65
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
65 ppt ?

Czy okularnice mogą być sexy? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy okularnice mogą być sexy?

Napisał(a): Gość -

Co myślicie o dziewczynach noszących okulary? Są sexy, czy może niekoniecznie?
Ja sama noszę okulary i myślę, że w niczym one nie przeszkadzają, a już na pewno nie w byciu sexy ;D

Zobaczcie i sami oceńcie jak wyglądają "okularnice"

I jak? ;)
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Czy okularnice mogą być sexy?

Napisał(a): Gość -

jak dla mnie to okulary w niczym nie przeszkadzają, a powiem nawet więcej, że czasami bywa tak że z tego powodu dziewczyny są leciutko skrępowane i nieśmiałe, a to jest jak dla mnie takie fajne, takie ciche małe myszki, a tak naprawde mają zupełnie inne haraktery

Reklama

Reklama

Napisał(a): ritzimitzi -

ahaha A co powiecie na taką okularnicę?

Zdjęcie
To nie okulary są u niej problemem, tylko brak uśmiechu. Nic tak nie dodaje dziewczynie sex-appealu jak lubieżny uśmiech (który dzięki okularom może wydawać się mniej lubieżny, bo otoczony nimbem rezolutnej inteligencji :-)

Reklama

Napisał(a): gość -

a mnie okulary raczej zniechęcają. dziś są takie możliwości, od operacji laserem po szkła kontaktowe, że patrząc na kobietę w okularach zastanawiam się, dlaczego z nich wciąż korzysta. Jest leniwa? Niewykształcona? Nie interesuje się swoim zdrowiem?

Napisał(a): gość -

gość a mnie okulary raczej zniechęcają. dziś są takie możliwości, od operacji laserem po szkła kontaktowe, że patrząc na kobietę w okularach zastanawiam się, dlaczego z nich wciąż korzysta. Jest leniwa? Niewykształcona? Nie interesuje się swoim zdrowiem?
Się wykształcony znalazł... obrażać kogos bo nosi okulary.... chyba chciałes/as wzbudzic zainteresowanie swoim postem....:/

a tak na marginesie operacja laserem to koszt od 4 do 6 tys na jedno oko więc...
a soczewki wcale nie są obojętne dla oka.... ale to doczytaj sobie :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sexy okularnice
  • okularnice forum
  • czy okulary są sexi
  • czy okularnice sa sexi
Do góry strony: Czy okularnice mogą być sexy?