11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń103
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +1
11 ppt ?

Czy tak można (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy tak można

Napisał(a): ~aatka -

Czy można takie obrazy pokazywać publicznie na ulicy wszystkim bez względu na wiek?????Czy te zdjęcia wywołują u Was zgorszenie w kwestii prezentacji publicznych w tym dzieciom????
P

Ankieta

Czy te zdjęcia wywołują u Was zgorszenie ?

• 50%
  • 50%
głosów: 6
  • Czy te zdjęcia wywołują u Was zgorszenie ?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Czy tak można

Napisał(a): ~aatka -

Co pic na wodę???? Nie kumam. Kazdy ma prawo do swojego zdania. rozumiem, ale z całym szacunkiem dla osób z pro- life to jest chore, żeby takie zdjęcia wieszać w miejscach publicznych, dostępnych dla dzieci. Cenzuruje się zdjęcia z wypadków samochodowych, zdjęcia ratowników medycznych, a te zdjęcia są wg ciebie mniej drastyczne?

Reklama

Napisał(a): Gość -

~aatka Co pic na wodę???? Nie kumam. Kazdy ma prawo do swojego zdania. rozumiem, ale z całym szacunkiem dla osób z pro- life to jest chore, żeby takie zdjęcia wieszać w miejscach publicznych, dostępnych dla dzieci. Cenzuruje się zdjęcia z wypadków samochodowych, zdjęcia ratowników medycznych, a te zdjęcia są wg ciebie mniej drastyczne?
Dlaczego nie są ocenzurowane?
Bo mają zostawić(zamierzony) ślad w umyśle przeciętnego polaka.
Ile w nich prawdy.....wystarczy zagłębić się trochę więcej w temat...
Przydałoby się jeszcze zdjęcie - skutki tabletki - "Dzień po".

Reklama

~gość Zdjęcia są nawet bardzo drastyczne ale każda forma jest wskazana żeby ratować nienarodzone dzieci. Niestety taka jest rzeczywistość i nie można jej zagłuszać, zwłaszcza sumienia aborcjonistek!!!
Do zdjęć i filmów z palenia "czarownic" na stosie nie mamy dostępu(z wiadomego powodu) a też swego czasu był ów proceder bardzo rozpowszechniony.......

Napisał(a): ~gość -

papadopulos
~gość Zdjęcia są nawet bardzo drastyczne ale każda forma jest wskazana żeby ratować nienarodzone dzieci. Niestety taka jest rzeczywistość i nie można jej zagłuszać, zwłaszcza sumienia aborcjonistek!!!
Do zdjęć i filmów z palenia "czarownic" na stosie nie mamy dostępu(z wiadomego powodu) a też swego czasu był ów proceder bardzo rozpowszechniony.......
Wniosek z tego jest taki, że od średniowiecza niewiele się zmieniło, dalej mamy upodobanie do zabijania. Minęły wieki a świadomość ludzka jest jeszcze gorsza.

Reklama

Ja widzę to tak:

Nikt nie ma prawa narzucać innym swoich norm moralnych.
Każdy ma prawo nakłaniać innych do dobrowolnej zmiany ich norm moralnych.
Dodam że zdjęcia są oczywiście drastyczne i że pomijam ich zgodność z rzeczywistością ale karygodnego poza kłamstwem nikt tutaj nic nie zrobił. Gdyby zdjęcia oddawały rzeczywistość to nawet tego kłamstwa nie mógłbym im zarzucić.

Nie mówię powyżej o tym że w państwie nie powinno być prawa i nie powinno być zabronionych czynów. Mówię że tam gdzie wchodzi w grę samostanowienie człowieka i jego sprawy całkowicie prywatne prawo nie powinno mieć nawet wstępu bo prawo nie jest od tego żeby nam obywatelom ograniczać wolność.
Jeśli my żyjący obywatele stracimy wolność to stanie się coś oczywistego. Ci ,,uratowani'' przed nami którzy kiedyś jako dzieci niechciane przyjdą na świat i swoim narodzeniem być może doszczętnie zrujnują nasze wszelkie życiowe zamierzenia urodzą się zniewoleni i tak jak my żyć będą w niewoli. W dzieciństwie zostaną zindoktrynowani i zamienieni w bezwolne kukły.
Ale o indoktrynacji za chwilę

Jak więc powinno wyglądać prawo które ja bym zaakceptował?
Nie wiem ale nie tak. Przede wszystkim życie poczęte to jeszcze nie człowiek (obywatel państwa) bo człowiek (obywatel państwa) to dopiero życie narodzone a do tego czasu najważniejszym życiem jakie należy prawnie chronić jest człowiek i obywatel państwa decydujący się urodzić lub wyskrobać. Ktoś powie że nie można łamać prawa poczętego przyznając prawa już żyjącemu a ja powiem że szczególnie nie można tego robić odwrotnie. To żywy człowiek jest najważniejszym dla państwa obywatelem podlegającym prawnej ochronie a nie ten który żywym człowiekiem dopiero kiedyś mógłby być tak jak nie ten który w ogóle nie żyje. Prawa żywego człowieka powinny być zawsze nadrzędne.

Nie zjadłem jednak wszystkich rozumów i wszystkich odpowiedzi nie znam więc być może się mylę. Niezależnie od powyższego czego rozstrzygnąć się po prostu nie da moje zdanie w sprawie jest takie a nie inne.

Czy powinny oglądać to dzieci (główne pytanie) to sprawa już całkiem inna ponieważ tutaj w grę wchodzi indoktrynacja zupełnie bezbronnej wobec niej (indoktrynacji) części społeczeństwa którą my część społeczeństwa już dorosła i uzbrojona w sceptycyzm i asertywność powinniśmy chronić a nie indoktrynacji poddawać. Indoktrynacja jest oczywistym złem.
Właściwą drogą jest wprowadzenie dziecka w temat i jeśli temat je zainteresuje to przekazanie mu zgodnych z prawdziwym stanem informacji a nie przerażanie go i okaleczanie jego psychiki na całe życie. Okaleczanie bezbronnej psychiki jest oczywistym złem.

Tyle w temacie.

Napisał(a): gość -

Przecież to jest woda na młyn podziemia aborcyjnego.Kto chce to i usunie tylko wiecej zapłaci.Kliniki aborcyjne w Czechach,Niemczech czy Ukrainie czekają,ba wysyłają nawet samochody po potencjalne pacjentki.Cennik to 300-500 euro.W Polsce też bez żadnego problemu mozna to zrobić pobożni ginekolodzy za odpowiednią opłatą zaglusza swoje sumienie.Ot taka Polska katolicka hipokryzja.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy tak można