367
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi212
  • Ocen na +0
367 ppt ?

Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? (213)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): JuliaTylko -

gość Odnośnie tanich kosmetyków jakie macie zdanie na temat lakierów miss sporty ?
Używałam lakierów Miss Sporty i lakiery z połyskiem nie mają zbyt dużej trwałości, zabezpieczone top coatem do 4 dni. Natomiast lakiery metaliczne (też z zabezpieczeniem) wytrzymują do 7 dni. Dodam, że do prac domowych zawsze zakładam rękawiczki gumowe.

Reklama

Napisał(a): ulinska -

No właśnie, może nie każdy wie, że koszt wytworzenia kosmetyków drogich i tanich jest zwykle dość podobny. Płacimy za markę, choć w tańszych kosmetykach mogą być te same składniki.Szczególnie widać do po kosmetykach do makijażu. Ja bym podzieliła kosmetyki na lepsze o gorsze a nie tanie i drogie. Mam np tanie kosmetyki Makeup Revolution http://pudere(...)olution a ich jakość różnorodność nie ustępuje najbardziej znanym markom.

Reklama

Napisał(a): gość -

jasne że tak!!! wejdz sobie na stronę trena.pl to chyba najtańszy sklep z kosmetykami z jakiego coś zamawiałam. W dodatku jest bardzo dużo takich typowych, drogeryjnych marek tylko że po prostu taniej, a jak wiadomo taniej nie znaczy gorzej tylko rozsądniej :)

Reklama

Tak naprawde zanim trafimy na ten dobry tusz to tez jeszcze troszkę musi upłynąc. Ja mysle ze chyba włansie znalałam taki który w 100% odpowiada potrzebom moich rzęs, to tusz Rimmel Wake Me Up.
Naprawde jestem bardzo zadowolona.

Napewno kupowane "na pałę", bez odpowiedniej wiedzy i rozeznania nie są dobre. Dlatego warto poszukać kosmetyków tańszych, ale dobranych przez osoby które mają fachową wiedzę. Ja np. zaopatruje się w akcesoria i kosmetyki do paznokci w sklepie www.katenails.pl. Taka sobie mała hurtownia, ale dzięki temu że pracuje tam kosmetyczka i sprawdza każdy towar mogę zawszę liczyć na jakość przy naprawde niedużej cenie...

Ja zazwyczaj inwestuję większe pieniądze w podkład i tusz do rzęs. Tanie kosmetyki mogą być dobre i tak np. stosuje marki Joko, Eveline, Delia, Ados, Wibo, które są w niskich cenach w naszych drogeriach, a mają bardzo ciekawą ofertę kolorowych kosmetyków czy np. do pielęgnacji ciała. Np. po ciąży walczyłam ze strasznymi rozstępami na moich udach, wydałam sporo pieniędzy na jakiś sensowny efekt i bez rewelacji, aż użyłam balsamu z Soraya, który naprawdę zdziałał cuda i zniwelował moje rozstępy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najnowszy revlon 24 origoletto
  • jakiej firmy kremy tanie ni naprawdeę dobre
  • uczulenie na twarzy od kosmetyków
  • Dobry tani krem dla alergikow
  • tanie kosmetyki perełki
Do góry strony: Czy tanie kosmetyki mogą być dobre?