Odpowiadasz na:
Czy stosowałyście kurację z siemienia lnianego na mięśniaki?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czytałam na kilku forach, że kobiety piją wywar z siemienia, aby mięśniaki się wchłonęły. Nie ma jednak zbyt wielu informacji o efektach. Próbowałam się czegoś dowiedzieć na ten temat i zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że len zawiera fitoestrogeny i nie powinno się tego pić, inni że to dobra metoda a przynajmniej nieszkodliwa. Czy stosowałyście coś takiego? Jakie były efekty?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Czy stosowałyście kurację z siemienia lnianego na mięśniaki?

Napisał(a): ~manew -

Oj bo to nigdy nic nie wiadomo. Najlepiej iść do normalnego lekarza, który zadecyduje co dalej. I najlepiej takiego co pracuje w szpitalu, ja mam takiego swojego panią Beatę Chołys Duszyńską i ona zna się na takich rzeczach.

Napisał(a): ~Marta -

Przez ostatni miesiac pilam siemie lniane, glownie po to, zeby oslonic moj zoladek przed niepowolanymi efektami ibuprofenu. W tym samym czasie mialam juz okropne krwawienia spowodowane moim miesniakiem macicy. Miesiac pozniej, podczas miesiaczki, krwawienia zniknely, w dodatku nie mialam bolow brzucha. Nie wiem, czy siemie lniane mi pomoglo, poniewaz zaczelam tez pic podczas okresu wywar z tasznika pospolitego, polecanego na obfite krwawienia. Na pewno nie zaszkodzi sprobowac, zwlaszcza ze siemie ma wiele wlasciwosci zdrowotnych. Nie nalezy go zalewac letnia woda, bo moze byc trujace. Polecam tez tasznik pospolity na krwawienia

Reklama

Napisał(a): gość -

Wątpie, że to pomoże. Len działa bardziej osłonowo na przewód pokarmowy, ułatwia ruchy robaczkowe jelit, walczy ze złym cholesterolem, ale w kwestii mięśniaków polegałabym bardziej na prawdziwej medycynie niż na siemieniu lnianym. Oczywiście warto go stosować - ja eksperymentuje z olejem lniany gal, bo kisielku nie przełknę i po niedługim czasie stosowania zauważyłam efekty!

Napisał(a): gość -

Witamy, jesteśmy studentkami Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, działamy w Studenckim Kole Naukowym przy Katedrze Zdrowia Kobiety. Stworzyłyśmy ankietę mająca na celu ocenę skuteczności i zadowolenia kobiet z leku Esmya. Jeśli któraś z Pań stosowała ten lek lub zna kogoś, kto stosował prosimy o wypełnienie anonimowej elektronicznej ankiety, która znajduje się w linku poniżej:http://www.an(...)ii.html
Szczegółowych informacji możemy udzielić priv, proszę pisać na adres: esmya.miesniaki@gmail.com
Pozdrawiamy, Katarzyna i Sylwia

Reklama