6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Czy opinie o lekach wam pomagają? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy opinie o lekach wam pomagają?

Napisał(a): Gość -

Witam.
Mam pytanie co sądzicie o serwisie http://leki-opinie.pl . Oprócz zawartości merytorycznej lwią częścią jest możliwość wystawienia własnej opinii o danym leku. Przy zakupie leków jesteśmy praktycznie skazani na to co lekarz nam zapisał, farmaceuta poleca czy też TV. Niezależność fachu lekarza jest trudna w ocenie, ale przytoczę tu sytuację sam kilkakrotnie miałem wizyty u lekarza w czasie pracy i wtedy z aktówką i białym kołnierzykiem stawiałem się przed gabinetem. Reakcja innych pacjentów była często spontaniczna, bo chcieli mnie wyprosić argumentując że jestem kolejnym przedstawicielem handlowym firm farmaceutycznych..
INTERIA.PL

Re: Czy opinie o lekach wam pomagają?

No cóż nie ma wyjścia, jak zdać się na opinie lekarza, bo ci co już zeszli z powodu leków nic ci nie powiedzą :) Na szczęście mnie to nie dotyczy..na razie. :) Hej :)

To że na kogoś dobrze działa Aspiryna wcale nie znaczy że będzie dobrze działać na Ciebie...
Czytać możesz sobie co tam tylko chcesz, bo to jest tak samo jak czytasz o chorobach.... i w pewnym momencie stwierdzasz że masz prawie wszystkie objawy danej jednostki chorobowej.... nawet tej nieuleczalnej ...

Reklama

Napisał(a): gość -

Można zajrzeć tutaj www.znamlek.pl . To mój ulubiony serwis, w którym zawsze znajduje rzetelne opinie zamieszczane przez użytkowników sieci na temat skuteczności leku który zamierzam zażyć. Do serwisu zaglądam nawet wtedy kiedy potrzebuję jakiegoś dobrego kosmetyku i bazując na doświadczeniach innych osób zawsze dokonuje idealnego wyboru.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy opinie o lekach wam pomagają?