12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń232
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +1
12 ppt ?

czy ona mnie kocha?? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czy ona mnie kocha??

Napisał(a): ~michael87 -

Moja dziewczyna zaczęła się dziwnie zachowywać, czy ona mnie kocha? Po pierwsze mnie unika. Twierdzi że ma dużo pracy, że nie może się spotkać, a wiem że w tym samym czasie wychodzi ze swoimi znajomymi. Kilka razy przed naszym spotkaniem nagle je odwoływała twierdząc że nie ma czasu ani ochoty mnie widzieć. Często nie odbiera ode mnie telefonów, nie odpisuje. Jeszcze w czerwcu planowaliśmy wspólne wakacje, a teraz ona mówi że woli zostać w domu bo ma dużo pracy…zakochana dziewczyna chyba się tak nie zachowuje? Sam już nie wiem…Ja bardzo ją kocham tylko nie wiem jak o tym z nią porozmawiać bo ona unika tematu. Jesteśmy ze sobą od roku, planowaliśmy razem zamieszkać, ale teraz…nie wiem czy jej nadal na mnie zależy. Co powinienem zrobić? Już chyba wariuję przez tą miłość

Reklama

Re: czy ona mnie kocha??

Napisał(a): olianka -

Moim zdaniem coś jest rzeczywiście nie tak. Tylko tak nagła zmiana zachowania z dnia na dzień nie bierze się z powietrza. Być może Twoja dziewczyna się z kimś innym spotyka, być może kimś innym się zauroczyła? A być może, sama nie wie co czuje. Praca pracą, ale... Z drugiej strony może ma jakieś problemy, o których nie wiesz? Pogadaj z nią, musisz wiedzieć na czym stoisz.

Reklama

Reklama

Re: czy ona mnie kocha??

Napisał(a): WednesdayTEN -

michael87 (...) Twierdzi że ma dużo pracy, że nie może się spotkać, a wiem że w tym samym czasie wychodzi ze swoimi znajomymi. Kilka razy przed naszym spotkaniem nagle je odwoływała twierdząc że nie ma czasu ani ochoty mnie widzieć (...)
Jeśli nie ma dla ciebie czasu tudzież ochoty by się z tobą spotykać, to powinniście temat waszego związku omówić między sobą i w wyniku tej rozmowy dojść do jednego z dwóch wniosków: albo idziecie razem albo osobno. A jak będzie unikać rozmowy, zastosuj filozofię noża - odrąb, to, co niekompletne i będziesz mógł powiedzieć: teraz jest kompletne, ponieważ tutaj się kończy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: czy ona mnie kocha??