1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82 tys.
  • Odpowiedzi256
  • Ocen na +13
1 tys. ppt ?

Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą? (257)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?

Napisał(a): gość -

heyka Rodacy
jestem juz pare lat w hoolandi
przestszegam i odradzam !!! firma MARVEL-Personal consulting to sciema niema biura w holandi.
OTTO FIRMA sciaga ludzi do pracy bo niemoze utrzymac swoje hotele robota max :2 dni w tygodniu.
takich firm jest tutaj mnustwo
A ze pary razem do pracy -to jest kpina za hotele i mieszkania trzeba placic nawet 120 euro na tydzien
polaczki na was zarabiaja duzy szmal'
pozdrawiam
INTERIA.PL

Na pewno warto spróbować, przynajmniej moim zdaniem :) Ja byłem kilka razy, ostatnio z agencją VPU i jestem naprawdę zadowolony, swoje zarobiłem i przywiozłem do kraju :) Myślę, że jeżeli ktoś nie jest pewien, to niech się może odezwie do pośredników i zobaczy co mają mu do zaoferowania :)

Warto, tylko trzeba znaleźć dobrą agencję. Ja mam sprawdzoną (VPU) i zazwyczaj raz w roku (na wakacje) jadę z nimi do Holandii i odkładam sporo na nowy rok studiów. Oczywiście trzeba się trochę napracować, ale zarobić też można :)

Reklama

Napisał(a): ~Eugene -

Witam,

Czytam wasze wypociny i stwierdzam, że jak wy macie mieć dobrze za granica jak wy ludzie w własnym języku pisać nie potraficie (oczywiście nie wszyscy). Jeżeli ktoś jest w miarę rozgarnięty ma jakiś cel i ambicje wraz z odrobiną szczęścia. Będzie tam godnie żyć.

Pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): ~Edwnka2332 -

Jakiś czas temu wyjechałam do Holandii do pracy i jestem z tego bardzo zadowolona. Uważam, ze to była dobra decyzja. Ale planując coś takiego warto rozejrzeć się za jakimś solidnym i punktualnym przewoźnikiem. Ja zawsze korzystam z [url=http://przewozy-interbus.pl/]http://przewozy-interbus.pl/[/url]. Firma ta oferuje przewóz osób do Holandii z Zielonej Góry. Busy są bardzo wygodne, podróż mija szybko. A bilety w przystępnych cenach.

Reklama

Napisał(a): ~anija29 -

Holandia to chyba dobry pomysł na wyjazd do pracy. Ja też właśnie zastanawiam się nad takim wyjazdem, dlatego czytam wszystko, co znajdę na ten temat i jak na razie jest więcej za tym, żeby jechać. Oferty pracy sprawdzam tutaj: http://zagran(...)olandia . Wiem, że ogłaszają się tam legalne firmy i ogłoszenia są zawsze aktualne.

Napisał(a): ~zyma -

gość Bylem w Holandii..jakos ne narzekam..zarobki ok..1500 eu i dodatki..po powrocie do kraju..dostalem zwrot podatku 700 eu,chorobowe 700 eu urlopowe 400 eu..w sumie za 3 miesiace,,mialem 500 eu..nawet niele..nie pale i nie pije..znam 2 jezyki..rodzinie pomagalem w Polsce i jeszcze mi zostalo..

Wyjazd organizowałeś sam czy przez pośredników? Jakie agencje pracy polecacie?[[/b]

Napisał(a): ~Pani Dąb -

Zwłaszcza do Holandii należy być bardzo ostrożnym .
Ostrzeżenie to kieruję przede wszystkim do ŁADNYCH kobiet które pod pretekstem dobrej pracy młode kobiety wyjeżdżają do Holandii i to nie jednokrotnie na zaproszenie koleżanki czy kolegi.
Na miejscu okazuje się że jest ona zmuszona do pracy w " domu nierządu" i MUSI pracować jako prostytutka.
Wszystko jest tak zorganizowane że nawet dziecko można zaprosić na wakacje do siebie do Holandii. Kobieta jest tak zastraszona że nawet jej się " nie śni" aby zdradzić się przed pociechą.
Rodzina w kraju jest przekonana że dziewczyna ma intratną pracę i jest wszystko w porządku.
TRZEBA PAMIĘTAĆ ŻE NIE MA OD NICH UCIECZKI .
Ci panowie zawsze taką dziewczynę znajdą i wszystkich którzy jej pomagali.
ZEMSTA NIE ZNA GRANIC.

W niedalekiej przeszłości młoda kobieta z Częstochowy właśnie się dostała do domu publicznego w Holandii . Przybyła na zaproszenie koleżanki do pracy w zakładzie pracy.
Nie miała szans aby nie zgodzić się na propozycję panów z burdelu.
Nawet syn ją odwiedził - oni wiedzą jak działać.

Udało jej się uciec przy pomocy jednego Polaka który tam pracował.
Myśleli że jak uciekli to koniec ich problemu.
Wróciła do Polski , do miasta z którego pochodziła.
Żyli krótko spokojnie , nawet się pobrali.

Mordercy z burdelu z Holandii odszukali ich i DOKONALI ZEMSTY - KRZYCZĄC ŻE OD NICH SIĘ NIE ODCHODZI !!!

Dziewczynie wybili oczy , obcięli język i pobili do nieprzytomności łamiąc jej kości.
Zmarła w szpitalu.

Synowi wbili gwóźdź do głowy gdzie śmierć nastąpiła natychmiast .
Dlaczego jego ? bo ich widział będąc w Holandii.

Ojcu obcięli palec u ręki bo stawał w obronie córki i wnuka.

Mąż , mężczyzna który pomógł jej uciec był w tym czasie w pracy co go uratowało od śmierci. Ukrywa się ale znając ich zacięcie znajdą go i zemszczą także na nim.

Doprowadziło to do WIELKIEJ TRAGEDII w rodzinie .
Po kilku dniach z rodziny - wujek na zawał zmarł . Nie mógł się pogodzić z tragedią .

Ojciec kobiety w krótkim czasie po pogrzebach popełnił samobójstwo - powiesił się.
Życie nie miało sensu dla niego.

Czy był to jedyny przypadek ? nie jedyny .
Każda uciekinierka kończy śmiercią - np: nagły wypadek samochodowy to zależy od sytuacji i zapewniam że takich przypadków było dużo a nawet bardzo dużo tylko o tym się nie pisze , nie mówi.
Rządzący milczą aby nie straszyć ludzi aby nie zepsuć sobie " dobrych " relacji z rządem Holandii.
Rząd Holandii jest bezradny w tej sytuacji , boją się panów z burdeli ponieważ i ich się zastrasza.

Dlatego UWAŻAJCIE wszyscy MŁODZI którzy tam planujecie wyjechać do pracy .Pani Dąb

~Pani Dąb Zwłaszcza do Holandii należy być bardzo ostrożnym .
Ostrzeżenie to kieruję przede wszystkim do ŁADNYCH kobiet które pod pretekstem dobrej pracy młode kobiety wyjeżdżają do Holandii i to nie jednokrotnie na zaproszenie koleżanki czy kolegi.
Na miejscu okazuje się że jest ona zmuszona do pracy w " domu nierządu" i MUSI pracować jako prostytutka.
Wszystko jest tak zorganizowane że nawet dziecko można zaprosić na wakacje do siebie do Holandii. Kobieta jest tak zastraszona że nawet jej się " nie śni" aby zdradzić się przed pociechą.
Rodzina w kraju jest przekonana że dziewczyna ma intratną pracę i jest wszystko w porządku.
ZEMSTA NIE ZNA GRANIC.

W niedalekiej przeszłości młoda kobieta z Częstochowy właśnie się dostała do domu publicznego w Holandii . Przybyła na zaproszenie koleżanki do pracy w zakładzie pracy.

Mordercy z burdelu z Holandii odszukali ich i DOKONALI ZEMSTY - KRZYCZĄC ŻE OD NICH SIĘ NIE ODCHODZI !!!

Dziewczynie wybili oczy , obcięli język i pobili do nieprzytomności łamiąc jej kości.
Zmarła w szpitalu.

Mąż , mężczyzna który pomógł jej uciec był w tym czasie w pracy co go uratowało od śmierci. Ukrywa się ale znając ich zacięcie znajdą go i zemszczą także na nim.

Po kilku dniach z rodziny - wujek na zawał zmarł . Nie mógł się pogodzić z tragedią .

Ojciec kobiety w krótkim czasie po pogrzebach popełnił samobójstwo - powiesił się.

Każda uciekinierka kończy śmiercią - np: nagły wypadek samochodowy to zależy od sytuacji i zapewniam że takich przypadków było dużo a nawet bardzo dużo tylko o tym się nie pisze , nie mówi.
Rządzący milczą aby nie straszyć ludzi aby nie zepsuć sobie " dobrych " relacji z rządem Holandii.
Rząd Holandii jest bezradny w tej sytuacji , boją się panów z burdeli ponieważ i ich się zastrasza.

Dlatego UWAŻAJCIE wszyscy MŁODZI którzy tam planujecie wyjechać do pracy .Pani Dąb
Ponawiam ten post , ten wątek bo jest bardzo ważny dla Polek , Polaków ponieważ panowie rządzący od 27 lat zafundowali im tułaczkę po świecie.
Ile Polacy wycierpią z tego powodu to się nie mówi jawnie.

Najgorszym , najbardziej niebezpiecznym państwem dla Polek jest Holandia.
Owszem miłości czy sympatii nie zaznają w innych państwach ale nie zawsze są zmuszeni do pracy jako prostytutki . Jednak pracować jako NIKT czy być upadlanym , poniżanym do przyjemności nie należy.Często Polak nie dostaje ustalonej stawki wcześniej.Pracodawca bez większego problemu wyrzuca takiego pracownika. Polak niejednokrotnie prosi, poniża się aby tylko nie stracić pracy bo ma na utrzymaniu rodzinę . Pani Dąb

~Pani Dąb
~Pani Dąb Zwłaszcza do Holandii należy być bardzo ostrożnym .
ZEMSTA NIE ZNA GRANIC.

Zmarła w szpitalu.

Ponawiam ten post , ten wątek bo jest bardzo ważny dla Polek , Polaków ponieważ panowie rządzący od 27 lat zafundowali im tułaczkę po świecie.
Ile Polacy wycierpią z tego powodu to się nie mówi jawnie.

Najgorszym , najbardziej niebezpiecznym państwem dla Polek jest Holandia.
Owszem miłości czy sympatii nie zaznają w innych państwach ale nie zawsze są zmuszeni do pracy jako prostytutki . Jednak pracować jako NIKT czy być upadlanym , poniżanym do przyjemności nie należy.Często Polak nie dostaje ustalonej stawki wcześniej.Pracodawca bez większego problemu wyrzuca takiego pracownika. Polak niejednokrotnie prosi, poniża się aby tylko nie stracić pracy bo ma na utrzymaniu rodzinę . Pani Dąb

Panowie rządzący w Polsce doskonale znacie ten problem i nic nie robicie.
Jaką tragedię przeżywają rodziny w Polsce kiedy tracą swoje dzieci w tak okrutnych okolicznościach.
Pamiętajcie odpowiecie za takie stanowisko i nie będzie żadnego usprawiedliwienia dla was.
Czas jest bardzo ale to bardzo bliski i odpowiecie. Pani Dąb

Napisał(a): ~EdziaKim -

Jeżeli masz pewne miejsce to czemu nie, gorzej jak właśnie nie jesteś pewny. Ja się na początku bałam ogólnie tak dużej odległości. Jechałam z Perfect Tour, na szczęscie nie miałam się czego obawiać bo przejazd odbyłem się spokojnie i w dobrych warunkach. Odwieźli mnie w wyznaczone miejsce i teraz na prace sezonowe jeżdżę często do Holandii.

Napisał(a): ~naucz sie pisac -

gość NO ZGODA OD NICH Z DALEKA ale zadaj sobie pytanie
ilu to w POLSCE

chętnych do zwykłej wymiany
zdań
takiej pomocy ustnej mało ich a co robi reszta tak mataczy jak by tu coś zaraz dla siebie A WNIOSKI PŁYNĄ SAME nasi wszędzie tacy sami na zasadzie POLAK potrafi tak skopie 2 że ten nie podniesie się jak nie noga to słowem.
naucz sie pisac czlowieku...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca w holandii opinie
  • praca w holandii forum
  • czy opaca si pracowa w Holandii
  • praca w amsterdamie forum
  • opinie o pracy w cp w holandii
  • praca w holandi opinie
  • praca w holand opinie
  • czy warto pracowac w holandi forum
  • praca w holandii opinie o biurach
  • praca w magazynie w holandi opinie
Do góry strony: Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?