187
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi153
  • Ocen na +0
187 ppt ?

Czy tabletki odchudzające działają? (154)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy tabletki odchudzające działają?

Napisał(a): ivonka30 -

Mam pewien opór przed stosowaniem takich tabletek odchudzających. Są przecież sprawdzone skuteczniejsze sposoby na redukcje wagi. Można również zaczerpnąć opinii specjalisty w tej dziedzinie. Skonsultowałam drogę swojego powrotu do normalnej wagi z http://www.sk(...)29.html z Centrum Redukcji Nadwagi. A jak to nie pomoże to zawsze można udać się do dietetyka.

Napisał(a): gość -

pewnie, że tabletki nie pomagają, to jedna wielka ściema, ja już na sobie przetestowałam wszystkie możliwe rodzaje, jedynym ich efektem jest pewnie to, że zepsułam sobie wątrobę, teraz postanowiłam testować chwalone przez wszystkich pasy odchudzające, wybrałam pas z lepszej półki:http://www.ma(...)65.html zaczynam go regularnie stosować od poniedziałku :D mam nadzieję, że efekt będzie dobry!

Też próbowałam wielu takich cudów i zazwyczaj nic z tego nie wynikało, natomiast mam koleżankę, która od pewnego czasu stosuje tabletki ForeverSlim i widać, że sporo jej ubyło, mimo tego, że nie ograniczyła jakoś przesadnie jedzenia. Stara się co prawda nie jeść po 18, ale nie wydaje mi się, żeby tylko to spowodowało u niej aż taki spadek wagi. Kiedyś obiecałam sobie, że nigdy więcej takich specyfików, aleee... chyba się jednak skuszę ;]

Napisał(a): Gość -

tabletki nie odwalą za nas całej roboty! ja odstawiłam słodycze i fast foody, które kupowałam w drodze z pracy.... tyłam po tym masakrycznie. Teraz już ich nie jem, kasę w ciągu dwóch tygodni odłożyłam i kupiłam sobie slimette - pierwsze meijsce w rankingu http://odchud(...)com.pl/ i zaczęłam chudnąć szybciej, jestem po miesiącu diety i tabletek i na razie mam DYSZKĘ w dół! :-)

Działają tylko trzeba trafić na dobre tabletki :) Ja poszłam właśnie taką szybszą drogą ;) Znajoma była czasowo w Stanach, jak wróciła przywiozła mi tabletki odchudzające Forever Slim, a też widziałam je na allegro do kupienia. Po nich z optymalną dietą schudłam 6 kilogramów już po miesiącu odchudzania z wyjątkiem basenu w weekendy bez ćwiczeń ;) Więc nie było ciężko a na diecie na pewno bym tyle nie schudła w takim czasie ;)

Pozdrawiam
Naomi

[cytat kogo=INKASA]Tyle mówi się o skuteczności tabletek typu ali i tym podobnych, ale czy one naprawdę działają?
Czy ktoś z was może powiedzieć, że kupił je i jest zadowolony z wydanych pieniędzy?
A może jednak to zdrowe odżywianie i ćwiczenia dają efekty?
Co jeśli połączy się te dwie rzeczy? [/cytat

Samymi tabletkami NIC nie osiągniesz. To mogą być CO NAJWYŻEJ suplementy RACJONALNEJ DIETY I WZMOŻONEGO POPRZEDZONEGO NAJLEPIEJ ROZMOWĄ Z TRENEREM LUB LEKARZEM.

No, chyba że wybierasz się na tamten świat jak jakaś kretynka, o której ostatnio słyszałem która nałykała się przez 2 tygodnie jakichś "magicznych" leków z internetu i trafiła.. NA CMENTARZ. Myślę, że w tym momencie dieta już nie jest jej problemem...

LUDZIE - MYŚLCIE. ŻRECIE KAŻDE REKLAMOWANE G... - WIECIE CZEMU NIE REKLAMUJĄ BIEGANIA, ROWERU, ĆWICZEŃ? BO W WIĘKSZOŚCI SĄ ZA FREE.

Ja również biorę Foreveerslim tylko że stosuje go jako wspomaganie diety ,do tego dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Chciała bym więcej czasu poświęcić na codzienne bieganie lub jazdę na rowerze ale w moim przypadku jest to nie wykonalne.I tak się bardzo cieszę że udało mi się wyrwać w tygodniu trzy godziny na aerobik.

Moim zdaniem nie działają i lepiej nie zatruwać swoje organizmu. One mają działanie odwadniające i często trzeba wybierać do toalety, można się przy tym odwodnić. Ja stosuję terazhttp://wwww.v(...)16.html dietę letnią i jestem zadowolona nie muszę brac żadnych wspomagaczy w postaci tabletek, tylko po prostu dobrze jem :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odpowiednik meridii we Francji
Do góry strony: Czy tabletki odchudzające działają?