29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
29 ppt ?

CZY POLAK POLAKA SZANUJE? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

CZY POLAK POLAKA SZANUJE?

Napisał(a): Gość -

Jak sądzicie, czy potrafimy się szanować?
Z moich spostrzeżeń nie wygląda to najlepiej.
Np Polak płynący promem do Szwecji jest dużo gorzej traktowany przez obsługę polską niż obcokrajowiec.
Mamy w życiu dużo przykładów, że nie zawsze potrafimy być przynajmniej mili wobec siebie.
Jakie są wasze zdanie? Może się mylę?
INTERIA.PL

Re: CZY POLAK POLAKA SZANUJE?

Napisał(a): gość -

Żyjemy w ustroju posfeudalnym, elity, spsiałe wybito, lub zwiały.
Po szwedzkiej napaści kraj upadł i jest to raczej renimacja,
niż coś innego. w 2 ww mało nas nie spalono w piecach,
a wyzwoliceli nienawidzimy bardziej niż katów.
Nie dziw się, sami się nie szanujemy, jesteśmy ogonem,
z mordą lwa, i aspracjami mocarstwa, a mozliwościami
chomika.
Więc dlaczego ktoś miałby nas szanować, w masie?
masz zbyt duże wymagania.

Opluwanie,ponizanie,odtracanie jest sportem narodowym polakow.Bierze sie to zjawisko z braku stabilnosci politycznej i ekonomicznej oraz falszowania histori kraju.Wyrwy jakie w narodzie zostaly dokonane np. po latach 90-tych,zasklepia sie przy dobrej koniunkturze za 100 lat.

gość Najlepiej widać jak polacy szanują się za granicami państwa polskiego.
Jeden drugiego utopił by w łyżce wody.
TEGO uczy Polaków od tysiąca lat KOŚCIÓŁ RZYMSKO KATOLICKI z WATYKANU - nauka jego nie poszła w las.......

gość
gość Najlepiej widać jak polacy szanują się za granicami państwa polskiego.
Jeden drugiego utopił by w łyżce wody.
TEGO uczy Polaków od tysiąca lat KOŚCIÓŁ RZYMSKO KATOLICKI z WATYKANU - nauka jego nie poszła w las.......
A ja myślałem że TVN,GW i reszta parchów czosnkowych.

Ktoś chce, żebyśmy tak o sobie myśleli. Jak inaczej może być w kraju, w którym premier na 20% narodu mówi z pogardą moherowe berety, a prezydent wykopuje antykościelny topór. Rozbija nas nasza własna władza i jest tak przynajmniej od końca 2 wojny światowej. Dlaczego tak? Bo w grupie siła. Polacy nie są wcale gorsi od innych - poczytajcie o solidarności narodowej Niemców - ciekawie o tym pisze Rochus Misch.

Napisał(a): Janwary -

A może odpowiem pytaniem? czy w TelAwizji ktoś widział kiedy jakiś program lub film,który pokazywałby jak Polak pomaga Polakowi???No właśnie!Ja czegoś takiego nie widziałem!Tylko przykłady bezwstydu,jak żona zdradza męża,albo mąż żonę!Jak jeden drugiemu coś zabiera,albo nie chce oddać!Czy taka jest polska rzeczywistość?Chyba nie!Kreuje Nam się takową cały czas i wmawia ,że to zdarzyło się naprawdę,jak to do niedawna pisywano!!! Jeszcze do końca lat 70-tych ub.stulecia w wielu miejscach na wsi,jak ktoś budował dom lub zagrodę to sąsiedzi zimą zwozili mu a to piasek,a to kamień na budowę i inne materiały,czy też pomagali przy murowaniu! Czy wtedy coś takieg pokazywano?Przenigdy!!!Cały czas były serwowane filmy,jak to sąsiedzi sadzą się o miedzę,o krowę czy kozę,bo wlazła w szkodę!!!Równocześnie pokazującrolnika umorusanego z kosą albo z sierpem,podczas,gdy od dawna już używano maszyn żniwnych,czy traktorów!!!W TAKI TO WŁAŚNIE SPOSÓB KSZTAŁOWANO PRZEZ DZIESIĘCIOLECIA WIZJĘ POLAKA I O POLAKU!!!WIĘC SKĄD POLACY MAJĄ BRAĆ DOBRE PRZYKŁADY???Ale przykładów są całe sterty,ale okupantowi żydowskiemu to nie pasuje do scenariusza,opracowanego jeszcze za wujaszka STALINA!!!

gość NIE , MOJA PARTNERKA TRAKTUJE MNIE ŻLE WCZORAJ DAŁA TEŻ POPIS SWOJEGO JA , CHOREGO JA
Co stoi na przeszkodzie by zmienić partnerkę, która źle Cię traktuje i nie szanuje?
Człowiek który kocha drugą osobę nie zachowuje się tak w stosunku do ukochanego,
ukochanej. Masz wybór, albo odchodzisz i szukasz sobie kobiety która będzie
Cię kochać i szanować, albo tkwisz w maraźmie, ale wiedz, że im dłużej tym gorzej.
Gorzej dla Ciebie!:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: CZY POLAK POLAKA SZANUJE?