124
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +0
124 ppt ?

Czy ona mnie uwodzi? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy ona mnie uwodzi?

Napisał(a): mortis -

beriaFana Ło matko ! Mały flirt jeszcze nikomu nie zaszkodził. Dlaczego wielu ludziom flirt kojarzy się z bzykaniem, cyckami i lodem (ciepłym ??)
Przecież flirt to fajna zabawa, ale niestety, albo stety dla ludzi na poziomie, którzy znają granicę.
Hej Fan Moja Ty :*********:))))))))))))
INTERIA.PL

NikTo67
beriaFana Ło matko ! Mały flirt jeszcze nikomu nie zaszkodził. Dlaczego wielu ludziom flirt kojarzy się z bzykaniem, cyckami i lodem (ciepłym ??)
Przecież flirt to fajna zabawa, ale niestety, albo stety dla ludzi na poziomie, którzy znają granicę.
Wiesz co? Glupi/a jestes...
zazdrość ?????

Reklama

Napisał(a): Eluska -

Potwierdzam...:)))

Reklama

Napisał(a): beriaFana -

Eluska Potwierdzam...:)))
To tylko dobrze o Tobie świadczy :)
Bo każdy, normalny człowiek, funkcjonujący w społeczeństwie patrzy, uśmiecha się, rozmawia i czasami te rozmowy sa takie właśnie milsze, cieplejsze, ale smaczek w tym, że nie przekracza się granic. Ci, którzy przekraczają i mają z tego powodu albo wyrzutu, albo afere w domu psiocza na flirt, bo sa we flircie jak muzyka biesiadna- rubaszni i dosłowni ;))

Reklama

beriaFana
Bo każdy, normalny człowiek, funkcjonujący w społeczeństwie patrzy, uśmiecha się, rozmawia i czasami te rozmowy sa takie właśnie milsze, cieplejsze, ale smaczek w tym, że nie przekracza się granic. Ci, którzy przekraczają i mają z tego powodu albo wyrzutu, albo afere w domu psiocza na flirt, bo sa we flircie jak muzyka biesiadna- rubaszni i dosłowni ;))
To tez lezy w usposobieniu:)))pracuje z facetami i jakbym miala brac do siebie wszystkie zaczepki a tak lepiej obracac w zart:))))

Napisał(a): beriaFana -

gość Panie Leonio ile Pana ma lat że radzi sie na forum. Jak cos ktos doradzi to pan sie rozgrzeszy? Czy to pisał facet czy dziecko?
Wszystko możliwe, że szuka rozgrzeszenia, ale to znaczy, że nie jest gotowy na flirt. Myślę, że Leonio już w myslach jest duuuuuużo dalej;))
Ale to juz nie nasza sprawa. Chce, albo nie chce. Nie nam go umoralniać.

Napisał(a): Gość -

Eluska
beriaFana
To tez lezy w usposobieniu:)))pracuje z facetami i jakbym miala brac do siebie wszystkie zaczepki a tak lepiej obracac w zart:))))
Eee, to w takim razie nie flirt tylko końskie zaloty. ;oP

beriaFana
gość Panie Leonio ile Pana ma lat że radzi sie na forum. Jak cos ktos doradzi to pan sie rozgrzeszy? Czy to pisał facet czy dziecko?
Wszystko możliwe, że szuka rozgrzeszenia, ale to znaczy, że nie jest gotowy na flirt. Myślę, że Leonio już w myslach jest duuuuuużo dalej;))
Ale to juz nie nasza sprawa. Chce, albo nie chce. Nie nam go umoralniać.
ja myślę że już po...
a teraz takie ukryte "jak się pozbyć"
bo stara coś zaczyna kombinować ;)

WildD
Eluska
beriaFana][cytat kogo=Eluska Potwierdzam...:)))
Eee, to w takim razie nie flirt tylko końskie zaloty. ;oP[/cytat
nudzi im sie bede musiala im cos cięzszego do pracy poszukac:)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy ona mnie uwodzi?