26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
26 ppt ?

Czy powinno się robić dziecku drogie prezenty? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy powinno się robić dziecku drogie prezenty?

Napisał(a): Gość -

Wymyśliłam z moim partnerem, że moglibyśmy zabrac nasze dziecko do Disneylnadu. My mielibyśmy z tego romantyczny weekend w Paryżu, a dziecko moc zabawy w Disneylandzie. To byłby prezent urodzinowy i zastanawiam się, czy to nie przegięcie. Jeśli w tym roku kupimy wycieczkę do Disneylandu, to za rok dziecko może być zawiedzione, jeśli dostanie po prostu jakąś zabawkę? Z drugiej strony jesteśmy teraz w sytuacji, w której stać nas na taki wyjazd, a nie wiadomo, co będzie za kilka lat. No i mam wątpliwości...
INTERIA.PL

Reklama

Re: Czy powinno się robić dziecku drogie prezenty?

Napisał(a): gość -

Jak sama piszesz - nie wiadomo , czy w przyszłości będzie Was stać .
Zrób przyjemność dziecku i Wam ,przecież ten czas spędzicie wspólnie. Będzie dużo radości , śmiechu i piękne wspomnienia - wasze wspólne :)

Reklama

kup mu coś z czego będzie korzystał przez długi czas, ostatni Jasiek dostał od nas ubranie sportowe z BRUBECKA, teraz cały czas wyrywa się na różnego rodzaju treningi . Fajne wygodne, termoaktywne więc polecam każdemu. Oprócz radości są też efekty, taki prezent kup.

Reklama

Witam
Prezenty urodzinowe - owszem, mogą być drogie, jeżeli Was na to stać :)
Ja preferuję prezenty, dzięki którym dziecko ma okazję się rozwijać, przebywać na świeżym powietrzu.
Tutaj co nie co opisali o prezentach:http://matczy(...)as.html

A może nie mówcie dziecku, że to prezent urodzinowy?
Zorganizujcie sobie po prostu taki wyjazd, bez okazji :)

Napisał(a): Gość -

Ja uważam że drogie prezenty powinno się kupować tylko na szczególne okazje, żeby dziecka za bardzo nie rozpieszczać... Tak to przyzwyczai się że dostaje drogie prezenty i gadżety i potem będzie wybrzydzało i marudziło na niedrogie rzeczy

Jeśli kogoś stać to czemu nie, aby tylko to nie były prezenty "niszczące" Córka dostała kurs jazdy konnej z Prezent marzeń i taki prezent już jest super. Ale gdyby dostał sprzęt elektroniczny, to raczej średnio bylibyśmy zadowoleni.

Nie powinno się, a jeśli już, to niech to będą pomysły praktyczne. Prezent Marzeń wam coś mówi? Tam macie np. kurs tańca, tenisa, jazdy konnej i inne, więc chyba odpowiedni kierunek to właśnie taki, mylę się?

Jeśli mam cokolwiek sugerować to na pewno Prezent Marzeń i jakiś pakiet od nich. Aby tylko to było odpowiednio dobrane. Kurs karate, tańca, jazdy konnej. Takie rzeczy naprawdę nie są drogie, a jednak mogą stanowić dla dziecka prawdziwą pasję.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy powinno się robić dziecku drogie prezenty?