270
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi122
  • Ocen na +0
270 ppt ?

Czy pijecie zieloną herbatę? (123)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy pijecie zieloną herbatę?

Napisał(a): gość -

Najgorsze są pierwsze filiżanki ..a potem idzie jak z płatka . Ja i moja rodzina pijemy zieloną herbatę już od lat. W zimie mnie rozgrzewa , a latem gasi pragnienie ...mogę ją pić nawet zimną . Piję ją oczywiście bez cukru . Najlepiej smakuje mi bez żadnych dodatków .

Gość Tak piję już codziennie od roku , nawet bez dodatków. Jest bardzo zdrowa, czuję się świetnie. Poszukuję zielonej z dodatkiem cynamonu i jabłka. Jest wyśmienita, nie można jej teraz nigdzie kupić. Może da mi ktoś jakieś namiary.
Zajrzyj na: herbacianysalonik.pl - tam była dostępna. Smacznego!

Herbatka? jak najbardziej ale tylko zielona lub czerwona. A dobra herbatka również świetnie pomaga w odchudzaniu. Ale sama herbata nie pomoże, wiem ze swojego doświadczenia. Mnie sie udało, zaczęłam inaczej się odżywiać, do tego poleciła mi znajoma świetną herbatę, a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Nie udałoby mi się bez świetnego programu o którym możecie poczytać na (www.idealnafigura.com/gberes)

Piję zielona herbatę kilka lat.Wiem że znakomicie wpływa na zdrowie,samopoczucie.Nie kupujcie nigdy herbat aromatyzowanych.Montowałem kiedyś linie produkcyjne na herbaciarniach.Wolę dodać sobie plasterek cytryny czy kawałek grejfuta bądź jabłuszka.Znakomicie nadaje smak bez tych sztucznych aromatów.Zielona herbatka można rzec jest czyścicielem organizmu,naczyń krwionośnych a czerwona herbatka wspomaga funkcje wątrobowe i spala tłuszczyk.Polecam obie.Spójrzcie na składy herbat biofixu i innych.Są one podstawowymi skladnikami w niektórych herbatach.Pozdrawiam

Źle smakuje, bo parzycie ją w zły sposób. Zielonej herbaty nie można parzyć za długo, bo wtedy nabiera cierpkiego smaku. W Chinach parzy się następująco: najpierw zalać wrzątkiem na pół minuty żeby sparzyć liście, wywar wylać; poczekać chwilę, zalać ponownie. Parzyć 2-3 minuty. Taka herbata powinna mieć właściwości pobudzające. Można też zalać zieloną herbatę na 10 minut, ale wodą ok. 60 stopni C. Warto też pamiętać, aby nie wrzucać zbyt wielu liści, bo dają one mocny aromat i to też ma wpływ na "cierpkość" herbaty. Polecam zieloną herbatę z odrobiną mleka, podanym wraz z ciastkiem ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy pijecie zieloną herbatę?