18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +60
18 ppt ?

Czy Polski rząd wreszcie stanowczo upomni władze Unii i przypomni im Polską Konstytucję i Protokół Brytyjski ? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy Polski rząd wreszcie stanowczo upomni władze Unii i przypomni im Polską Konstytucję i Protokół Brytyjski ?

Napisał(a): Shadow15 -

Non stop lewackie władze Unii w kooperacji z miejscową Targowicą rzucają kłody pod nogi polskiemu rządowi, jakby nie docierało to do nich i nie przyjmowali do wiadomości, że w Polsce mamy wolny demokratyczny rząd wybrany wolą narodu,mało tego, wybrany druzgocącą przewagą ,który ma nie tylko prawo ale obowiązek rządzić i realizować wolę wyborców !!!
Każda próba zmiany, każda reforma budzi sprzeciw i opór lewaków unijnych !
Do tego już doszło, że Polsce jako jedynemu krajowi , no może jeszcze Węgrom ( dlaczego, bo tam też nie rządzi lewacka banda) , odmawia się wbrew prawu , traktatom ,Konstytucji, samostanowienia w obszarach w które w żaden sposób nie ma prawa ingerować Unia i nie ingeruje w przypadku innych państw np. takich jak Francja, Hiszpania czy Niemcy ?

I tak jest tym razem - Unia nie zna projektu, nie zna poprawek ale już straszy, naciska , wysyła pisma, notabene odnośnie projektu który funkcjonuje w innych krajach i to w bardziej ostrym wydaniu , jak we Francji, czy Niemczech i tam można, w Polsce nie !

Dlaczego tak się dzieje ? Odpowiedź jest bardzo prosta - bo ten rząd jak dotąd tylko administruje , jest spolegliwy wobec Unii, dyskutuje niepotrzebnie tam gdzie nie ma miejsca na dyskusję , gdzie powinno być jasne stanowcze stanowisko, wycofuje się , cofa się, więc agresor ośmielony co raz bardziej atakuje, chcąc utrudnić rządzenie, chcąc obalić rząd i powrotu kolesi i dojenia na POwrót !
Ja mam apel do rządu - Czy przerwiecie wreszcie ten chocholi upokarzający Polaków taniec bezradności i strachu, no chyba o własne stanowiska i potencjalne przyszłe awanse na stołkach unijnych jak von Tusk !?
Czy wreszcie premier zawezwie przewodniczącego Unii , przekaże polską Konstytucję, wyroki polskiego TK, przypomni protokół brytyjski , przypomni wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce i złoży stanowczy protest wobec bezprawnych poczynań organów unijnych wobec Polski , nękania, będących próbą pozbawienia Polski suwerenności i podmiotowości i godzących w demokrację ? !

I jeszcze jedno opanujcie się , bo jak niektórzy wasi urzędnicy, jak dzisiaj wygłaszają oracje na cześć Unii, jaka to Polska szczęśliwa ile zyskała , jak brzydka panna bez posagu...to ręce opadają ! Posłuchajcie ludzi, rolników co mówią i jakie mają zdanie na temat Unii- drugi kołchoz , druga Moskwa , niech to jak najszybciej szlag trafi...a nie zaklinajcie rzeczywistości , no chyba tylko z powodu waszego pędu do stołków unijnych....trochę w tym wszystkim gracza w pokera ! Albo zaczniecie rządzić w imieniu narodu, albo skończycie jak PO Ręce opadają co za nieudaczniki ! Miłej nocy :)

INTERIA.PL

Re: Czy Polski rząd wreszcie stanowczo upomni władze Unii i przypomni im Polską Konstytucję i Protokół Brytyjski ?

Napisał(a): ~lady pank -

100% racja!!!Ja też i chyba większość tak myśli jak Ty!!Po co te ukłony w stronę tych lewaków?Po co te umizgi i ciągłe kompromisy?Trudno to zrozumieć ale chyba mają rację Ci ,ktorzy widzą ,że chyba to KONFEDERACJA POWINNA STEROWAĆ NASZYM KRAJEM!!

Re: Czy Polski rząd wreszcie stanowczo upomni władze Unii i przypomni im Polską Konstytucję i Protokół Brytyjski ?

Napisał(a): ~lady pank -

100% racja!!!Ja też i chyba większość tak myśli jak Ty!!Po co te ukłony w stronę tych lewaków?Po co te umizgi i ciągłe kompromisy?Trudno to zrozumieć ale chyba mają rację Ci ,ktorzy widzą ,że chyba to KONFEDERACJA POWINNA STEROWAĆ NASZYM KRAJEM!!

Reklama

Napisał(a): Shadow15 -

~lady pank 100% racja!!!Ja też i chyba większość tak myśli jak Ty!!Po co te ukłony w stronę tych lewaków?Po co te umizgi i ciągłe kompromisy?Trudno to zrozumieć ale chyba mają rację Ci ,ktorzy widzą ,że chyba to KONFEDERACJA POWINNA STEROWAĆ NASZYM KRAJEM!!
Na temat konfederacji już pisałem wielokrotnie, mamią ludzi naiwnych na patriotyzm a rąbią coś dokładnie odwrotnego, czasem nie wytrzymują i nieopatrznie coś im się wymsknie typu zsyłka na Sybir -sanatorium !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Polski rząd wreszcie stanowczo upomni władze Unii i przypomni im Polską Konstytucję i Protokół Brytyjski ?