214
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi125
  • Ocen na +0
214 ppt ?

Czy Polska da sobie radę na EURO2012? (126)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Polska da sobie radę na EURO2012?

Napisał(a): Gość -

Jak wiadomo i oczywiście co widać ostatnio, reprezentacja Polski w piłce nożnej nie jest w wyjątkowo dobrej formie. Jeden remis z Niemcami nie czyni nas zagrożeniem dla kogokolwiek niestety.

To kto jest z nami w grupie nie robi nam chyba żadnej różnicy. Do turnieju awansują najlepsi, a nam się udało tylko dlatego, bo jesteśmy gospodarzami.

Damy sobie radę czy nie damy? Osobiście nie widzę wielkich szans.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Czy Polska da sobie radę na EURO2012?

Napisał(a): gość -

Reprezentacja Polski w piłce nożnej z taką grą niema najmniejszych szans wyjscia z grupy powiem więcej bedzie sukces jak wygra chociaż jeden mecz.Nie rozumiem naszych dzienikarzy sportowych którzy zachwycają się grą naszej drużyny wszystkie te rozegrane mecze towarzyskie przez naszych piłkarzy były dla tych drużyn z którymi gralismy tylko treningami.Gdy dojdzie do meczu na Euro-2O12 na początek z Grecją naprawdę bedzie kompromitacja przestanmy bujać w obłokach i nie róbmy z Lewandowskiego gwiazdę czy z Piszczka lub Błaszczykowskiego bo nigdy nie byli i nie będą.Panowie dzienikarze może zmiencie zawód muwiąc że Lewandowski ma szanse znalesc się w Realu czy w innym wielkim klubie takich zawodników jest na kopy może gdzies na zapleczu czy w rezerwach ludzie w jakim wy świecie żyjecie może trzeba isc do lekarza bo z waszymi głowami cos szwankuje macie bujne wyobraznie warto się zbadac i to dotyczy wiekszosci naszych dzienikarzy sportowych.

Re: Czy Polska da sobie radę na EURO2012?

Napisał(a): gość -

Powiem krótko Polska drużyna nie wyjdzie z grupy to co nasza drużyna gra to może wystarczy na gry towarzyskie gdzie inne drużyny traktują mecze raczej treningowo a nasi grają jak potrafią .Polacy to mogą sobie tylko pomarzyc na Euro-2O12 że tą imprezę organizują i to nie do konca dobrze a niezłą kasę zarobi PZPN a konkretnie Lato który trzyma sie twardo krzesła żeby mu go nie zabrali a raczej reprezentacja go nie interesuje wszystko to to tylko pozory których nie widzi Min Sportu która niema zielonego pojęcia o żadnych dyscyplinach sportu i jak taki człowiek może byc na tym stanowisku to jest farsa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Polska da sobie radę na EURO2012?