Odpowiadasz na:
Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Podobno okres jesienno- zimowy jest najlepszy na wyjazd Polaków za pracą właśnie do Holandii. To wtedy pojawia się najwięcej ogłoszeń skierowanych właśnie do nas. Praca jest w zakładach produkcyjnych, magazynach i hurtowniach. Oczywiście wymagana jest komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego oraz gotowość do wyjazdu minimum na pół roku. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie lub kogoś z rodziny kto pracuje właśnie w Holandii? Jak szukać tam pracy? Ile można zarobić w Holandii?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?

Napisał(a): ~Taras -

Polecam szukać pracy z Otto wrok force opłaca się

Napisał(a): ~Adam -

Jak dla mnie warto jak się ma dobre miejsce do pracy. Też nie wymaga nikt żeby było niewiadomo co, ale ja trafiłem na dobrą firmę - Cervo. Ludzie ogarnięci, człowiek wiedział co ma robić i jakie będą pieniądze. Nie kombinują, nie bajerują, konkretnie a to się ceni.

Reklama

Napisał(a): ~Dawid -

Myślę że warto wyjeżdżać. Ja najpierw byłem w Niemczech i słabo było, potem Norwegia też lipton. W końcu braciak namówił mnie na Holandię. Stwierdziłem że warto spróbować. Wybrałem pracę przez Eerlijk Beter i nie żałuje. W Holandii jestem już czwarty rok i mi pasuje

Napisał(a): ~Jagoda -

Z mężem postanowiliśmy wyjechać, by zarobić na wesele i w roku udało nam się zarobić tyle, żeby urządzić. :) Wyjechaliśmy z Otto, bo już kolega męża z nimi wyjeżdżał i to był dla nas pewniak.

Reklama