377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi221
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (222)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): usmiechnieta -

Co sądzicie Panie o tych tańszych kosmetykach?
Mogłoby się wydawać, że z niższej półki - choć nie zawsze tak jest! :)

Sama spotkałam się wysypką po drogim kremie, czy z zaczerwienienim po płynie do demakijażu...
Naturalne kosmetyki, bez żadnych udziwniaczy i dodatków chemicznych ja cenie sobie najbardziej :)
Wiele Polskich firm, ma wspaniałe produkty, których ceny są przystępne.
Może wynikać to z tego, że nie są bardzo rozleklamowane, więc ciężko jest się im przebić i trafić w ręce konsumentek, dlatego są też tak mało popularne.

A jakie kosmetyki Wy lubicie/stosujecie?
Czy według Was "Tanie znaczy gorsze"?

INTERIA.PL

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): minka46 -

"Tanie" to pojęcie względne....dla mnie dopuszczalna cena kosmetyków to 15-25 zł za krem 50 ml....od lat uzywam tylko jednej firmy,Eris,a teraz Lirene (zmiana nazwy) polska firma,sprawdzone w dobrej cenie...po innych,nieraz drozszych ,mialam uczulenie na twarzy,chociaz nie mam alergii....jestem bardzo zadowolona...i nigdy nie ekscutuje sie cena,tylko sprawdzam,czy dla mnie odpowiedni...:) z dezodorantow tez takie za 5-6 zl,Bi-Es,bardzo dobre i najwazniejsze,bez talku...bo pachy swędza po tych lepszych...perfumy dostaje w prezencie....i nie tansze,niz 60-80 zł za 30 ml...:):):) .wiec ogolnie z kosmetykow tanich jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam tego zmieniac..poza tym nie jestem snobką..:)

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

minka46 "Tanie" to pojęcie względne....dla mnie dopuszczalna cena kosmetyków to 15-25 zł za krem 50 ml....od lat uzywam tylko jednej firmy,Eris,a teraz Lirene (zmiana nazwy) polska firma,sprawdzone w dobrej cenie...po innych,nieraz drozszych ,mialam uczulenie na twarzy,chociaz nie mam alergii....jestem bardzo zadowolona...i nigdy nie ekscutuje sie cena,tylko sprawdzam,czy dla mnie odpowiedni...:) z dezodorantow tez takie za 5-6 zl,Bi-Es,bardzo dobre i najwazniejsze,bez talku...bo pachy swędza po tych lepszych...perfumy dostaje w prezencie....i nie tansze,niz 60-80 zł za 30 ml...:):):) .wiec ogolnie z kosmetykow tanich jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam tego zmieniac..poza tym nie jestem snobką..:)

minka46 "Tanie" to pojęcie względne....dla mnie dopuszczalna cena kosmetyków to 15-25 zł za krem 50 ml....od lat uzywam tylko jednej firmy,Eris,a teraz Lirene (zmiana nazwy) polska firma,sprawdzone w dobrej cenie...po innych,nieraz drozszych ,mialam uczulenie na twarzy,chociaz nie mam alergii....jestem bardzo zadowolona...i nigdy nie ekscutuje sie cena,tylko sprawdzam,czy dla mnie odpowiedni...:) z dezodorantow tez takie za 5-6 zl,Bi-Es,bardzo dobre i najwazniejsze,bez talku...bo pachy swędza po tych lepszych...perfumy dostaje w prezencie....i nie tansze,niz 60-80 zł za 30 ml...:):):) .wiec ogolnie z kosmetykow tanich jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam tego zmieniac..poza tym nie jestem snobką..:)

Reklama

Tańsze nie znaczy gorsze. Używam polskich kosmetyków do całego ciała, do biustu, na szyję, do twarzy i jestem bardzo zadowolona. W [polskiej czołówce są dr Irena Eris, Bielenda, Ziaja, Dax Cosmetic. Ważne jest, co jest napisane w składzie. Jeżeli główne składniki (jak np. olej arganowy) jest wymieniony na 3 lub 4 miejscu, tzn., że jest on głównym składnikiem, jeżeli na piętnastym, to dajmy sobie spokój. Polskie firmy nie reklamują się tak bardzo, poza tym mają często swoje laboratoria, gdzie prowadzą badania, stąd niższe koszty produkcji. Jestem zadowolona, u mnie drogie kosmetyki nie zawsze przynosiły tak dobre rezultaty jak polskie. A jeżeli chodzi o perfumy to tylko te z najwyższej półki. Mam swoje ulubione, na które nie szczędzę pieniędzy, a płacę za ich jakość, wielowymiarowość zapachu, trwałość i te składniki, za którymi tęsknię, np. Dior Addict, Chanel Allure itp. Kupowanie kremów i balsamów Chanel i Diora uważam za zbędne. Nie patrzeę na markę tylko na rezultaty na mojej twarzy, a poloskie kosmetyki robią jej bardzo dobrze ;-)

Napisał(a): Gość -

jasne, że tak! trzeba tylko dobrze czytać skład, popróbować troche. wśród tanich kosmetyków mnóstwo jest dobrych. np. lakiery do paznokci czy kredki do oczu - używam tylko tanich, bo nie ma sensu przepłacać.

tanie nie znaczy zle. krem(AVON) kupuję w cenie ok. 35 zł, błyszczyk do ust- 9 zł, kredka do oczu AVON- 7 zł, tusz do rzęs MAX FActor za 20 zł na allegro, balsamy do ciala po ok. 12 zł LIRENE mleczko do demakijazu ok. 12 zl LIRENE, jedynie na perfumy wydaję okolo 140 zł , ale kupuję tylko jeden rodzaj, który i ja i mój mąż uwielbiamy, zapach ponoc pasuje do mnie. ale 140 za 50 ml raz na jakis czas to chyba nie rozrzutnosc

Przyzwoita jest Ziaja, Irena zrobiła się snobistyczna i droga niewspólmiernie do jakości. Bardzo dobra jest też firma z Krakowa Mincer, choć ciężko na nią trafić w sieciowych sklepach, raczej w sklepach z naturalnymi produktami. Ma fajne kosmetyki dla starszych pań takich jak ja nawet 60 latek. Reszta kończy produkcję adresowaną najwyżej dla 50 latek tak jakby starsze panie nie istniały dla rynku jakby wcale nie kupowały. co za głupota. A Mincer je zauważa . chwała mu za to.

od wielu lat stosuje krem do twarzy firmy niwea uwazam ze jest wspaniały nigdy nie miałam po nim uczulenia ,natomiast amowilam kosmetyk w firmie Yves \rocher i w prezene za towar dostałam krem jest poprostu beznadziejny śmierdzi żle sie smaruje jeszcze po nim dostałam uczulenie nigdy więcej nie zamówie w tej firmie, nie polecam.

ja jestem zdania, że tanie kosmetyki też są dobre:) ja kupuje wszytskie kosmetyki ze sklepu internetowego http://ecoplant-sklep.pl/ dietę uzupełniam supelmentami- oczywiście wszytskoz e zdrowym rozumem oraz po konsultacji z lekarzem, najpierw robiłam badania żeby sprawdzić czego mi brakuje:)zdrowa dieta+dobre kosmetyki to jest dla mnie przepis na czucie się piekną kobietą:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?