167
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +1
167 ppt ?

Czy puścić chłopaka na wieczór kawalerski? (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy puścić chłopaka na wieczór kawalerski?

Napisał(a): Gość -

Jutro mój chłopak wybiera się na wieczór kawalerki ,każdy wie jakie rzeczy się tam dzieją . Niby mu ufam ale facet jak to facet . Wiem ,że na początku piją w mieszkaniu a potem wybierają się na miasto. Czy mam go puścić ? A może postawić mu jakieś ultimatum?
INTERIA.PL

Re: Czy puścić chłopaka na wieczór kawalerski?

Nie ufasz mu prawda?
Jeśli Cię kocha, nie obawiaj się zdrady.
Jeśli go "nie puścisz" to niczego nie zmieni, gdyby chciał to zrobić znajdzie sposób i bez Twojego pozwolenia na wyjście.
Niech idzie i życz mu dobrej zabawy:)

Napisał(a): gość -

MOj tez chcial koniecznie isc i choc powiedzialam NIE to i tak poszedl Powiedzialam ze tez pojde sie pobawic , i poszlam do klubu z kolega Ktos z jego znajomych tam byl, narobil mi fotek i dal mojemu Ten sie wsciekl i od tej pory nasz zwiazek to koszmar A co on robil to kto wie ale wiecej juz na kawalerskie nei chcial pojsc

Reklama

bedzie wieczór panienski Twojej kolezanki tez bedziesz chciala isc... , mysle, ze nie ma co sie zastnawiac niech idzie, przeciez nie bedziesz go na smyczy trzymac bo to nic nie da ! jak bedzie chcial jakis numer zrobic to zawsze znajdzie okazje. Podejdz do tego zdrowo, niech idzie niech sie bawi ma swoj rozum.

Napisał(a): Tris -

Jeśli naprawdę cię kocha to cię nie zdradzi, a ty kochając jego powinnaś mu ufać i mu na to pozwolić, pozwól mu jeśli go naprawdę kochasz, jeśli i on cię szczerze kocha to cię nie zdradzi i będzie dobrze. Pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): buszido -

Megana123 Jutro mój chłopak wybiera się na wieczór kawalerki ,każdy wie jakie rzeczy się tam dzieją . Niby mu ufam ale facet jak to facet . Wiem ,że na początku piją w mieszkaniu a potem wybierają się na miasto. Czy mam go puścić ? A może postawić mu jakieś ultimatum?
Nie puszczaj, w zyciu się nie zgadzaj bo on Cie zdradzi z jakąś striptizerką. Dziecko jej zrobi i będziesz jeszcze alimenty płacić :D
Jeżeli komuś ufasz to nie stawiasz żadnego ultimatum. Mężczyzna jak czuje, że dostaje wolność to to docenia i będzie bardziej wierny niż taki zaszczuty bo będzie szukać z frustracji. Zaufaj mu :)

Teraz jest Twoim chłopakiem,może kiedyś będzie Twoim mężem i co całe życie będziesz go trzymała jak psa na smyczy.Ta smycz może się kiedyś zerwać,trzeba mieć zaufanie do siebie bo bez tego nie ma życia ani jako para ani małżeństwo.

Reklama

Napisał(a): xenia11 -

"postawić ultimatum", "puścić Go" - a czy my mówimy o Twoim chłopaku czy psie?
Jeżeli facet gdzieś chce iść, to jego święte prawo, zniewolony nie jest ! i nie pisz, że mu ufasz bo to jedna wielka ściema !!!! nie ufasz Mu, jesteś o Niego zazdrosna i boisz się zdrady- jeśli facet będzie chciał się z kimś kochać to zrobi to w "białych rękawiczkach" między wyjściem a dojściem do pracy albo w przerwie na obiad, a Ty nie będziesz miała pojęcia, żyjąc w przekonaniu że skoro uwiązałaś sobie gościa na smyczy nie puszczając na imprezy z kolegami to On nie ma okazji by Cię zdradzić...

Nie, wiem skąd się to wzięło ale ludzie mylą związek z niewolą- na tym szczęścia nie zbudujesz, wiec nie rób facetowi problemów, niech się bawi z kumplami, a Ty mu zaufaj i kochajcie się długo;)
A tak w ogóle-na każdej imprezie się z kimś prześpisz, i każdy wieczór z koleżankami spędzasz na podrywaniu zakończonym w łóżku?
Czy pytasz faceta, o to czy będzie łaskawy Cię puścić? i czy czuła byś się dobrze gdyby nie dość że Cie ograniczał to jeszcze uważał z niewarta zaufania i nie szanującą siebie i jego?

Na urodziny smycz mu kup...Troszkę zaufania-w innym wypadku to może,a nawet musi,obrócić się z czasem przeciwko tobie.Zamiast cieszyć się z "posiadania" faceta,który informuje Cię dokąd idzie ty stawiasz mu warunki...Trochę to chore jest;)

Megana123 Jutro mój chłopak wybiera się na wieczór kawalerki ,każdy wie jakie rzeczy się tam dzieją . Niby mu ufam ale facet jak to facet . Wiem ,że na początku piją w mieszkaniu a potem wybierają się na miasto. Czy mam go puścić ? A może postawić mu jakieś ultimatum?
Jeśli sama nie masz zamiaru chodzić na takie imprezy, to powiedz mu że sobie tego nie życzysz, przynajmniej sprawdzisz czy zalezy mu na rodzinie czy na tym żeby go znajomi nie wyśmiali :D

a z mojej strony, to chyba nie jest dobry pomysl zeby go "nie puszczać" najlepiej sama wyjdz w ten sam wieczor i sie zabaw z kolezankami.

lilith70 Nie, w żadnym wypadku, przykuj go do kaloryfera i nie puszczaj!!!

Kuźwa ja nawet swoim dzieciom nie śmiem zabraniać, a co dopiero dorosłemu samo stanowiącemu o sobie człowiekowi... Czy może Twój chłopak jest ubezwłasnowolniony? A może pozbawiony rozumu jest? Jeśli tak, no to współczuję, naprawdę...
Świetny pomysł... faceci powinni być od urodzenia ubezwłasnowolniani i jak mają gdzieś iść to tylko za rączkę ... nawet na piwo :))) ....

UWAGA- TO FORUM TO FIKCJA- TEMATY ZWIĄZANE Z KRYTYKĄ OBECNEJ POWŁADZY, CZY TEŻ GENDER I SĄ ŚCIĄGANE, A PROFILE FORUMOWE TYCH CO O TYM PISZĄ BLOKOWANE ZE SKRAJNYM NARUSZENIEM REGULAMINU ! ! TAK WIĘC NARUSZANY JEST PRZEZ ADMINISTRACJĘ W PODSTAWOWEJ KWESTII REGULAMIN FORUM , CZY TEZ OBOWIĄZUJĄCE NA NIM ZASADY ORAZ PODSTAWOWE PRAWO DO WOLNOŚCI SŁOWA ! ! Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ OŚWIADCZAM, ŻE FORUM KONTROLOWANE JEST PRZEZ POSŁUŻBY, MAŁO TEGO, ZATRUDNIAJĄ ONE ETATOWYCH TROLLI, KTÓRYCH ZADANIEM JEST PROWOKOWANIE, OBRAŻANIA I ROZWALANIE WĄTKÓW, TERAZ DODATKOWO SIĘGNIĘTO PO INSTRUMENT CENZURY ! TAK WIĘC ZAMIAST IRLANDII MAMY KOMUNIZM I BIAŁORUŚ !
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy pozwolic isc na kawalerskie
  • czy puci mea na kawalerski wieczr
  • czy puci mea na kawalerskie
Do góry strony: Czy puścić chłopaka na wieczór kawalerski?