194
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +-3
194 ppt ?

Czy skok w bok ożywi związek? (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Czy skok w bok ożywi związek?

Napisał(a): gość -

beddame
gość
autor12 Tak czytam te wypowiedzi i się zastanawiam ile osób tutaj jest w stałym związku powyżej 5 lat?? a ile w małżeństwie??

Jak masz takie mysli człowieku to pomyśl czy chcaiłbys zobaczyć jak twoja partnerka lub partner cie zdradza !! pomyśl co byście czuli a potem czy chcecie to zafundować partnerowi.

dwa tak się nie ożywia związków !!

U mnie męża od kilku lat zawsze ożywieniem związku były problemy jakoś tak dziwnie bo każdy problem z zona wspólnie rozwiązany zbliżał.
Pobudzenie namiętności??
świece kolacja dobry film wypad na spacer
czy nawet wypicie piwa na balkonie w świetle gwiazd

Czas dla siebie mało!!3 dzieci to idealna antykoncepcja !!Ale tym bardziej chce sie spędzać razem czas

Zdrada nie ożywia związku tylko go niszczy!!
"Wypicie piwa na balkonie w świetle gwiazd"- sam romantyzm, buhaha

No cóż, moja teoria mówi tak< Jak jesteś kapciuchem i nie masz sił witalnych to takie romantyczne chwile w upojeniu alkoholowym, pod chmurką ci wystarczą.
Ale.. są tacy, którzy od siebie i od innych wymagają znacznie więcej.
dlaczego mowisz ze jest kapciuchem a wiesz gdzie ten balkon sie znajdowal ? moze w Wenecji nad palcem SW Marka lub w Pryzu?
Toż to świętokradztwo, być w Wenecji i pić z gwinta popłuczyny piwne ;)
Jak pić to tylko szampana, a jak kraść to miliony! (trza mieć rozmach w życiu nie?)
INTERIA.PL

Napisał(a): beddame -

gość
beddame
gość
autor12 Tak czytam te wypowiedzi i się zastanawiam ile osób tutaj jest w stałym związku powyżej 5 lat?? a ile w małżeństwie??

Jak masz takie mysli człowieku to pomyśl czy chcaiłbys zobaczyć jak twoja partnerka lub partner cie zdradza !! pomyśl co byście czuli a potem czy chcecie to zafundować partnerowi.

dwa tak się nie ożywia związków !!

U mnie męża od kilku lat zawsze ożywieniem związku były problemy jakoś tak dziwnie bo każdy problem z zona wspólnie rozwiązany zbliżał.
Pobudzenie namiętności??
świece kolacja dobry film wypad na spacer
czy nawet wypicie piwa na balkonie w świetle gwiazd

Czas dla siebie mało!!3 dzieci to idealna antykoncepcja !!Ale tym bardziej chce sie spędzać razem czas

Zdrada nie ożywia związku tylko go niszczy!!
"Wypicie piwa na balkonie w świetle gwiazd"- sam romantyzm, buhaha

No cóż, moja teoria mówi tak< Jak jesteś kapciuchem i nie masz sił witalnych to takie romantyczne chwile w upojeniu alkoholowym, pod chmurką ci wystarczą.
Ale.. są tacy, którzy od siebie i od innych wymagają znacznie więcej.
dlaczego mowisz ze jest kapciuchem a wiesz gdzie ten balkon sie znajdowal ? moze w Wenecji nad palcem SW Marka lub w Pryzu?
Toż to świętokradztwo, być w Wenecji i pić z gwinta popłuczyny piwne ;)
Jak pić to tylko szampana, a jak kraść to miliony! (trza mieć rozmach w życiu nie?)
a co ty mowisz moze on jest ekstrawagancki ?:)

Psa już macie,żeby chodzić z nim na spacer?
Karnet na siłkę,fitness,basen,taniec etc?
Może skok z bungee,spadochronu?
A do łóżka weźcie sobie dodatkową pomoc akceptowalną przez was z ustalonymi zamiarami,wtedy będzie obustronne i świadome bez skoku w bok.

monogamia nie leży w ludzkiej naturze, tylko jest wyuczona. Człowiek jest z natury poligamiczny. To zupełnie naturalne, że ma się ochotę na seks z innymi osobami, szczególnie gdy temperatura w stałym związku słabnie. Mój umysł jest uzależniony od adrenaliny i oczekiwania, mimo że jednocześnie jestem w stałym związku, który najzwyczajniej w świecie jest nudny, ale bezpieczny. Nie oszukujmy się, seks to potęga i władza. Więc szczerze radzę skok w bok:)

dzinna Mam taką znajoma, nie powiem przyjaciółkę, bo to za duże słowo. Chodzi o to, że po 15 latach w moim małżeństwie zrobiło się zimno, kiepsko, oddaliliśmy się od siebie. Nie mamy dzieci, bo nie możemy i nie chcemy adoptować.
Ta znajoma właśnie radzi mi skok w bok i mówi, że to naprawdę pomaga, że ma sama takie doświadczenia. Jak sądzicie, czy to może mieć sens? Ale szczerze, bez udawanej pruderyjności.
Skok w bok, jeśli z partnerami, którzy nie są zagrożeniem, może być ciekawy.
Ale jeśli w małżeństwie jest chłód, a nie brak emocji, to niczego nie ociepli, w niczym nie pomoże, a nawet zaszkodzi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy skok w bok ożywi związek?