0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Czy naprawdę jestem oszołomem????? dalszy ciąg 3 (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy naprawdę jestem oszołomem????? dalszy ciąg 3

Napisał(a): Andy1970 -Trochę się rozpisałem, ale pomocy potrzebuję w konkretnej sprawie, jednakże cała powyższa treść może pomóc w ocenie tej sytuacji:

06-06-2018 Mikołajki chcąc zrobić niespodziankę żonie naprawiłem jej starego Iphona aby mogła używać jako aparatu służbowego. ponieważ prywatnie od zawsze używa iphonów a w pracy dostała aparat Mii i ciągłe z nim problemy. Po naprawie i wymianie wyświetlacza podczas konfiguracji iphon załadował informacje z ICouda również smsy . Na górze listy pojawił się numer ... 555 444 i przez ciekawość otworzyłem go i :
on: Cześć kruszynka :) usta same układają się w uśmiech na samo wspomnienie Twojej pieknej i roześmianej buzi
on: Przepraszam jeśli Cię uraziłem ale zawsze Będziesz dla mnie kimś wyjątkowym
zona: ?????? Czy to do mnie ... :)
on:Tak Słońce kruszynka mówiłem tylko do Ciebie :)
on: Gosia to tylko ja Waldemar :)
żona: sobota godz. 22:50 Dziękuję za miłe słowa zaskoczyło mnie to myślałam że ktoś się pomylił dobrze że mamy dobre wspomnienia :)

Zamarłem i zacząłem szukać innych, do tej pory nigdy nie przeglądałem telefonu zony, teraz szukałem jak najgorszy cham szukać innych. Przeczytałem smsa od żony brata mojej żony i tam kolejne : czy mogę dać Twój ( żony) numer telefonu naszemu wspólnemu znajomemu :) ( sms dzień przed tymi do żony) żona: tak.
Co te słowa oznaczają? Żona twierdzi że jej ostatni do niego oznacza odwal się ????!!!!!
Następnego dnia po wyjściu syna do szkoły poprosiłem zonę aby przedzwoniła ze swojego telefonu pod wskazany numer i podałem jego numer. Była mega zaskoczona nie wiedziała co mówić i jak się zachować on oczywiście z radością przywitał się :Gosia to ja waldemar. Wyłaczyła się. Zapytałem co to ma znaczyć i dlaczego ja o tym nie wiem? Oczywiście wyskoczyła na mnie że to on napisał więc dlaczego ma się tłumaczyć a ona na odczepnego napisała mu żeby się odwalił. czy rzeczywiście jej słowa oznaczają odwal się? czy ja jestem oszołomem? Kiedy zarzuciłem że mnie okłamała w zaparte udowadniała, że to nic dla niej nie znaczyło i nie było to kłamstwo. nic więcej nie miała mi do powiedzenia i moja reakcję uznała za absurdalną. Odpowiadała że jestem chory że jestem zazdrosny od człowieka sprzed 25 lat. Ale to miało miejsce 8 czerwca 2018 a to chyba nie jest 25 lat temu o ile umiem liczyć. milczenie. Zapytałem czy ma mi cos do wyjasnienia w obliczu niedawnych deklaracji uczciwości, prawdy, miłości itd. żona: nie będę odpowiadała za jego słowa.
Ja poszedłem dalej i zadzwoniłem do niego aby mi wyjaśnił co to za teksty do mojej zony i czy jego żona wie co on wypisuje? Tłumaczył, że nie wie dlaczego to napisał, że nie jest zainteresowany zamianą swojej zony na Gosię. na pytanie po co wziął od szwagierki tel do mojej żony też nie miał nic do powiedzenia. Ponieważ rozmowa była burzliwa włączyła się w nią jego żona i zabierając mu słuchawkę zaczęła rozmawiać ze mną. W pierwszym momencie była bardzo zaskoczona informacjami o treści tych smsów, potwierdzała że ma zaufanie do swojego męża jednak stwierdziła iż musi poważnie porozmawiać ze swoim mężem. na jej prośbę przesłałem jej te smsy. W trakcie rozmowy trochę mnie uspokajała, trochę go tłumaczyła i poinformowała mnie, iż po śmierci swojej mamy spotkali się w żony rodzinnym domu ( gdzie była dwa tygodnie opiekując się chorą mamą). To mnie zastrzeliło bo nie miałem o tym pojęcia i nawet po odkryciu smsów również nie usłyszałem od niej tej rewelacji. po zakończeniu rozmowy poprosiłem o wyjaśnienia od żony. dlaczego szła w zaparte i dlaczego o spotkaniu dowiedziałem się od osób trzecich? Oczywiście w oczach żony to nic nie znaczy, nie skłamała tylko nie powiedziała i po pogrzebie było to przypadkowe spotkanie nic nie znaczące. Spotkanie było przed smsami i pytanie czy spotkanie spowodowało wysłanie takich smsów? bo nie wierzę w spontan po 25 latach z takimi tekstami.

Żona Waldemara zapytała mnie tylko czy moja żona często wysyła o 23:00 smsy do żonatych facetów? Więc chyba też z tym miała mały problem chociaż robiła dobrą minę do złej gry.

C
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy naprawdę jestem oszołomem????? dalszy ciąg 3