270
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi122
  • Ocen na +0
270 ppt ?

Czy pijecie zieloną herbatę? (123)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy pijecie zieloną herbatę?

Napisał(a): Gość -

no właśnie właśnie, ja piję, kiedyś też nie mogłam przełknąć bez jakiegoś dodatku, ale teraz jest ok, bo parzę tylko 1 minutkę z zegarkiem w ręku, i nie jest wtedy taka gorzka tylko w sam raz:)
poza tym najzdrowsza jest zielona herbata liściasta, a nie w saszetkach, chociaż te są wygodniejsze:(

Jasne ja sie nauczylam pić od mojej mamci :) pije ja codziennie,kiedys wzielam od niej łyczka herbatki to odruch wymiotny heh ale usłyszałam gdzies ze dobra na odchudzanko jest i kilka razy wypiłam i juz tak zostało do samaku sie przyzwycziłam i pije ją codziennie kilka razy :) najwazniejsze to jest zeby pic ja ciepla bo zimna jest ..fuuuu :) a polecam bio-active np.z dodatkiem ekstraktu z malin przepyszna i odrobinka cytrynki tez niezaszkodzi a smak poprawi.zobaczycie jak bedziecie pili ja codziennie to wam w koncu posmakuje .pozdrawiam :) Justynka

PONAD 1,5 ROKU TEMU ZAGINĘŁA DZIEWCZYNA, OSOBY, MAJĄCE JAKIEŚ INFORMACJE PROSZĘ O KONTAKT ! Aurelia( to nie jest Jej prawdziwe imię)- Piękna kobieta. Obecnie 26 lat, 168 cm wzrostu, Rozmiar 38, rozmiar palca pod pierścionek 11, miły ciepły głos, długie jasne włosy, jak się uśmiecha, ma dołeczki w policzkach. Zainteresowania- Zootechnika, weterynaria, kosmetologia, zjawiska paranormalne. Studiowała Zootechnikę. Ponad 1,5 roku temu mieszkała w Salwator Tower 3a, siódme piętro w Bronowicach w Krakowie. Zaginęła. Z kilku niezależnych żródeł mam informację, że jest przetrzymywana. Za informację wysoka nagroda! Kontakt- Randki Kraków interia( przedział wiekowy 31-36, mężczyzna). Mój Tel. 692 711 902

http://www.bio-active.pl/herbata_produkt.php?produkt=85

Gość Tak piję już codziennie od roku , nawet bez dodatków. Jest bardzo zdrowa, czuję się świetnie. Poszukuję zielonej z dodatkiem cynamonu i jabłka. Jest wyśmienita, nie można jej teraz nigdzie kupić. Może da mi ktoś jakieś namiary.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy pijecie zieloną herbatę?