1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82 tys.
  • Odpowiedzi256
  • Ocen na +13
1 tys. ppt ?

Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą? (257)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?

Napisał(a): Gość -

Podobno okres jesienno- zimowy jest najlepszy na wyjazd Polaków za pracą właśnie do Holandii. To wtedy pojawia się najwięcej ogłoszeń skierowanych właśnie do nas. Praca jest w zakładach produkcyjnych, magazynach i hurtowniach.
Oczywiście wymagana jest komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego oraz gotowość do wyjazdu minimum na pół roku.
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie lub kogoś z rodziny kto pracuje właśnie w Holandii? Jak szukać tam pracy?
Ile można zarobić w Holandii?
INTERIA.PL

Re: Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?

Napisał(a): Rufi -

Zależy na co się trafi ... Znam osoby które wyjechały (nie do Holandii) I po prostu nie szło wytrzymać z innymi "polaczkami" bo straszne chamstwo jest. Ale chyba lepiej wyjechać do takiego chamstwa i dobrze zarabiać niż siedzieć tu w Polsce za marne grosze...

Reklama

Napisał(a): gość -

Nie chciałbym być wredny, ani złośliwy. Jedź, ale od Polaków tam - z daleka. Poczytaj o farmach niewolników, albo choć Saksy po polsku - ostatnio wpadło mi w ręce. To co nasi "ziomkowie" robią swoim rodakom, woła o pomstę do nieba. Po prostu masakra. Tak więc
Saksy - Tak
Od Polaków za granicą - z daleka!

...szwagier rzucił wszystko (strażak zawodowy) i wyjechał z żoną jakieś rok temu pracuje w piekarni pakując ciasteczka twierdzi że jest lepiej niż w Polsce ale jakoś mu nie wierzę jak chcesz zarobić to niestety musisz znać języki najlepiej holenderski wyślą cię do szkoły (byś się nauczył wymagane jest to do stanowisk kierowniczych ) chyba że pracujesz na samym dole szczebla robotniczego. Holendrzy mają inną pracę niż Polacy czy inne nacje narodowościowe które przyjechały do tego kraju za pracą. Holendrzy są kierownikami menadżerami pają stanowiska kierownicze reszta ludzi to robole do czarnej roboty i to się raczej nie zmieni bo taka jest mentalność ludzi. Ja bym się naprawdę zastanowił nad wyjazdem szczególnie że mieszkam na śląsku jest robota więc niema co czarować kto chce pracować to pracę znajdzie przynajmniej u nas

Reklama

o tyle, o ile. O pracę jest tam dość łatwo i można trafić nienajgorzej. Zarobki- różnie, od 8-11 euro brutto, zależy gdzie pracujesz , przez biuro, czy na kontrakcie (farciarze). Pierwsza podstawowa sprawa- wynajmij własne mieszkanie. Inaczej możesz trafić (jak kiedyś ja) do jednego domku z bandą 15 oszołomów - wszelkiej maści awanturników-pijaków, starych rządzących się bab i / lub wyzywających cię od polaczków... ślązaków. A byli i tacy co żadnego języka poza polskim nie znają ale uważali się za "wyższą rasę" -to ostatnie było bardzo niemiłym zaskoczeniem bo mam kilkoro przyjaciół ze Śląska mieszkających w Polsce i oni wcale się tak nie zachowują. W ogóle sporo Polaków za granicą zachowuje się podobnie jak turasy, czyli jak dzicz wypuszczona z buszu. Drugie to auto- jak cie "rzucą" na jakieś zadupie a nie masz auta.... cóż. Tak czy siak, jechać warto, nawet żeby poszerzyć sobie horyzonty:) A, najważniejsze- przed wyjazdem dokładnie prześwietl firmę. Zwłaszcza, jeśli ma coś wspólnego z Polakami. Radzę z doświadczenia. Pozdrawiam i życzę... ODWAGI :)

NO ZGODA OD NICH Z DALEKA ale zadaj sobie pytanie
ilu to w POLSCE

chętnych do zwykłej wymiany
zdań
takiej pomocy ustnej mało ich a co robi reszta tak mataczy jak by tu coś zaraz dla siebie A WNIOSKI PŁYNĄ SAME nasi wszędzie tacy sami na zasadzie POLAK potrafi tak skopie 2 że ten nie podniesie się jak nie noga to słowem.

Reklama

Bylem w Holandii..jakos ne narzekam..zarobki ok..1500 eu i dodatki..po powrocie do kraju..dostalem zwrot podatku 700 eu,chorobowe 700 eu urlopowe 400 eu..w sumie za 3 miesiace,,mialem 500 eu..nawet niele..nie pale i nie pije..znam 2 jezyki..rodzinie pomagalem w Polsce i jeszcze mi zostalo..

Napisał(a): Mareva -

gość Nie chciałbym być wredny, ani złośliwy. Jedź, ale od Polaków tam - z daleka. Poczytaj o farmach niewolników, albo choć Saksy po polsku - ostatnio wpadło mi w ręce. To co nasi "ziomkowie" robią swoim rodakom, woła o pomstę do nieba. Po prostu masakra. Tak więc
Saksy - Tak
Od Polaków za granicą - z daleka!
Mówi się: jeżeli Polak za granicą ci nie zaszkodził tzn. już ci pomógł.

Napisał(a): Mareva -

gość ...szwagier rzucił wszystko (strażak zawodowy) i wyjechał z żoną jakieś rok temu pracuje w piekarni pakując ciasteczka twierdzi że jest lepiej niż w Polsce ale jakoś mu nie wierzę jak chcesz zarobić to niestety musisz znać języki najlepiej holenderski wyślą cię do szkoły (byś się nauczył wymagane jest to do stanowisk kierowniczych ) chyba że pracujesz na samym dole szczebla robotniczego. Holendrzy mają inną pracę niż Polacy czy inne nacje narodowościowe które przyjechały do tego kraju za pracą. Holendrzy są kierownikami menadżerami pają stanowiska kierownicze reszta ludzi to robole do czarnej roboty i to się raczej nie zmieni bo taka jest mentalność ludzi. Ja bym się naprawdę zastanowił nad wyjazdem szczególnie że mieszkam na śląsku jest robota więc niema co czarować kto chce pracować to pracę znajdzie przynajmniej u nas
Ja wolę tę czarną robotę za granicą niż tę białą w POlsce. Tu dopiero jest wyzysk przez ucisk! Zapierdzielasz cały m-c i nawet na opłaty nie starcza. Jakieś bajeczki o tym że Polakom jest źle za granicą co jakiś czas się powtarzają a to chyba po to aby zniechęcić niektórych do pracy za granicą. Ja to marzę o takim dniu że tym darmozjadom w końcu braknie i nie będą mieli z czego czerpać i sami będą musieli zapierdzielać, bo braknie im z kogo ściągać podatków bo wszyscy mądrzy spierdzielą za granicę.

A TAM GADASZ WSZYSCY NIE POJADĄ masz starsze
pokolenie i oni doskonale wiedzą jak to wygląda nie jeden tam popracował i przyjechał
i tu budował
czy kupił
mieszkanie nie od dziś wiadomo może zawsze opłacało się pojechać i popracować a tu żyć za te pieniądze inaczej kiedyś nie
było tez to było no może więcej
pracy było na
rynku w zależności od wykształcenia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca w holandii opinie
  • praca w holandii forum
  • czy opaca si pracowa w Holandii
  • praca w amsterdamie forum
  • opinie o pracy w cp w holandii
  • praca w holandi opinie
  • praca w holand opinie
  • czy warto pracowac w holandi forum
  • praca w holandii opinie o biurach
  • praca w magazynie w holandi opinie
Do góry strony: Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?