269
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +0
269 ppt ?

czy opryszczka się może zrobić w nosie? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: czy opryszczka się może zrobić w nosie?

Napisał(a): Gość -

Ja także w chwili obecnej mam opryszczkę w nosie..;/ Ale jak już wczśniej pisano, jest chyba mniej uciążliwa niż na wardze. Strasznie mnie to denerwuje, bo średnio na rok wychodzi mi ponad 10 takich opryszczek, a często jak wyjdzie mi jedna to kilka dni później pojawia się kolejna a nawet i więcej. Czy ktoś zastosował ową szczepionkę? Czy to naprawdę pomaga?? Pozdrawiam

Jeśli ktoś ma problem z opryszczką to wizyta u lekarza jest nieunikniona, trzeba przejść terapię przeciwwirusową. jeśli chodzi o doraźne specyfiki, to ostatnio słyszałam że całkiem nieźle z takiego rodzaju bąbelkami czy też guzkami radzi sobie nafta lecznicza, dostępna np. w urt-oil. Ma działanie wysuszające i przyspieszające gojenie się.

straszna sprawa z tymi opryszczkami , mnnedopada przynajmniej 3 razy w roku;/ mój sposób na to obrzydlistwo jest bardzo prosty!!ZNISZCZYĆ OD ZARODKA:) nie wiem jak wy ale ja zawsze wiem bo czuję kiedy zaczyna się robić( swędzi , puchnie i robi się gorące np. usto :)- spirytus salicylowy na wacik i przypalam- trzeba zachować ostrożność bo można się poparzyć , ale zawsze działa !!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • opryszczka w nosie
  • opryszczka na nosie
  • opryszczka w nosie objawy
  • febra w nosie
  • opryszczka nosa
  • opryszczka w nosie czym leczyć
  • opryszczka nosa objawy
  • opryszka w nosie
  • częste opryszczki w nosie
  • opryszczka wewnątrz nosa
  • opryszczka pod nosem
  • opryszczka nosowa
  • zimno w nosie
  • opryszczka w nosie leczenie
  • opryszczka na nosie
Do góry strony: czy opryszczka się może zrobić w nosie?