9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń75
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

czy opłaca się bieżnia magnetyczna? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

czy opłaca się bieżnia magnetyczna?

Napisał(a): ~Sebekk -

Dużo trenuję na siłowni, wydaje na to trochę hajsu, wiadomo, karnet, suplementy itd Wszystko kosztuje. Zacząłem więc kompletować taką mini siłownię w domu - hantle i te sprawy. Brakuje mi jednak bieżni, może to głupie, ale nienawidzę biegać na zewnątrz, za to bieżnia mnie relaksuje. Ktoś z Was może kupił sobie bieżnie magnetyczną na użytek domowy? Czy to ma sens i jest opłacalne? Byłbym wdzięczny za wszystkie podpowiedzi w tej kwestii

INTERIA.PL

Re: czy opłaca się bieżnia magnetyczna?

Napisał(a): olianka -

Bieżnia magnetyczna trochę kosztuje, ale jeżeli zrezygnowałbyś z siłowni, to pewnie ten wydatek dość szybko by Ci się zwrócił. Jeżeli zależy Ci na tym i rzeczywiście urządzasz sobie siłownię, to warto takie rozwiązanie przemyśleć. Tylko o ile rozumiem mini siłownię, to czy na pewno niezbędna Ci jest bieżnia? Może warto przekonać się do joggingu na zewnątrz, ma o wiele lepszy wpływ na zdrowie niż bieganie na bieżni.

Napisał(a): ~tymon -

Taka bieżnia to wbrew pozorom nie jest AŻ taki duży wydatek. To kilka stów, które szybko Ci się zwrócą jeśli chodzisz na siłownię regularnie. Jeżeli karnet kosztuje 100 zł, to prosty rachunek, że inwestycja zwróci CI się po kilku miesiącach. Problemem to tutaj jest miejsce na bieżnię, bo jednak ona zajmuje mnóstwo miejsca. Nie wiem, czy Ci miejsca starczy w tej swojej domowej siłowni

Napisał(a): manolin -

A ja Ci odradzę bieżnię. Znaczy to jest dobre jak faktycznie nie masz możliwości biegania na zewnątrz (smog np. :P) ale trening jest o wiele wydajniejszy jak biegasz na zewnątrz i Twoje ciało lepiej się wzmacnia i hartuje jak jest wystawione na temperaturę poza domem. Poza tym jakoś mi się nie wydaje żebyś psychicznie wyrobił z bieganiem w domu to jest nudne na dłuższą metę.

Napisał(a): ~ęreu -

Ja też uważam, że to głupota. Zainwestuj w maszeczki antysmogowe i zacznij biegac na zewnątrz. Zobaczysz, że się wkręcisz szybko i wtedy będziesz wkurzony na wydane bez sensu pieniąze na bieżnie.. Poz tym co zrobisz ze sprzętem jak się np. nędziesz musiał przeprowadzic? Albo jak zwyczajnie ten pokoj bedziesz chcial przeznaczyc na cos innego?

Napisał(a): Włoszka -

Przemyśl dobrze czy nie lepiej zakupić elektryczną ...magnetyczna raczej polecana dla zawodowych biegaczy ,szybko męczy i po jakimś czasie przestaniesz jej używać .Fakt zajmuje sporo miejsca w pokoju ale jeśli lubisz biegać to osobiście polecam !

Napisał(a): ~Mikson -

Ja też zrobiłem tak jak Ty kupiłem sprzęt do domu i jest to o wiele wygodniejsze i nawet wychodzi taniej niż chodzenie na siłownie. Ja dobre i dość tanie sprzęty kupiłem na stronie domenasportowa.pl . Ja akurat nie kupowałem bieżni tylko biegam po parku ale zerknij tam może mają takie bieżnie za dobrą cene
« Wróć do tematów
Do góry strony: czy opłaca się bieżnia magnetyczna?