62
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń588
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +0
62 ppt ?

Czy popierasz seks dopiero po ślubie? (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy popierasz seks dopiero po ślubie?

Napisał(a): Gość -

Jerzeli ktoś nie rozpoczynał przygody przedmałżenskiej pierwszy raz z daną osobą to dlaczego ma się żenic z partnerem który ileś razy sypiał z kims innym , należy rozgraniczyc sex przedmałżenski pary która pierwszy raz i jedyny uprawiała i zostaje małżenstwem od osób które z kim kolwiek gdzie kolwiek a cnotę straciły/li nawet nie wiedzą z którą/kim na imprezie.
INTERIA.PL

Reklama

Gość Ja nie uprawiałem seksu przed ślubem i dziś po 45 latach życia we dwoje, oceniam to negatywnie , jest to bardzo ważna część życia dla mnie i się sromotnie zawiodłem .
nie narzekaj!Powinieneś raczej dziękować Boga ,że jesteś w tej grupie NIELICZNYCH WYJĄTKOWYCH LUDZI:)

Reklama

Gość Oczywiście, że popieram seks po ślubie. Ludzie, którzy nie uprawiają seksu aż do ślubu bardziej się szanują (tu głównie chodzi mi o szacunek mężczyzny do kobiety) i potrafią panować nad cielesnym wyrażaniem swoich emocji. Mówicie tutaj o poślubnym rozczarowaniu? A czy nie jest większym rozczarowaniem przekonać się, ze ślub tak naprawdę nic nie zmienił? Że "rozpakowaliśmy prezent" jeszcze zanim go tak naprawdę dostaliśmy i teraz nie jest już taki wspaniały jak się wydawał jeszcze niedawno? A czy facet nie patrzy na kobietę z większym szacunkiem wiedząc, że będzie pierwszym mężczyzną, z którym ona będzie się kochać (i vice versa)? Wstrzemięźliwość seksualna naprawdę uczy szacunku do ukochanej osoby. Jeśli dwoje ludzi się kocha i naprawdę szanuje, to zawsze będzie im ze sobą dobrze. Gdyby więcej ludzi powstrzymywało się od seksu przed ślubem, na pewno mielibyśmy mniej rozwodów!
Każdy ma prawo do własnych przekonań, każda para ma prawo do własnych decyzji, jeżeli oboje to akceptują i żadne z nich nie oszukuje. Co do faceta to dość trudno sprawdzić czy miał partnerki przed ślubem ale i kobiety stają się bardziej przebiegłe i zachowując cnotę prowadzą bujne życie seksualne uprawiając seks analny.
Ale zakładamy, że to dwoje prawiczków i co wtedy kiedy po ślubie Pani rozpakowuje prezent a prezent bez wzwodu bo ma wadę np. genetyczną, a co gdy kobieta jest całkowicie oziębła i nie ma ochoty na seks i odtrąca męża a jedynie " dopuszcza raz czy dwa w celu prokreacji, bo tak trzeba. Oczywiście to są skrajne przypadki ale nie takie rzadkie jak się ogólnie wydaje.
Jestem lekarzem seksuologiem i nie mam zamiaru nikogo obrażać ale jest jeden przypadek na 100000, że taką decyzję może podjąć mężczyzna dobrowolnie, więc należy przyjąć, że nie on jest inicjatorem takich decyzji a kobiety, nie obraźcie się ale podejmują taką decyzję z trzech powodów: religia ( aczkolwiek nie do końca tego nakazuje), brak wiary w związek i trzeba poczekać do końca bo w innym przypadku można to dać innemu i mieć kartę przetargową albo w najczęstszym przypadku oziębłość a wtedy po ślubie mąż szuka innej partnerki a i do rozwodu blisko.
Reasumując, celibat przed ślubem jest chyba najgorszym rozwiązaniem, ale to jest moje zdanie, pozdrawiam

siedem7777 Piękna sprawa taki DOPIERO małżeński sex,a nie puszczanie sie na prawo i lewo!!Cieszę się ,że JESZCZE jest młodzież dla której to jest bardzo ważna i naczelna sprawa:)WARTO CZEKAĆ:*
POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

siedem7777 Piękna sprawa taki DOPIERO małżeński sex,a nie puszczanie sie na prawo i lewo!!Cieszę się ,że JESZCZE jest młodzież dla której to jest bardzo ważna i naczelna sprawa:)WARTO CZEKAĆ:*
A na co czekać? Im później tym gorszy sex i mniej intrygujący.

Zgadzam się ze zdaniem chyba większości ludzi XXI w.
Lepiej jeśli pójdzie się do łóżka z partnerem przed ślubem.
Sama miałam taki przypadek z chłopakiem... Planował ze mną ślub. Do łózka też chciał iść. Z początku nie chciałam się zgodzić ale wyszło jak wyszło...
Nie chcę znać tego chłopaka. Z jednej strony żałuję, że zgodziłam się z nim na seks a z drugiej cieszę.
Byłoby mi lżej na duszy gdybym umiała nasz wspólny pierwszy raz wymazać z głowy-był okropny...;/ Dlatego żałuję, że się zgodziłam na to.
Z drugiej strony jednak cieszę się, że dowiedziałam się jaki on jest naprawdę i w odpowiedniej chwili zainterweniowałam i zerwałam. Gdybym miała dzielić z nim łóżko do końca życia to chyba bym się zabiła...
Teraz mam wspaniałego partnera. Nie zamienię go na żadnego innego, to mój ideał pod każdym względem.

Gość Tylko głupek kupuje kota w worku. A skoro się nie dopasują po ślubie to co? Rozwód, zdrady, szukanie partnerów na boku? Seks jest jednym z najistotniejszych elementów cementujących związek dwojga ludzi. Jeśli nie ma seksu to jest po związku. Nie dotyczy to starych małżeństw, bo tam jest już przyzwyczajenie do drugiej osoby, przywiązanie i wygodnictwo. Natomiast u młodych seks to podstawa! Ten, który twierdzi inaczej jest albo zakłamany, albo głupi.
Ja tez tak myślałem przez wiele lat...prawie codzienny seks stawał się obsesją,trochę przyzwyczajeniem,trochę obowiązkiem,żeby nie wypaść z roli itp.kłótnie ,co ciekawe nasilały się w okresach gdy nam było dobrze w łóżku a wyciszaliśmy sie w pozostałym czasie.Notowałem sobie to po rozmowie z psychologiem i seksuologiem i wyniki po 2 latach potwierdziły to że bardziej się szanowaliśmy w czasie wolnym od seksu,wiele też problemów załatwialiśmy spokojniej,bardziej merytorycznie bez dużych nerwów.Jesteśmy małżeństwem od 10 lat mamy dobrą pozycję społeczną,wspaniałą córkę i z każdym rokiem kochamy się coraz bardziej,seks nie jest już najważniejszy,przekonasz się że mozna na wiele innych sposobów okazywać sobie miłość a dziś żałuję że nie czekaliśmy z seksem do ślubu.Widzę że to popsuło wiele w relacjach między nami.Nie istnieje coś takiego jak idealne dopasowanie się,nad tym trzeba pracować przez lata,mogą być mniejsze lub większe różnice ale one zawsze bedą.jak przychodzi choroba żony to ja muszę panować nad sobą nie mogę jej wykorzystywać a mój egoizm trzeba schować do kieszeni.I nawzajem.Związek 2 ludzi to nie tylko seks,to zaufanie,wzajemna pomoc,wspolne pasje a jeżeli dobrze jest wam tylko w łóżku,to bardzo współczuję.....Poza tym ktoś kto ma wiele wartości moralnych,będzie patrzył na 2 osobę,będzie się starał coś dla niej robić a nie tylko myśleć o sobie...

kota w worku się nie kupuje. Ludzie muszą się dobrać nie tylko w sferze poglądów, celów, charakterów i innych upodobań ale również w sferze seksualnej. Seks odgrywa bardzo ważną rolę w życiu, więc trzeba mieć również te same upodobania seksualne a wiadomo każdy w tej sferze jest inny - są ludzie pruderyjni i bezpruderyjni, zamknięci na różne zabawy i pozycje seksualne i otwarci. Ja osobiście nie chciałabym ani na miejscu faceta trafić np. na oziębłą kobietę która leży jak kłoda i tylko raz w miesiącu to robi albo nie lubi seksu oralnego, jak również jako kobieta nie chciałabym trafić np. na faceta który kończy w minutę, albo ma malutkie przyrodzenie, także nie oszukujmy się - celibat do ślubu to bzdury - właśnie potem są zdrady, bo każdy lubi co innego ;-)

Gość Tylko głupek kupuje kota w worku. A skoro się nie dopasują po ślubie to co? Rozwód, zdrady, szukanie partnerów na boku? Seks jest jednym z najistotniejszych elementów cementujących związek dwojga ludzi. Jeśli nie ma seksu to jest po związku. Nie dotyczy to starych małżeństw, bo tam jest już przyzwyczajenie do drugiej osoby, przywiązanie i wygodnictwo. Natomiast u młodych seks to podstawa! Ten, który twierdzi inaczej jest albo zakłamany, albo głupi.
albo impotent albo oziębła aseksualna laska hahaha
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • popieracie seks przed 18
Do góry strony: Czy popierasz seks dopiero po ślubie?