195
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +0
195 ppt ?

Czy pocałunek to zdrada? (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Napisał(a): gość -

Ja Ci powiem w ten sposób, Jesteś Totalnym Dupkiem ! Nie tłumacz się alkoholem, zawsze tak robicie, jak coś nabroicie to wielkie wytłumaczenie "alkohol" Kpina ! Jeśli kochasz dziewczynę to bez względu na to jak to odbierze Twoim OBOWIĄZKIEM jest Jej o tym powiedzieć . Miłość to nie tylko sex, Miłość to też SZCZEROŚĆ !!!!!!! Narobiłeś głupot i teraz chowasz głowę z piasek i Boisz się przyznać? Tchórz ! Oczywiście, że To zdrada. Chwyć się za jaja i przyznaj się do świństwa.

Reklama

Jak nie mów? Co wyście poszaleli wszyscy? jesteście nie normalni. Jak byś Ty się czuł/a gdyby ktoś tobie coś takie zrobił i na domiar tego Cie oszukiwać. Może co ma się zachowywać jakby się nic nie stało, patrzyć swojej dziewczynie w oczy, całować ją i mówić że ją kocha? Żenada. Życie to nie przedszkole !

Reklama

gość po pijaku, po ciemku, na wyjezdzie i od tyłu to nie zdrada.
Czyś Ty się z choinki urwał/a? Weź się puknij w czoło ! Pocałunek to też zdrada, nie taka jak sex ale tez zdrada. Jak macie takie rzeczy robic to badzcie singlami, nikogo nie bedziecie krzywdzic ! Kretyni !!!!!!!!!!!!!!!!!

gość nie mow dobrze zrobiles nawet nie wiesz jak baby sa przebiegle w rtych sprawach mistrzynie intrygi i klamstwa nawet sie nie polapiesz gdy ona bedzie cie zdradzac nie da po sobie wogole poznac w tym wzgledzie sa doskonale a ty sie martwisz glupim pocalunkiem
Człowieku nie ośmieszaj się. Kompromitujesz się. Baby są takie siakie owakie, a Wy świeci? Wystarczy was spuścić na 5 sekund z oka a juz miżdżycie się do innych lasek. Ogarnij się i nie rób z siebie IDIOTY. z Tego co napisałeś to Idiotą to Ty nie jesteś, ale MEGA KRETYNEM. Jeśli się z Kimś jest nie ma opcji łaszenia na inna, nawet jak jest ładniejsza czy zgrabniejsza. Byłam zdradzona, i wiem jakie to uczucie.

Reklama

To czy była to zdrada czy nie musisz określić sam. Natomiast moim zdaniem nie powinieneś nic mówić o tym swojej dziewczynie, bo to mogłoby zniszczyć wasz związek. Kiedy wiesz o tym tylko ty masz poczucie winy, ale kiedy jej powiesz to pomyśl sobie jak będzie się czuła twoja dziewczyna, bardzo ją zranisz. Natomiast przede wszystkim zastanów się dobrze dlaczego doszło do tego pocałunku, i czy na pewno kochasz swoją dziewczynę, skoro doszło do takiej sytuacji.

holahola Tydzień temu byłem na imprezie i całowałem się z inną dziewczyną. Moja nie mogła iść wtedy ze mną na tą imprezę bo wyjechała z miasta, a ja wypiłem tam o jedno piwo za dużo no i stało się...
Na szczęście skończyło się tylko na tym, ale ja i tak mam wyrzuty :(

Nie wiem czy mówić o tym dziewczynie, bo nie jestem do końca pewien co ona uważa za zdradę, a co nie.
Czy według was pocałunek to już zdrada?
Jak to sie dzieje ,ze Ty tego nie wiesz ?

Według mnie to zdrada i to bez dwóch zdań. Zależy Tobie na partnerce? To nic jej nie mów i uporaj się z wyrzutami sumienia (jeśli je masz) sam. Ja powiedziałem kiedyś mojej żonie, że babka chciała "wejść mi do łóżka", choć do niczego nie doszło. Tak, jako wtedy młody mąż i ojciec dwójki małych dzieci dałem koleżance kosza. I czym się skończyło? Straciłem w oczach mej partnerki (zaznaczam nie skusiłem się), zaufanie w naszym związku od tego czasu kuleje i tak naprawdę związek od kilku lat walczy o przetrwanie. Nic nie zrobiłem, a czuje się winnym. Mąż (staż małżeński dochodzący do 20 lat)

owszem to jest zdrada. powiedz swojej Kobiecie jeśli istnieje opcja , że dowie się tego od "życzliwych" z tejże imprezy, jesli masz pewność , że nikt pary nie puśći, milcz!

A takie uzupełniające pytanie: czy fantazjowanie o kimś innym to też zdrada?

Czy to zdrada? Zależy w jakim związku jesteś. F-Friends, to żadna zdrada, bo w tym wypadku każdy ma wolną rękę. Zasadnicze pytanie powinno brzmieć dlaczego to zrobiłeś? Alkohol to nie wymówka. Wiadomo- na każdego działa inaczej. Jedni piją pól litra i idą spać inni rzygać, a jeszcze inni skaczą z pięściami do wszystkiego co się rusza. Po pierwsze- nie spełniasz się w związku ze swoją Panią. Gdzieś podświadomie albo boisz się uwiązać na stałe, albo nie masz do niej zaufania, albo czujesz się niedowartościowany. Mężczyźni tak mają, że nawet w stałych, solidnych związkach szukają skoku w bok. Po to by sprawdzić jak to smakuje i by się dowartościować, ale przede wszystkim dlatego, że kierują nami dwa pierwotne instynkty. Adrenalina i chęć rozprzestrzeniania genów. Tak jest zaprojektowany każdy żywy organizm "męski" na tym świecie. Różnimy się tylko tym od zwierząt, że mamy empatię i w ramach pewnych norm społecznych wiemy co jest dobre a co złe (czyt. nie chcemy krzywdzić drugiej osoby). Alkohol tłumi naszą empatię i daje więcej pola dla zwierzęcych instynktów.
A czy powiedzieć? Absolutnie nie. Jeśli Ci zależy na drugiej osobie, nie chcesz jej ranić. A w solidnym związku nawet zwykły pocałunek może spowodować traumę u kobiety. One szukają bezpieczeństwa. Twoja spowiedź nie wniesie nic dobrego, poza tym, że zburzy jej komfort psychiczny. Pamiętaj, że uczciwość w związku to nie mówienie o każdej głupocie którą się zrobiło, ale nie dopuszczanie do nich. Ktoś kto twierdzi inaczej, nigdy nie był w podobnej sytuacji, a swoje poglądy wynosi z tanich romansideł typu "Dziennik B.J." itd.
3m się chłopie- błądzić jest rzeczą ludzką, jak przestaniesz, będziesz boski.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • bylem na imprezie i calowalem sie z inna dziewczyna
  • on pocalowal inna
  • całowałem się z inną
Do góry strony: Czy pocałunek to zdrada?