65
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
65 ppt ?

Czy okularnice mogą być sexy? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy okularnice mogą być sexy?

Napisał(a): gość -

gość a mnie okulary raczej zniechęcają. dziś są takie możliwości, od operacji laserem po szkła kontaktowe, że patrząc na kobietę w okularach zastanawiam się, dlaczego z nich wciąż korzysta. Jest leniwa? Niewykształcona? Nie interesuje się swoim zdrowiem?
IQ ponizej 90. Zdrowie? I owszem, tylko nie w te strone. Operacja laserem niesie ryzyko groźnych powikłań. Noszenie soczewek na dłuższą metę też może doprowadzić do zwyrodnienia rogówki. Pozatym, nie wszyscy się kwalifikują żeby je nosić. Może widząc kobietę w okularach widzisz kobietę która akceptuje siebie taką jaka jest, czy też zna dobrze ryzyko naprawiania wzroku na siłę.. Panie "wykształcony" z mocnym akcentem na cudzysłów.. Aż dziw bierze jak obcy człowiek może zdenerwować jednym głupim postem..

Wracając do tematu, okulary nie przeszkadzają, o ile są dobrze dobrane;) Nie spodziewajcie się, że kupicie okulary wieksze niż pół twarzy i będziecie w tym dobrze wyglądać.. Poza tym.. oceń czy tobie się podobają faceci w okularach np? To działa w 2 strony..
INTERIA.PL

gość a mnie okulary raczej zniechęcają. dziś są takie możliwości, od operacji laserem po szkła kontaktowe, że patrząc na kobietę w okularach zastanawiam się, dlaczego z nich wciąż korzysta. Jest leniwa? Niewykształcona? Nie interesuje się swoim zdrowiem?
Jest cała lista przeciwskazań do operacji laserowej - mnie na przykład dyskwalifikuje astygmatyzm.
A soczewki są fajne, lecz zawsze to będzie ciało obce w oku. I nawet przy zachowaniu higieny i wszelkich zaleceń, zwiększają one ryzyko zapaleń spojówki, alergii w oku, zespołu suchego oka i wielu innych dolegliwości.
NIe będę tu wszystkiego wymieniać, ale zanim nazwisz kogoś leniwym lub niewykształconym, poczytaj sobie jak to naprawdę jest z tymi operacjiami i soczewkami.
I mówię odrazu, że sama chodzę w soczewkach, ale czasem moje oczy "zaczynają mieć" ich po prostu dosyć i muszę załorzyć okulary.

Napisał(a): ktosiek1 -

Oj ja nosze okulary i w niczym mi to nie przeszkadza.... ja się dobrze w nich czuję i nie widze powodu, żeby zmieniać cos co mi nie przeszkadza... Poza tym nie jestem leniwa i do tego jestem wykształcona...Jeśli facetowi nie podobają się okulary to nie musi na nie patrzeć, a jeśli jednak... to bierze z całym inwentarzem:)

Reklama

to żeś zaszalała, znalazłaś jakieś pojedyncze fotki lasek w okularach na necie i wrzuciłaś i mówisz, że okularnice są sexi, bo sama nosisz okulary, LITOŚCI:/ równie dobrze można to zrobić w drugą stronę i podejrzewam, że więcej się tego znajdzie.. pozdrawiam
pisał: mati86

gość to żeś zaszalała, znalazłaś jakieś pojedyncze fotki lasek w okularach na necie i wrzuciłaś i mówisz, że okularnice są sexi, bo sama nosisz okulary, LITOŚCI:/ równie dobrze można to zrobić w drugą stronę i podejrzewam, że więcej się tego znajdzie.. pozdrawiam
pisał: mati86
Czy ona napisała że jest seksi? Czy ona napisała że kobiety w okularach sa seksi? Ona zadała tylko pytanie... Gdyby chciała zapytac czy kobiety bez okularów są seksi to raczej by o to zapytała... Po co owijasz[ i piszesz że więcej zdjęć kobiet bez okularów by się znalazło... wystarczy napisać .... kobiety w okularach nie sa seksi i tyle... ludzie czytajcie zanim napiszecie takie bzdety

Reklama

noszę okulary, kiedyś nosiłam soczewki, ale po kilku latach dostawałam stale zapalenia spojwek i aktualnie w okularach mi wygodniej, myślałam o operacji laserowej, ale zawsze istnieje ryzyko powikłań i nawet utraty wzroku, a przy mojej małej wadzie to się nie opłaca, teraz noszę okulary z mostkiem czyli bez pełnej oprawki i ich prawie nie widać, kiedyś mnie krępowały i je zdejmowałam np. do zdjęcia, teraz mam to gdzies i czuję się sexy

Oj to pytanie z serii , kobieta w rajstopach czy pończochach.. Wszystko zalezy od całości wyglądu a nie od jednego drobiagu, który seksowności może dodawać Poza tym zdjęcia, ktore wrzuciałaś to modelki gdzie okulary to gadżet a nie ich dzienny atrybut, więc przykład nie trafiony. Wrzuć swoje skoro nosisz okulary , powiemy Ci , czy są seksi:)

Reklama

przesadne zajmowanie się wyglądem jest wyrazem braku inteligencji i pustoty wewnętrznej

Napisał(a): Gość -

Analiza mechaniczna- prof. Kazimierz Flaga- Politech. Krak, prof. Chris Cieszewski- University of Gorgia, prof. Piotr Witakowski- AGH, prof. Jacek, Gieras- Uniwer. Techn.. prof.Grzegorz Szuladziński, Anality of Service.
Badania Fizykochemiczne, wytrzymałoś- prof. Rober, Gałązka- Instytut Fizyki, prof. Wojciech Fabianowski Politech Warsz, prof Jan Błaszczyk- WAT, prof, prof. Jan Obrębski- Polit Warsz,
Trajektoria lotu- prof, Żdzisław Gosiwski- Politech Białost., prof Kazimierz Nowaczyk- Uniwer Maryland, prof, Kazimierz Flaga- Politechn Krak. Analiza zderzeń i modelowanie numeryczne- prof. Wiesław Bienienda- Uniwer Akron, prof Aleksander Olejnik , prof A. Kozakiewicz- WAT, prof. M. Czachor WAT........i inni..........W ZASADZIE WSZYSTCY ZGODNI..wybuch i rozwalenie samolotu od wewnątrz...w zasadzie otwarcie mówią o zamachu ! Miłego dnia :)

PS. Ten wpis wraz z komentarzami został zdjęty przez PO- RUSKĄ CENZURĘ.... więc pojawi się tutaj !

okulary mogą być bardzo sexy! wszystko tylko zależy od tego jakie oprawki kobieta dobierze:) ja mam fajne czerwone oprawki z fielmanna i są naprawdę extra. ogólnie to oczywiście wszystko zależy od osoby, ale moim zdaniem okulary dodają kobiecie drapieżności ;) pozdrawiam

"W Leśniczówce troszkę stałam
i Zwierzątka oglądałam.
A Sarenka miła była,
razem ze mną się włóczyła.
Po Profilkach tu i tam,
bo do Ciebie trafić mam."
_______________♥♥________♥♥____
_______________♥♥♥______♥♥♥____
_______________♥♥♥_____♥♥♥_____
________________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____
_________________♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____
__________________♥♥♥♥♥♥♥♥_____
__________________♥♥♥♥♥♥♥♥_____
__________________♥♥♥(O)♥♥_____
_________________♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____
________________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____
____♥__________@...)_♥♥♥♥♥_____
____♥♥_______________♥♥♥♥♥_____
____♥♥♥_____________♥♥♥♥♥♥_____
_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_______
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥________
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_________
_____♥♥♥♥♥♥_____♥♥♥♥♥♥_________
____♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥________
___♥♥____♥♥_____♥♥____♥♥_______
__♥♥______♥♥___♥♥______♥♥______
_♥♥________♥♥♥♥♥________♥♥_____
_♥♥________♥♥♥♥♥_________♥♥____
_♥♥________♥♥_♥♥__________♥♥___
__♥♥______♥♥___♥♥__________♥♥__
___♥♥____♥♥_____♥♥_______ __♥♥__Pozdrawiam i miłego wieczorku zyczę...!;)))))))))

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sexy okularnice
  • okularnice forum
  • czy okulary są sexi
  • czy okularnice sa sexi
Do góry strony: Czy okularnice mogą być sexy?