195
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +0
195 ppt ?

Czy pocałunek to zdrada? (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy pocałunek to zdrada?

Napisał(a): gość -

holahola Tydzień temu byłem na imprezie i całowałem się z inną dziewczyną. Moja nie mogła iść wtedy ze mną na tą imprezę bo wyjechała z miasta, a ja wypiłem tam o jedno piwo za dużo no i stało się...
Na szczęście skończyło się tylko na tym, ale ja i tak mam wyrzuty :(

Nie wiem czy mówić o tym dziewczynie, bo nie jestem do końca pewien co ona uważa za zdradę, a co nie.
Czy według was pocałunek to już zdrada?
lepiej jej tego nie mow czasami lepiej nie wiedziec tak to jest zdrada
INTERIA.PL

Reklama

gość Czy to zdrada? Zależy w jakim związku jesteś. F-Friends, to żadna zdrada, bo w tym wypadku każdy ma wolną rękę. Zasadnicze pytanie powinno brzmieć dlaczego to zrobiłeś? Alkohol to nie wymówka. Wiadomo- na każdego działa inaczej. Jedni piją pól litra i idą spać inni rzygać, a jeszcze inni skaczą z pięściami do wszystkiego co się rusza. Po pierwsze- nie spełniasz się w związku ze swoją Panią. Gdzieś podświadomie albo boisz się uwiązać na stałe, albo nie masz do niej zaufania, albo czujesz się niedowartościowany. Mężczyźni tak mają, że nawet w stałych, solidnych związkach szukają skoku w bok. Po to by sprawdzić jak to smakuje i by się dowartościować, ale przede wszystkim dlatego, że kierują nami dwa pierwotne instynkty. Adrenalina i chęć rozprzestrzeniania genów. Tak jest zaprojektowany każdy żywy organizm "męski" na tym świecie. Różnimy się tylko tym od zwierząt, że mamy empatię i w ramach pewnych norm społecznych wiemy co jest dobre a co złe (czyt. nie chcemy krzywdzić drugiej osoby). Alkohol tłumi naszą empatię i daje więcej pola dla zwierzęcych instynktów.
A czy powiedzieć? Absolutnie nie. Jeśli Ci zależy na drugiej osobie, nie chcesz jej ranić. A w solidnym związku nawet zwykły pocałunek może spowodować traumę u kobiety. One szukają bezpieczeństwa. Twoja spowiedź nie wniesie nic dobrego, poza tym, że zburzy jej komfort psychiczny. Pamiętaj, że uczciwość w związku to nie mówienie o każdej głupocie którą się zrobiło, ale nie dopuszczanie do nich. Ktoś kto twierdzi inaczej, nigdy nie był w podobnej sytuacji, a swoje poglądy wynosi z tanich romansideł typu "Dziennik B.J." itd.
3m się chłopie- błądzić jest rzeczą ludzką, jak przestaniesz, będziesz boski.
Nie powiedzieć? Jasne, lepiej zatajać swoje błędy i żyć w urojonym szczęściu. I odpowiadam na ten post tylko dlatego, że absolutnie nie masz racji: tak, znam to z autopsji i cieszę się, że się dowiedziałam. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, lepiej dowiedzieć się od winnego niż od osób trzecich.

Reklama

myślę że to ZDRADA i ja nie chciałabym usłyszeć od swojego męża że przez przypadek zdarzyło mu się pocałować koleżankę - Moim zdaniem nie powinieneś nic mówić tylko walnąć się z całej siły w głowę i modlić się żeby się nie dowiedziała.....

Reklama

gość http://bitly.com/najskuteczniejsze_feromony
Och ach, a gdzież to nasz dzielny moderator wzór obiektywizmu i profesjonalizmu !, co dopuszcza linki nie na temat, no tak tyrystora pilnuje i jego linku o zaginionej, jak mu kazali telefonicznie warować żule ! Żenada
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • bylem na imprezie i calowalem sie z inna dziewczyna
  • on pocalowal inna
  • całowałem się z inną
Do góry strony: Czy pocałunek to zdrada?