70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +0
70 ppt ?

Czy Rosjanie zacierają dowody ws. katastrofy? (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy Rosjanie zacierają dowody ws. katastrofy?

Napisał(a): Gość -

Głupie pytanie...Oczywiście że zacierają ślady,a potraktowali śledztwo tak jakby się tam przeciętny Jan Kowalski zabił a nie prezydent i reszta ważnych dla naszego kraju ludzi,żeby ruscy za rogiem swego domu sprzedawali pamiątki po ofiarach?? żenada...Gdyby teraz Jarosław był premierem to większy nacisk na śledztwo by zastosował,jednak to szanowny pan Tusk który merda ogonkiem do Putina zajął się tym więc co się dziwić,Rosja może wszystko zaś my nic,moim prezydentem ma zostać Jarosław,to człowiek może i troche staroświecki ale przynajmniej nas nie sprzeda Rosji tak jak Bronek-pacynka Tuska!Nie chce mi się rozpisywać na ten temat dlatego od razu polece lekture do czytania-Gazeta Polska- zapraszam do czytania,dowiecie się prawdy...

Reklama

Gość Ta cała sprawa to wiele niejasności.Według mnie tak -Rosjanie zacierają dowody.I sprawa czarnych skrzynek i teraz problemy z oddaniem szczątków Tupolewa,dają wiele do myślenia.
Na przykład to ,żten co jest winny , leży w grobie , nie tam gdzie powinien....to chyba zaierają !!!!!

Reklama

Ale mi odkrycie! Że rosjanie mogą zacierać dowody ws. katastrofy! Przepraszam, a jak można inaczej interpretować wszystko - dosłownie wszystko to - co miało miejsce począwszy od dnia 10 kwietnia aż do dnia dzisiejszego? Wszystko to po kolei, nie omijając niczego co nawet na oko nie warte byłoby zainteresowania? Nasz rząd - polski rząd - przekazał walkowerem sprawę tragedii w ręce rosjan od samego początku, a ani śmie upominać się o cfokolwiek. To kompromitacja całkowita.

Reklama

[cytat kogo=Gość]Ale mi odkrycie! Że rosjanie mogą zacierać dowody ws. katastrofy! Przepraszam, a jak można inaczej interpretować wszystko - dosłownie wszystko to - co miało miejsce począwszy od dnia 10 kwietnia aż do dnia dzisiejszego? Wszystko to po kolei, nie omijając niczego co nawet na oko nie warte byłoby zainteresowania? Nasz rząd - polski rząd - przekazał walkowerem sprawę tragedii w ręce rosjan od samego początku, a ani śmie upominać się o cfokolwiek. To kompromitacja całkowita.[/q Zgadzam się w pełni.Rosjanie zachowują się tak jakbyśmy byli ich niewolnikami. Tak to trwa od 39 roku, czy nigdy się nie skończy????????

Gość W czasie katastrofy bylam w USA.Kiedy powiedzialam o katastrofie znajomym Amerykanom ,od razu powiedzieli:to nie byla katastrofa ,to byla"cos innego".Oczywiscie i oni i ja wiedzielismy o czym mowa.O czym,czy wiecie?.
Ja wiem ! To było UFO z Rosswell

Gość dajcie już spokój tym rosjanom , az mi wstyd co wyprawiaja co niektorzy politycy i pismaki .Zajmijcie sie wreszcie swym krajem i swym narodem !!!!
a co ci się nie podoba?cicho cicho,lukrujemy gówienko???A gdyby w twojej rodzinie ktoś zginął w dziwnych okolicznościach,to tez byś powiedział-dajmy juz spokój,mając wiele watpliwości?Kogo nie boli temu powoli,co???I jeszcze jedno....dajmy już spokój,mówmy o Polsce?A tam kto zginął?Czy ty w ogóle wiesz co mówisz?Czy I tobie zależy,żeby to wszystko przyschło?Nie było śledztwa,nie było nic,nawet dobrej woli ze strony rządu,aby wyjasnić wątpliwości.Od początku było założenie,że nie można winić rosjan.Bo co?Bo gówna się nie rusza chyba tylko dlatego.Respekt posunięty do granic możliwości i kompleksy.Powinniśmy jako naród wreszcie otrząsnąć się z tego koszmarnego kompleksu wasala.Jesteśmy krajem równie wielkim jaK Niemcy,z tą różnicą,że oni nie dają sobie w kaszę dmuchać,chociaż przegrali wojnę

Powinny być rozpisane przedterminowe wybory do parlamentu.Cały rząd powinien podać się do dymisji.Tusk wraz z całą ekipą nie spełnili pokładanych w nich nadziei.Komorowski - doskonały materiał budowlany - pustak jakich mało. Skoro ma tak duże poparcie to świadczy tylko o nie najwyższych zaletach umysłowych społeczeństwa. To państwo to jedna wielka degrengolada.

Gość Powinny być rozpisane przedterminowe wybory do parlamentu.Cały rząd powinien podać się do dymisji.Tusk wraz z całą ekipą nie spełnili pokładanych w nich nadziei.Komorowski - doskonały materiał budowlany - pustak jakich mało. Skoro ma tak duże poparcie to świadczy tylko o nie najwyższych zaletach umysłowych społeczeństwa. To państwo to jedna wielka degrengolada.
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI.JEŚLI KOMOROWSKI MA TAK DUŻE POPARCIE,TO DLA MNIE POLACY SĄ NIC NIE WARCI I BARDZO GŁUPI.JAK ŻADEN NARÓD NA ŚWIECIE
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy Rosjanie zacierają dowody ws. katastrofy?