327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi200
  • Ocen na +0
327 ppt ?

Czy płaciłbyś abonament RTV gdyby był niższy? (201)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy płaciłbyś abonament RTV gdyby był niższy?

Napisał(a): Gość -

Rząd pracuje obecnie nad wprowadzeniem opłaty audiowizualnej która miałaby zastąpić abonament rtv.
Opłata ta miałaby wynosić ok. 11-12 złotych miesięcznie. Problem w tym, że objęłaby ona nie tylko posiadaczy odbiorników, ale każdego.

Czy macie w domu telewizor?
Co sądzicie w ogóle o tym projekcie?
Czy płacilibyście abonament gdyby był niższy?
I czy teraz opłacacie abonament?

Zapraszam do dyskusji
INTERIA.PL

Re: Czy płaciłbyś abonament RTV gdyby był niższy?

Napisał(a): gość -

Tak. Musiałoby jednak być zagwarantowane, że przez najbliższe 10 lat stawka ta nie ulegnie podwyższeniu, a nowa będzie ustalona po konsultacjach społecznych. Podejrzewam bowiem tutaj zwykły podstęp- w pazernym kapitaliźmie nie należy wierzyć nikomu.

Reklama

Płacę abonament regularnie. Od kilkunastu lat tylko za radio bo telewizji nie oglądam i nie rozumiem jakim prawem miałbym teraz płacić za coś czego nie chcę i z czego nie korzystam. A co z osobami niewidomymi, czy głuchoniemymi? Też będą bulić, żeby wspierać polityków? Bo chyba tylko idiota może uwierzyć, że w obecnej sytuacji zwiększone sumy z abonamentu pójdą na poprawę jakości mediów.

Reklama

Reklama

Ja jestem na tak płaciłbym abonamet jeśli byłby niższy ale są też jakieś warunki tego jeśli płace abonamet na tvp to dlaczego nie ma tvp sport w ogólno destepnej sieci naziemnej tylko z regóły jest ten kanał dodatkowo płatny w sieciach satelitarnych.
Na zakończenie to powiem że tak jak abonamęt jakbedzie kosztował od 10 do 12zł to będego płacił z własnej nie przymuszonej woli

Nie, nie nie i jeszcze raz nie. Nie mam telewizora od 10 lat. Nie słucham radia. Kocham ciszę. Wiadomości, takie bez krzykliwych tytułów mam z gazet, które kupuję, bo chcę. Filmy oglądam w kinie lub dvd na laptopie. Nie zamierzam płacić abonamentu za coś tak rozpaczliwego, co skazana jestem oglądać na siłowni ( ciągle są ludzie, którzy w czasie ćwiczenia lubią się dobić wiadomościami) lub na szczęście tylko raz w miesiącu u fryzjera. I ciągle jestem przekonana, że kazdy człowiek lepiej wyda swoje pieniadze sam, niż kiedy państwo robi to za niego. Nie zgadzajmy się na kolejny podatek proszę.

wysokość abonamentu jest praktycznie mało istotna
w tej chwili wynosi 18,56 zł mieś .
opłata roczna 223,80 zł

problem polega na ściągalności tegoż abanamentu
co z tego że będzie niski skoro Polacy i tak bedą płacić jak płacą .

Albo w ogóle rządowa telewizja niech zniknie z ekranów jeśli nie może sobie poradzić z konkurencja. Ludzie nie lubią być przymuszani do czegokolwiek a w sytuacji Polski dla wielu ludzi i tak mała kwota jest nie do ogarniecia. Dlatego czasem rezygnuje się z telewizora w ogóle na rzecz DVD czy innych nośników. Pozdrawiam

płacę za telewizję kablową, a ta z kolei żeby móc nadawać programy tv publicznej już za to jej płaci. Uważam więc że płacę dwukrotnie. Płacenie za fakt posiadania telewizora w ogóle do mnie nie przemawia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy płaciłbyś abonament RTV gdyby był niższy?