155
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +1
155 ppt ?

Czy stosowałyście kurację z siemienia lnianego na mięśniaki? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy stosowałyście kurację z siemienia lnianego na mięśniaki?

Napisał(a): Gość -

Czytałam na kilku forach, że kobiety piją wywar z siemienia, aby mięśniaki się wchłonęły. Nie ma jednak zbyt wielu informacji o efektach. Próbowałam się czegoś dowiedzieć na ten temat i zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że len zawiera fitoestrogeny i nie powinno się tego pić, inni że to dobra metoda a przynajmniej nieszkodliwa. Czy stosowałyście coś takiego? Jakie były efekty?
INTERIA.PL

Re: Czy stosowałyście kurację z siemienia lnianego na mięśniaki?

Napisał(a): Gość -

Kochana, moim zdaniem warto zastosować zdecydowanie pewniejszą formę leczenia tzn. terapię doustną opartą na octanie uliprystalu. Dzięki niej są bardzo duże szanse na pozbycie się problemu:)

Napisał(a): luckywomen -

Tak,to prawda.Siemie lniane jest pomocne w leczeniu miesniakow macicy,sama jestem tego przykladem.Moj miesniak znacznie sie zmniejszyl po serii ,,lnianej" terapii.Nie jestem pewna na 100 procent jak go stosowalam,bo to bylo okolo 7 lat temu,ale chyba to bylo tak: 1 pelna lyzeczke odtluszczonego siemienia lnianego,zalewamy goraca woda-ok.200 ml, co jakis czas mieszamy do uzyskania temperatuty pozwalajacej na wypicie mikstury(powinna byc ciepla).Pijemy przez 2 tygodnie,robimy tydzien przerwy,znowu pijemy 2 tygodnie,tydzien przerwy i nastepne 2 tygodnie pijemy.Potem dluzsza przerwa i kontrola lekarska.Na wszelki wypadek przypomnij sie w drugiej polowie lipca,postaram sie skontaktowac z osoba,ktora polecila mi ta kuracje i rowniez ja stosowala z dobrym skutkiem.
Pozdrawiam cieplo.

Reklama

Napisał(a): liza50 -

chciałam powrócić do tematu i zapytać jak właściwie stosować to siemię lniane i czy ono daje efekty.
Lubie moja macicę i jak każdej innej części ciała nie chce się z nią rozstawać. Wystarczy że musiałam oddać jeden jajnik - to i tak aż nad to

pozdrawiam Wszystkich
Liza

Reklama

Napisał(a): gość -

Jeśli tutaj nie zbierzesz żadnych ciekawych odpowiedzi, to spróbuj jeszcze popytać na daymynews.pl. Na pewno ktoś z tego forum stosował tą metodę i będzie umiał Ci podpowiedzieć.

Reklama

Mój miesniak miał rok temu 2cm, dzisiaj 10 na 10 (taki sobie grejpfrut). Kilka miesięcy temu wprowadziłam do swojej diety siemię lniane. Jak widać nie pomogło zmniejszyć ani zapobiec rozrostowi miesniaka. Z miesiąc operacja.

Witamy, jesteśmy studentkami Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, działamy w Studenckim Kole Naukowym przy Katedrze Zdrowia Kobiety. Stworzyłyśmy ankietę mająca na celu ocenę skuteczności i zadowolenia kobiet z leku Esmya. Jeśli któraś z Pań stosowała ten lek lub zna kogoś, kto stosował prosimy o wypełnienie anonimowej elektronicznej ankiety, która znajduje się w linku poniżej:http://www.an(...)ii.html
Szczegółowych informacji możemy udzielić priv, proszę pisać na adres: esmya.miesniaki@gmail.com
Pozdrawiamy, Katarzyna i Sylwia

Wątpie, że to pomoże. Len działa bardziej osłonowo na przewód pokarmowy, ułatwia ruchy robaczkowe jelit, walczy ze złym cholesterolem, ale w kwestii mięśniaków polegałabym bardziej na prawdziwej medycynie niż na siemieniu lnianym. Oczywiście warto go stosować - ja eksperymentuje z olejem lniany gal, bo kisielku nie przełknę i po niedługim czasie stosowania zauważyłam efekty!

Napisał(a): ~Marta -

Przez ostatni miesiac pilam siemie lniane, glownie po to, zeby oslonic moj zoladek przed niepowolanymi efektami ibuprofenu. W tym samym czasie mialam juz okropne krwawienia spowodowane moim miesniakiem macicy. Miesiac pozniej, podczas miesiaczki, krwawienia zniknely, w dodatku nie mialam bolow brzucha. Nie wiem, czy siemie lniane mi pomoglo, poniewaz zaczelam tez pic podczas okresu wywar z tasznika pospolitego, polecanego na obfite krwawienia. Na pewno nie zaszkodzi sprobowac, zwlaszcza ze siemie ma wiele wlasciwosci zdrowotnych. Nie nalezy go zalewac letnia woda, bo moze byc trujace. Polecam tez tasznik pospolity na krwawienia

Napisał(a): ~manew -

Oj bo to nigdy nic nie wiadomo. Najlepiej iść do normalnego lekarza, który zadecyduje co dalej. I najlepiej takiego co pracuje w szpitalu, ja mam takiego swojego panią Beatę Chołys Duszyńską i ona zna się na takich rzeczach.

Napisał(a): kowallczyk2 -

Mięśniak macicy to poważny problem, moja mama z tym walczyła. Polecam kontakt z kliniką która się zajmujemy profesjonalnym leczeniem mięśniaków macicy. Kontakt najlepiej przed formularzhttps://www.p(...)aktowy/ lub jeszcze lepiej bezpośredni pod numerem telefonu : 22 203 03 00 - umówcie się koniecznie na wizytę kontrolną !
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • siemi lniane na miniaki
  • siemię lniane na mięśniaki
  • siemie lniane likwiduje miniaki
  • micha tombak siemie lniane
  • miniaki macicy leczenie siemieniem lnianym
  • siemi lniane na miniaki macicy
  • miesniak na macicy siemie lniane
  • miesniaki macicy a olej lniany
  • jak pic siemie lniane na miesniaki
  • siemi lniane na miniaki przepis
  • siemie lniane miesniaki efekty leczenia
  • siemie lniane a mięśniak
  • mięśniaki macicy leczenie siemieniem lnianym
  • co na miesniaki
  • siemię lniane na mięśniaki macicy
Do góry strony: Czy stosowałyście kurację z siemienia lnianego na mięśniaki?