedzi