13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +30
13 ppt ?

Czy Pintapalec dostał bana? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy Pintapalec dostał bana?

Napisał(a): ~gość -

Admminka Szanowny Forumowiczu,

zgodnie ze zgłoszeniami, dotyczącymi notorycznego łamania regulaminu przez w/w użytkownika, został on zablokowany.

Pozdrawiam,
Admminka
Bardzo dobra decyzja! Ale dlaczego trwało to tyle lat, pomimo inni użytkownicy za jedno przewinienie zostali natychmiast zablokowani? Tym sposobem straciłem 5 kont i straciłem ochotę na zakładanie nowych kont. Ten zwyrodnialec Pintapalec był przez wiele lat świętą krową na tym forum. Czy blokada Pintapalca ma związek ze zmianą admina forum?

Reklama

Napisał(a): ~FORUM -

~gość

zgodnie ze zgłoszeniami, dotyczącymi notorycznego łamania regulaminu przez w/w użytkownika, został on zablokowany.

Pozdrawiam,
Admminka
Bardzo dobra decyzja! Ale dlaczego trwało to tyle lat, pomimo inni użytkownicy za jedno przewinienie zostali natychmiast zablokowani? Tym sposobem straciłem 5 kont i straciłem ochotę na zakładanie nowych kont. Ten zwyrodnialec Pintapalec był przez wiele lat świętą krową na tym forum. Czy blokada Pintapalca ma związek ze zmianą admina forum?
Bo Pintapalec był z ADMINISTRACJI?

ADMINISTRACJA kastrowało niewygodnych. Gdzie była WOLNOŚĆ SŁOWA?
Gdzie było przestrzeganie REGULAMINU???

Nawet dzisiaj pod artykułami wiele jest komentarzy łamiących PRAWO. Co w związku z powyższym zrobi ADMINISTRACJA? Poczekamy zobaczymy.

Jeszcze jedna UWAGA do ADMINISTRACJI:

WYŁĄCZYĆ z waszej STRONY W Y P A D A komentarze pod artykułami o KATOLICYZMIE.
Sami zezwalacie na łamanie prawa.

ADMINISTRACJA jest do KITU.

PAPATKI

Reklama

Napisał(a): TR300 -

Pozdrawiam,
Admminka
Szanowna Admminko, czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie, dlaczego to trwało tyle lat??????
Pomimo tylu skarg, jawnego naruszania norm a nawet prawa?
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Pintapalec dostał bana?