Odpowiadasz na:
Czy pijecie zieloną herbatę?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Pijecie zieloną herbatę? Zielona herbata jest bardzo zdrowa, ale tez bardzo niesmaczna. Możecie się zmusić do picia, czy nie? ;]

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy pijecie zieloną herbatę?

Napisał(a): ~olo -

ja w takie upały to piję w zasadzie wszystko :D

Re: Czy pijecie zieloną herbatę?

Napisał(a): Gość -

Tu muszę się zgodzić herbata musi być dobrze zaparzona ,znajomi aby uzyskać dobry smak zaparzają w odpowiednich butelkach. Sama się tym zainteresowałam i zaczęłam szperać na necie widziałam tutaj http://www.co(...)zerwony i chyba się zdecyduje.

Reklama

Re: Czy pijecie zieloną herbatę?

Napisał(a): Gość -

zielona herbata dobra tylko odpowiednio zaparzona

Re: Czy pijecie zieloną herbatę?

Napisał(a): gość -

Kiedyś kumpel przywiózł mi z chin taką jaką kupuje się w u nich na straganie i w smaku była gorsza niż cokolwiek co można u nas w sklepach kupić, ale jakiś czas temu trafiłem na zielona z dodatkiem wanilii i jest całkiem ok, a z dodatkiem cukru czy łyżką miodu nawet bardzo dobra :)

Reklama