398
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi327
  • Ocen na +0
398 ppt ?

Czy popierasz inicjatywę Owsiaka? (328)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy popierasz inicjatywę Owsiaka?

Napisał(a): -

....mysle,ze AKCJA ta przeistacza sie w coraz to drozszy CYRK ....jesze rok temu i we wszstkie poprzednie lata dawalem kaske jak wiekszosc ludzi ,,,, teraz chcialbym zobaczyc ile kasy tak naprawde idzie na te dzieciaki, i ile z tego ma glownoporwadzacy,,,choc chcialbym sie mylic to po takich danych nastapil by koniec tej akcji i jego wodza, ktorego to kreuja media na wielkiego bohatera....gdzie moge znalezc jakies dane,na co poszla moja kaska panie SCIEMA....!!!
...i nie pisze tego , dlatego ,ze jestem zawistnym polakiem....SIEMA.....

Napisał(a): mariam -

gość Chcemy porządnych polskich rządów, które będa dbały o słuzbę zdrowia, a nie dziadostwa, które niczego nie umie robić, a Owsiaka winduje na zbawcę ojczyzny. To ja się pytam po co jest polski rząd, po co minister zdrowia. Dlaczego więc Owsiak nie jest ministrem zdrowia? Jedna wielka POwska propaganda sukcesu. I nie chcę, aby moje dzieci wychowywał ktoś taki jak Owsiak.
Twoje dzieci bedzie wychowywała ulica gdzie dobro jest nieznane. Gratuluję rozumu debila.

Napisał(a): gość -

Gdyby nie inkubator WOŚP to mój bratanek nie miałby szans na przeżycie po spartolonym przez lekarzy porodzie. Dziś jest silnym, zdrowym i inteligentnym dzieckiem.
Tylko to wystarczy , ze zawsze będę wspierał WOŚP.

Tak popieram i to nawet bardzo. Ci którzy są innego zdania, oczywiście mają prawo, może kiedyś zmienią zdanie, jak życie im uratuje aparatura WOŚP. Liczy się każdy czlowiek, i o to chodzi. Już za życia postawiłbym temu człowiekowi pomnik, i pochodzę ze Świebodzina, i powiniem być o głowę wyższy jak ten co u nas stoi. A jak się rozlicza to już nie moja sprawa. Pozdrawiam i życzę nowego rekordu

Nie !!! Po trzykroć NIE !!! Nie wolno zezwalać młodym ludziom "róbta co chceta" !!!
Jedyną uczciwą instytucją charytatywną w mojej Ojczyźnie jest Caritas !!! Bez rozgłosu zbierają PIĘCIOKROTNIE WIĘCEJ ŚRODKÓW !!!

WOŚP vs Caritas

WOŚP - zbiórka - 54.506.270,77 zł, z czego na pomoc opisaną w statucie fundacji przeznaczono 28.993.580,43 zł (54%)

Caritas Polska zebrało 441.581.695,94 zł. Na pomoc potrzebującym przeznaczył zaś 435.799.984,43 zł. (99%)

Co sądzicie o tych danych?

Witam
Jak wszedzie, zdania sa podzielone. Oznacza iz jest prorealizm. I oto chodzi. J. Owsiak jest osoba z komplekasmi jak wielu z nas. Ale pomysl i sposob realizacji wykracza poza wszelkie ramy. Jest jednym z najlepszych projektow wspolczesnej Europy. Politycy, urzednicy, koncrny i inni pracodawy zapominaja, co oznacza zycie.Jak nalezy je przezyc. Jurek uzupelnia luki systemu. Niech mu przyswieca dalej chec i wola w jego szczytnej idei.
Pozdrawiam Thomas

Przestałem popierać,bo można robić kwestę raz,może trzy razy,ale w momencie gdy jest to stałe źródło dochodu,to rząd zaczyna olewać swoje obowiązki. Po za tym nie mam żadnej gwarancji,że wkrótce sprzęt zakupiony przez WOŚP nie trafi w ręce prywatne za przysłowiową złotówkę,a my nadal zamiast finansować służbę zdrowia będziemy płacić na bezużyteczne agencje, jak ta od rozwoju atomistyki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy popierasz inicjatywę Owsiaka?