1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82 tys.
  • Odpowiedzi256
  • Ocen na +13
1 tys. ppt ?

Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą? (257)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?

Napisał(a): ~Roko -

Hej. Marvel nie ma biura w Holandii ale działa legalnie. Ma biura w Polsce i certyfikat ministerstwa nr KRAZ 401, można sprawdzić... Z Axidusem zakończyli współpracę w grudniu 2016! Można tez sprawdzić, trzeba tylko się wysilić i zadzwonić na ich infolinię i zapytać... Mają za to wiele innych ofert pracy w np w agencjach w grupie AB, działają od 2001 roku, to chyba o czymś świadczy co nie?

cytat kogo=daro540]
gość heyka Rodacy
jestem juz pare lat w hoolandi
przestszegam i odradzam !!! firma MARVEL-Personal consulting to sciema niema biura w holandi.
OTTO FIRMA sciaga ludzi do pracy bo niemoze utrzymac swoje hotele robota max :2 dni w tygodniu.
takich firm jest tutaj mnustwo
A ze pary razem do pracy -to jest kpina za hotele i mieszkania trzeba placic nawet 120 euro na tydzien
polaczki na was zarabiaja duzy szmal'
pozdrawiam
Uwaga na pseudo pośredników z Polski typu Marvel Consulting Personel i na KLAVER -są to zwykli naganiacze dla AXIDUSA ,którzy mącą wam w głowach przed wyjazdem z Polski i podpisują z wami umowę z gwarancją godzin,żebyście nie byli podejrzliwi co do tego,co ma być,bo godzin nie będzie na 100%-a mianowicie.Przyjeżdżacie do firmy AXIDUS ,a właściwie na halę w której ustawione są krzesła i stoły (dla lepszego wizerunku poczęstunek kanapkami i napojami)a potem wszyscy razem i każdy z osobna podpisuje na siebie wyrok! Bo pani koordynatorka biega wkoło i pokazuje palcem gdzie podpisać-ludzie czytajcie co podpisujecie!!! ,bo póżniej przeczytacie,że podpisaliście też pełnomocnictwo dla AXIDUSA,że może brać pieniądze z waszej wypłaty netto przed wpłaceniem na wasze konto na różnego rodzaju ukryte koszty.Dalej jest tak,że przy 38 godzinach nie zarobicie więcej jak 160 euro,a w normalnych firmach jest to o 100 euro więcej!Jak ktoś chce ,to mogę wysłać solarisy-za 19 godzin wziąłem okopło 100 euro,a za 38 jak wyżej-gdzie tu logika? Jestem na Hotelu WESTLAND w MAASDIJK-10% to ludzie normalni,a reszta to patologia,która albo nie ma gdzie mieszkać w Polsce,albo ścigają ich sądy i komornicy.Następna sprawa nie wierzcie w obietnice-przyjechałem tu na ofertę świąteczną i czynsz za hotel 380 euro miał być oddany 02.01.2017.(poniedziałek)-następne kłamstwo,bo mówią ,że do 2 tygodni oddadzą.Wątpię w to,bo ludzie zjadą do Polski i nikt nic nie dostanie.ZŁODZIEJE I OSZUŚCI CI W POLSCE I CI W HOLANDII-TAK POLAK OKRADA POLAKA.[/cytat]
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Pani Dąb -

POLACY !! OSTRZEGAM WAS ! NIE WIERZCIE NIKOMU . !!!
Bo was ściąga osoba wam znana i tam już pracująca .
Na miejscu okazuje się, że zabiera wam się paszporty a osoba tam pracująca jest zniewolona przez ludzi pracujących w domach publicznych i potrzebują nowych ludzi którzy będą na nich zarobić jako prostytutki.

Ile młodych kobiet z Polski kończy w sposób tragiczny to nawet nie potraficie sobie wyobrazić !

Mówi się, że Polka zaginęła bo zginęła w wypadku samochodowym , a tak naprawdę bo zginęła ponieważ chciała wydostać się z domu publicznego w Holandii do którego dostała się podstępem.

Kobieta z Częstochowy która przyjeżdżając do pracy w Holandii do fabryki dostała się do domu publicznego podstępem , zwabiona przez koleżankę bardzo marnie skończyła.

Uciekała z tego domu przy pomocy mężczyzny który tam pracował.

Wróciła do domu , do miasta,do państwa z którego pochodziła - i TO BYŁ BŁĄD.!!

Po kilku latach odszukano ich - I WYKONANO WYROK!!

JĄ ZAMORDYWANO - obcięto jej język , wybito oba oczy i pobito do nieprzytomności.

ZMARŁA W SZPITALU !!!!!!!!!!!!!!!

Jej synowi - WBITO GWÓŹDŹ W GŁOWĘ, ponieważ był w Holandii i ich widział - zmarł na miejscu.

Mąż , mężczyzna który pomógł się wydostać / uciec z Holandii uległ egzekukcji ponieważ w tym czasie był w pracy.

Wujek który ją bardzo lubił nie mógł się pogodzić z tym tragizmem - UMARŁ NA ATAK SERCA.

OJCIEC kobiety , DZIADEK - w niedalekiej przyszłości POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO !

Rząd polski milczy bo nie chce zepsuć dobrych stosunków z rządem Holandii.

WSZYSCY ODPOWIEDZĄ ZA TĘ SYTUACJE !! Pani Dąb ? BÓG

Napisał(a): ~gosc -

To co piszesz od dawna znane jest kiedyś tylko firmy godne zaufania to były firmy państwowe rekrutowano legalnie do pracy za granicą taka firma sprawdzała pracodawcę we wszystkim od warunków do życia po wypłatę za daną prace jak było coś nie tak ludzie zgłaszali się do firmy i była procedura odszkodowania a może i ukarania pracodawcy nikt na dziko nie jechał bo tak właśnie było jak tu opisujesz w całym kraju wystarczyło popytac w Urzędach i tam wskazano wszystko aby nie było tego co piszesz i dziś powinno byc to samo tylko wyspecjalizowana firma pod patronatem państwa zapewni legalną pracę od zbioru owoców czy warzyw po inne prace dla ludzi od studenta do robotnika a tak to jazda w ciemno a testowanie porwanych kobiet do burdelu to norma całej paczki facetów zazwyczaj w tym siedzieli TURCY to oni specjalizowali się w burdelach za granicą i to od nich zależało albo potencjalna dziwka będzie dobrze traktowana albo ma takich klientów ze sam widok obrzydzi śmierdzące dziady takie lumpy co to zawsze stac na burdel i jak nie uciekła nie raz tak było i unikała latami wszystkiego tak się bala a to już było od lat 90 tych ...........witam potwierdza to duch anioła.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Myślę, że tak. Jeżeli chcesz zarobić dużo pieniędzy w miarę krótkim czasie. Ale widze, że od tego roku dużo się zmieniło pod względem minimalnej krajowej i umowy zlecenie: http://www.ca(...)7-roku/ warto o tym poczytać. Może w końcu będzie się zmieniała sytuacja na rynku pracy, a wypłaty będą większe w naszym kraju.

Reklama

Napisał(a): gość -

Tak wypłaca się wyjechać do Holandii pracować przekonałam się s tym zaróbki więcej niż w Polsce, pracowałam przez kilku lat w Polsce, ale nie zarobiłam tylko jak w Holandii,dla tych ludzie kto szuka pracę proponuję zajdż na strone www.eurabota.ua

Nie tylko w tym kraju ale wszędzie opłaca się jechac i pracowac może tak w każdym kraju są takie prace za które płacą grosze i miejscowy nie pójdzie pracowac za to bo nie opłaci się ale obcy przyjezdny jak najbardziej w kraju te pieniądze mają wartośc zapewni sobie i rodzinie dobry byt to samo u nas jest prace za grosze wszędzie nie opłacą się krajanowi ale taki UKRAINIEC może RUSEK jak kiedyś zawsze zarobi i u siebie dobrze żyje wszędzie od lat tak jest.....................wybrany potwierdza to

Reklama

Napisał(a): ~ola -

ja bylam juz w Anglii, Niemczech , Holandii i roznie bywa, zalezy jak sie trafi. W Angli i Niemczech glownie sama szukalam pracy i nie bylo problemu ale jesli chodzi o Holandie to tam wszedzie agencje:( choc i tak mialam szczescie bo pracowalma przez eu-people i nie mialam problemow ale slyszalam o roznych przypadkach ....

gość Nie polecam pracy u van dijck z siedzibą w Ameryka żądza tam Polacy na czele tego kołchozu stoi Pani Gosia która nie da ci zarobić jak jej nie przywieziesz z polski podarunków w postaci wódki i kilkunastu kartonów fajek, brygadziści to pijacy i degeneraci naczelne stoi Degol czyli pan Paweł który jeśli na nocnej zmianie jest trzeźwy do 23 to sukces, praca w polu błocie za 1550 euro netto minus mieszkanie 350 euro brak jakiego kolwiek poszanowania do człowieka Polacy Polaków traktują tam jak bydło JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ
Czy moge prosic o jakis kontakt w sprawie tej firm?

Napisał(a): ~holender -

Ja nie polecam pracowałem dwa miesiące przez biuro po czym przeszedłem na kontrakt prosto do holenderskiej firmy i jestem tu półtora roku . Żeby zarobić 1800 euro u nas w firmie musisz zapier... od 7 do 21. prace które otrzymujemy to od najgorszych do tych jeszcze gorszych czyli w kilku słowach wszystko to czego Holendrzy nie chcą zrobić. przy mniejszej ilości godzin zarobki ok 1400eu pod warunkiem że nie jeżdzisz do domu bo jeśli jeżdzisz do Polski to masz około 1000eu odejmując od tego koszty przejazdu koszt wyżywinia to troche mniejsze pieniądze można zarobić już w Polsce i różnica nie jest wcale kolosalna masz do tego urlop polskie składki emertalne itd. Wyjazd to moim zdaniem opcja dla singla chcącego podnieść sie z kryzysu finansowego na kilka miesięcy. W sezonie nasza firma korzysta z ludzi wynajętych z biura pracy wiec w jednym sezonie wiosennym za mojej kadendcj przewineło sie może z 40 Polaków 70proc ludzi to element społeczny Zdedydowanie odradzam wracam do Polski na stałe
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca w holandii opinie
  • praca w holandii forum
  • czy opaca si pracowa w Holandii
  • praca w amsterdamie forum
  • opinie o pracy w cp w holandii
  • praca w holandi opinie
  • praca w holand opinie
  • czy warto pracowac w holandi forum
  • praca w holandii opinie o biurach
  • praca w magazynie w holandi opinie
Do góry strony: Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?